Data wydarzenia: 18-9-2010

Jakiś czas temu w internecie krążyła informacja o imprezie inauguracyjnej nowego klubu HYPNOTIK w OPALENICY. Tym razem przedstawiamy Wam propozycję imprezową obok której nie można przejść obojętnie.

Zapraszamy już 11 września na imprezę AMNESIA ON TOUR. Słynny już cykl imprez zawita po długiej przerwie do opalenickiego klubu.


DJ QUIZ (rezydent Ekwador Manieczki)
Description: http://img837.imageshack.us/img837/6303/quizfoto.jpg
- rezydent kultowego miejsca na klubowej mapie polski - klubu Ekwador. Klubu, wokół którego od lat krąży legenda. Miejsca, w którym rodziły się dzisiejsze gwiazdy polskiej sceny klubowej. To właśnie dzięki ekipie Ekwadoru powstały pierwsze eventy muzyczne w kraju jak Amsterdam Dance Mission czy Sunrise with Ekwador w kołobrzeskim Amfiteatrze. Reaktywacja Ekwadoru miała miejsce prawie cztery lata temu i spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Dziś imprezy organizowane są tam cykliczne i mają miejsce średnio raz na miesiąc. Co daje rezydentom możliwość koncertowania w różnych klubach.

DAVE & DAVE
Description: http://img193.imageshack.us/img193/9739/davedave.jpg
- duet dwóch Dawidów znanych dotąd pod pseudonimami MAX DAVE oraz DAVID BILLER, połączyli swoje siły w maju tego roku by rozpocząć wspólną trasę koncertową.

PLAKAT:
Description: http://img651.imageshack.us/img651/3203/hypnotik.jpg

Warto przypomnieć, że klub HYPNOTIK OPALENICA to dawny klub LUNATIC, który po całkowitym remoncie wystartował pierwszego dnia maja i jest jednym z
najnowocześniejszych klubów w Wielkopolsce. Wyróżnia się niepowtarzalnym wystrojem, specjalną strefą VIP oraz dobrze zaopatrzonym drink barem.


Zagrają:
* Dj QUIZ (Ekwador Manieczki)
* DAVE & DAVE (Amnesia)
* Norizz


Więcej informacji:
* Data: 11.09.2010
* Start: 21:00