Data wydarzenia: 28-9-2010

We wrześniowej audycji przedstawiamy Wam dwóch młodych, utalentowanych dj którzy ostatnio dołączyli do Agencji „Promaidmusic”. Reprezentują ten sam styl muzyczny-Trance.

Jest to Cristian Ketelaars pochodzący z Poznania i Sensitive mieszkający w Białej Podlasce.

Zapraszamy już 28 września od godz.19:00 do 21:00
Time Table:
-Sensitive-19:00-20:00
-Cristian Ketelaars-20:00-21:00
Info:
Bio:

Cristian Ketelaars-Bez wątpienia Cristian Ketelaars jest jednym z najlepiej zapowiadających się dj-ów z Polski.W wieku zaledwie 19 lat, Cristian wciąż rozwija się zarówno w sferze dj-skiej jak i producenckiej.Urodzony w Poznaniu młody producent jest autorem wielu bootlegów, remixów i produkcji, które są wspierane przez największe gwiazdy muzyki klubowej.Mimo to wciaż dąży do doskonałosci pracując ciężko nad szlifowaniem produkcji.Niezliczone produkcje będące materiałem eksluzywnym i niedostępnym dla większych grup w połączeniuz grą z 4 CDJ-ów oraz kontaktem z publiką sprawiają, że jego sety są niewątpliwym wielkim, unikalnym i pożądanym przedstawieniem.Gra dla ludzi bo to oni dają mu energię do dalszej pracy.Od ponad roku, w każdą niedzielę prezentuje kolejny odcinek swej audycji radiowej 'Proggy Globe' na 8 zagranicznych stacjach radiowych.'Proggy Globe' jest jedyną w swoim rodzaju produkcją będącą uzupełnieniem artystycznej pracy przy występach na żywo.Cristian Ketelaars zarówno gościł w audycji, jak i był gościem u innych wielkich twarzy na scenie muzyki klubowej.w 2009 roku osiągnął 8 pozycję w rankingu popularności polskich dj-ów na TheDjList.com - największej stronie poświęconej tej tematyceDruga połowa roku zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco - Więcej produkcji, więcej występów, więcej zabawy nie szcędząc sił by pracować na swój sukces

Ost. Osiągnięcia

- Występy u boku gwiazd jak ATB, Kosheen, Menno de Jong, Ronald Van Gelderen i innych na Słowacji i w Czechach

- Wydane remixy w podlabelach Black Hole Rec (dla System F, Richard Durand itd.

- Wydane remixy dla innych wytwórni jak 40 Degrees, Celestial Tracks

- Support dla remixów/reworków od m.in. : Marcel Woods, Judge Jules, John Gibbons, Mark Sherry, Scot Project, Reaky, Sander Van Doorn, David Guetta, Mr. Sam, Ernesto & Bastian, Jennifer Rene itd.

- Aktualna pozycja wśród Polaków na TheDjlist: 4
 

Sensitive-a właściwie Marcin Jarząbkowski - ur. w 1982 r. Białej Podlaskiej, gdzie również obecnie zamieszkuje.Zainteresowania muzyczne przejawiał już od najmłodszych lat, kiedy to w wieku 6 'wiosen' otrzymał swój pierwszy odtwarzacz [jakim był, kultowy w tamtych latach, Kasprzak;] a jego ulubioną zabawą była wówczas 'audycja radiowa'. Z biegiem lat interesował się przeróżnymi gatunkami muzycznymi [począwszy od rocka, poprzez metal, hip hop, cross-over, electro a na szeroko pojętej muzyce elektronicznej kończąc].
Fascynacja muzyką Trance [jaką preferuje w wielu odmianach] rozpoczęła się w roku 2002. Bacznie śledząc jedne z najlepszych broadcastów jakimi są 'A State Of Trance' Armina Van Buurena, a także 'Global DJ Broadcast Markusa Schulza', szkolił warsztat dotyczący mixowania. Pierwsze sety 'zrodziły się' z wielkim poświęceniem i nakładem czasu, jednak nie poddawał się i opanowywał 'sztukę' coraz bardziej.Zarażony klimatem radiowych audycji, chcąc reprezentować poziom zbliżony do czołowych dj'ów, rozpoczął swój własny projekt pt. 'Sensitive Experiences'. Mimo tego, iż sety z tej 'serii' produkowane i rozpowszechniane były 'undergroundowo' [a dodatkowo nie ukazywały się dość często] przyjęły się dobrym echem wśród odbiorców.
Ówczesna sytuacja utrzymywała się kilka lat aż do roku 2007 kiedy to zorganizował, wraz z Dj'em Inner-Life [również zarażonym muzyką transową] niewielką imprezkę "Trance Winter". Była to odskocznia dla klimatów preferowanych przez słuchaczy w rodzimym mieście, mimo to znalazła się garstka zapaleńców doceniających ów debiut.Kilka miesięcy później, wraz z najlepszym i najbardziej znanym djem w rodzinnym mieście - Stecą_SI oraz bratem Dj Inner-Life'm zorganizował w niewielkim klubie mieszczącym się w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej, imprezę pt. "Love Comes Again", która odbiła się na mieście bardzo dobrymi opiniami. Dodatkowo styl muzyczny jaki reprezentowany był na tamtejszej imprezie, zaskoczył wielu klubowiczów i również przyczynił się poniekąd do początków transowych imprez w Białej Podlaskiej. Kolejną imprezą [tym razem autorstwa samego Sensitive] był odbywający się zawsze [od roku 2008] w I i II dzień Świąt Wielkanocnych, klubowy event 'SHIVERS'. Organizowany z własnej inicjatywy i wszelkimi dostępnymi środkami, podczas pierwszej edycji zgromadził masę osób, żądnych dobrego brzmienia. Wystąpili wtedy czołowi przedstawiciele bialskiej sceny: Steca_SI, Christof, Czaruta, Gee Beard, Beatmaster, Jerry oraz dwaj zapaleńcy po debiucie Inner-Life i Sensitive. Co roku Sensitive wraz z osobami pomagającymi w organizacji imprezy, starają się przedstawić 'nowe twarze', biorące udział w Shiversie. W roku 2009 byli to: Luqe, Perry Vinni, Emjot, natomiast w 2010 - Ruben Morales, Hellix oraz reprezentant czołowej agencji w województwie lubelskim Promaidmusic - Alan White.
Oprócz Shiversa organizowane były takie imprezy jak: F-16, Crossing-Over [gdzie swojego seta zagrał reprezentant D'n'B w Białej Podlaskiej - Armani (Shinobi UK)], Summer Dream, Sensitive Experiences i !Smack!.W 2010 roku Sensitive wziął udział w bitwie dj'ow w bialskim klubie house'owym Gramofon, w której dotarł do finału i zajął 5 miejce w czołówce.
Do sukcesów należy również zaliczyć, wygraną [wraz z Cristianem Ketelaarsem / poznań] w konkursie "zostań dj'em Promaidmusic" - lubelskiej agencji muzycznej / bookingowej, do której obecnie dołączył.Od roku 2009, Sensitive zajmuje się również produkcją, szlifując póki co warsztat. Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości, jego produkcje 'ujrzą światło dzienne'. http://counters.gigya.com/wildfire/IMP/CXNID=2000002.0NXC/bT*xJmx*PTEyNzkxMDA5MTU5MDcmcHQ9MTI3OTEwMDkxODE4NiZwPTcwNzIxJmQ9bXlzcGFjZXRvb2xib3gmZz*xJm89Njk2ZTlh/MmQ1MWFjNDE5ZWIzMDE*ZDhkZDhkZjQ2MDE=.gif