Data wydarzenia: 26-9-2010

Influence of Trance! to nazwa, która każdemu z Was zapadnie w pamięci …

 

 Już 24 Września na kanale Trance o godzinie 9:00 rozpocznie się jeden z największych radiowych meetingów w Polsce!. Potrwa 3 dni zaczynając w piątek przez sobotę kończąc na niedzieli o godzinie 24:00!. Zagrają gwiazdy światowego formatu takie jak:

Bjorn Akesson, Lemon & Einar K, Manuel le Saux, Marcel Woods, Pedro del Mar, Vaselin Tasev, Galen Behr, Jonas Stenenberg, Will Atkinson, Ronski Speed oraz Gwiazdy polskiej sceny: Paul Miller, Nitrous Oxide, Mike Wind, Arctic Moon, Fafaq i wiele wiele innych! razem 60 godzin wspaniałych dźwięków. To wszystko już w Piątek od godziny 9:00 na kanale Trance/radioparty.pl

 
- ODSŁUCH NA:
 


 
- OFICJALNA STRONA RADIA:
 


www.radioparty.pl

 
- RADIO PARTY NA FACEBOOK'u:
 


Time Table

Piątek/Friday 24.09.2010

09:00 FallinTrance (PL) (http://www.myspace.com/fallintrance)
10:00 Cytrus (PL) (http://www.myspace.com/cydraxxakacytrusdj)
11:00 Rob Dire (PL) (http://www.myspace.com/robdiremusic)
12:00 Artur P. (PL) (Radioparty.pl)
13:00 Mike Clarren (PL) (Radioprty.pl)
14:00 Cali (PL) Radioparty.pl)
15:00 Matthew (PL) (Radioparty.pl)
16:00 Bjorn Akesson (SWE) (http://www.myspace.com/bjornakesson)
17:00 Lemon & Einar K (NOR) (http://www.myspace.com/lemoneinark)
18:00 Ronny K (CZ) (http://www.myspace.com/moeronnyk)
19:00 Daniel Wanrooy (HOL) (http://www.myspace.com/danielwanrooy)
20:00 Pedro Del Mar (GER) (http://www.myspace.com/pedrodelmardj)
21:00 Silent Edge (EGY) (http://www.myspace.com/deejaysilentedge)
22:00 Manuel Le Saux (ITA) (http://www.myspace.com/manuellesaux)
23:00 Marcel Woods (HOL) (http://www.myspace.com/marcelwoods)

Sobota/Saturday: 25.09.2010

00:00 Remo-Con (JPN) (http://www.myspace.com/remocon)
01:00 Ryan Sollberg (PL) (http://www.myspace.com/ryansollberg)
02:00 Daniel Nani (PL) (Radioparty.pl)
03:00 Braincreator (PL) (http://www.myspace.com/realbraincreator)
04:00 Dj Drilla (PL) (http://www.myspace.com/djdrilla)
05:00 Dan Price (PL) (http://www.djdiline.com/)
06:00 Alex van Reeve (PL) (http://www.myspace.com/alex_van_reeve)
07:00 Faruk Sabanci (TUR) (http://www.myspace.com/faruksabanci)
08:00 Matt Eray (PL) (http://www.myspace.com/matteraypoland)
09:00 Sceleton (PL) (http://sceleton.dj.ftb.pl/)
10:00 D@nee (HUN) (http://www.myspace.com/somogyidaniel)
11:00 Kaimo K (EST) (http://www.myspace.com/kaimok)
12:00 Danny Mind (PL) (Radioparty.pl)
13:00 Thomass (PL) (Radioparty.pl)
14:00 Blue (PL) (Radioparty.pl)
15:00 Maite Radar (PL) (Radioparty.pl)
16:00 Jeffrey Source (HOL) (http://jeffreaky.hyves.nl)
17:00 Arctic Moon (PL) (http://www.myspace.c...rcticmoonmusic)
18:00 Dennis Sheperd (GER) (http://www.myspace.com/dennissheperd)
19:00 Ronski Speed (GER) (http://www.myspace.com/ronskispeed)
20:00 Will Atkinson (SCO) (http://www.myspace.com/willatkinson1)
21:00 Jonas Stenberg (SZW) (http://www.myspace.com/jonasstenberg)
22:00 Galen Behr (HOL) (http://www.myspace.com/galenbehr)
23:00 Nitrous Oxide (PL) (http://www.myspace.com/nitrousn2o)

Niedziela/Sunday: 26.09.2010

00:00 Conrad S (PL) (http://www.myspace.com/conradsmusics)
01:00 Carlo Calabro (PL) (http://www.myspace.com/carlocalabro)
02:00 Lazarus (ENG) (http://lazarustrance.wordpress.com/)
03:00 Vaselin Tasev (BUL) (http://www.myspace.com/veselintasevakadjmaximix)
04:00 Oxygene Shadow (PL) (http://www.myspace.com/oxygenshadow)
05:00 Matt Bukovski (PL) (http://www.myspace.com/mattbukovski)
06:00 Matt & Jake (PL)
07:00 TwinsShaker (PL) (http://www.myspace.com/501414635)
08:00 Cathy Jane (PL) (http://www.myspace.com/djcathyj)
09:00 Xspective Sense (FIN) (http://www.myspace.com/xspectivesense)
10:00 Phillip Alpha (DEN) (http://www.myspace.com/phillipalpha)
11:00 Kris O'Neil (DEN) (http://www.myspace.com/krisoneil)
12:00 Dj Spider (PL) (http://www.djspider.pl)
13:00 Antraxx (PL) (Radioparty.p)
14:00 Big Dj (GER/PL) (Radioparty.pl) (http://www.myspace.com/bigdjde)
15:00 Martin Kayne (PL) (Radioparty.pl) (http://www.myspace.com/martinez.pl)
16:00 Marck (PL) (Radioparty.pl) (http://www.djmarck.eu)
17:00 Smart Apes (UKR) (http://www.myspace.com/smartapes)
18:00 Paul Miller (PL) (http://www.myspace.com/djpaulmiller)
19:00 Cor Fijneman (HOL) (http://www.myspace.com/corfijneman)
20:00 Mike Wind (PL) (http://www.myspace.com/mikewind)
21:00 Adrena Line (PL) (http://adrenaline.dj.ftb.pl/ | http://myspace.com/theofficialadrenalinemusic)
22:00 Fafaq (PL) (http://www.myspace.com/fafaq)
23:00 Casper (PL) (http://www.myspace.com/casper_pl)