Data wydarzenia: 29-8-2010

Letni obóz Dee Jay już w dniach 23 – 29 sierpnia 2010r. w Krasnobrodzie (woj. lubelskie). Czekamy na Ciebie, jeśli nie miałeś jeszcze styczności z pracą DJa lub jesteś już zaawansowany w tym fachu. Nie ma znaczenia Twój wiek, płeć czy doświadczenie za konsolą – liczą się tylko Twoje chęci. Dla najlepszych
szansa współpracy z agencją bookingową!

Wykorzystaj ostatnie dni wakacji i przeżyj tydzień niezapomnianych wrażeń – słoneczne roztoczańskie okolice i letni klimat sprawią, że kurs będzie dla Ciebie nie tylko nauką, ale i świetnym wypoczynkiem w doborowym towarzystwie. Tylko u nas znajdziesz niezapomniane imprezy i poznasz ciekawych ludzi, a czas spędzony na obozie może w przyszłości zaowocować karierą w najbardziej znanych klubach. Stań za konsolą pod okiem doświadczonych wykładowców i naucz się najlepszych trików! Będzie się działo!


UWAGA!
 
Nie jesteś przygotowany na wydatki?

Jako jedyna firma szkoleniowa z zakresu DJ’ingu dajemy Ci możliwość rozłożenia płatności na raty!

 
Jesteś osobą bezrobotną?

Posiadamy również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych – urząd pracy może pokryć koszty Twojego szkolenia!

 

Obok DJ-KURSU oferujemy Ci również udział w Kursie dla Producentów Muzycznych. Odbywa się on równolegle z Kursem dla Dee Jay!

 
 

Świetnie przygotowani i doświadczeni wykładowcy przekażą Ci wiedzę przy wykorzystaniu sprzętu renomowanych marek, a Ty przekonasz się, że to całkiem niezła zabawa. W naszych DJ-KURSACH wzięło już udział wiele osób, które świetnie odnalazły się w tym fachu. Jest to świetna okazja, by poznać ciekawych ludzi, podzielić się doświadczeniem z innymi i zdobyć potrzebne w tej branży znajomości.

Uczestnictwo w kursie otwiera Ci też drogę do kariery – wystawiane przez nas zaświadczenia pomagają rozpocząć własną działalność gospodarczą dofinansowaną ze środków
Unii Europejskiej, dzięki czemu nie startujesz od zera.


Kurs
obejmuje ponad 40 godzin, odbywających się przez cały tydzień w godzinach popołudniowych. Oferujemy Ci udział w zajęciach z teorii i praktyki, z zakresu muzyki i obsługi sprzętu dyskotekowego i estradowego. Podział na dwie grupy szkoleniowe, zależnie od stopnia zaawansowania, zapewnia, że w przekazywaniu wiedzy skupimy się na tym, co jest Ci najbardziej potrzebne.
 

Wykorzystaj uroki roztoczańskiej przyrody – codzienne kąpiele w zalewie i wieczorne imprezy na plaży, a jako dodatkowa chwila relaksu przewidujemy spływ kajakowy po Tanwi.

Wszyscy uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz gadżety ufundowane przez sponsorów i znane firmy muzyczne. Każdy uczestnik DJ-KURSU otrzyma również zaświadczenie o ukończeniu kursu, a umiejętności osób, które pozytywnie przejdą egzamin, zostaną potwierdzone przez certyfikaty.
 

Podczas kursu odbędą się co najmniej 2 imprezy z udziałem publiczności, na których kursanci będą mogli sprawdzić zdobyte umiejętności. Na zakończenie szkolenia czeka Was impreza finałowa w dużym klubie.

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE W SEZONIE LETNIM
NIE CZEKAJ DO OSTATNIEJ CHWILI
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej informacji
na naszej stronie www.dj-kurs.pl lub pod numerem telefonu 660 771 970.


FORMULARZ REJSTRACYJNY NA www.dj-kurs.pl

 
Zapraszamy!