Data wydarzenia: 22-10-2010

Kolektyw Radikal Dancfloor Killers wraz z agencją Promaidmusic i klubem Piekarnia zapraszają na pierwszą odsłonę nowego cyklu ElektroStacja. Podczas tej nietuzinkowej imprezy swe drugie urodziny obchodzić będzie Promaidmusic, a gwiazdą wieczoru będzie doskonały dj i producent z Niemiec - Moguai.

ElektroStacja to cykl, który na celu ma zaspokojenie wszelkich klubowych potrzeb warszawskiej publiki - świetny lokal, najlepsza selekcja wszelkich odmian tanecznej elektroniki, doskonali goście specjalni, sprawdzone nagłośnienie i wizualizacje… A wszystko to oscylujące wokół gatunków takich jak electro, breaks, tech-house, techno i temu podobnych.

 

Na pierwszej odsłonie dodatkowo gościć będziemy berlińskiego promotora, dja i producenta Jaykosy oraz słowackiego techno maniaka Tlama.

 

Występ kolektywu RDKillers wzbogaci wokal pochodzącego z Londynu koncertowego śpiewaka Dub Pistols i The Freestylers - Mc SirReal.

 

Wystąpi też cała ekipa dji zrzeszonych w agencji Promaidmusic - ich dokładne sylwetki poznacie na stronie www.promaidmusic.com.

 

Całość dopełnią gościnne sety Simona S. - menadżera i rezydenta Piekarni oraz Levy'ego - stołecznego weterana prostych beat'ów. Usłyszycie także przedstawiciela tegorocznej edycji Mayday Polska - Cherry aka Breakntune - rewelacyjny artysta z dalekiego Szczecina.

Zobaczycie też kilku dji z lublina: k3, Matt Tracker i Buco oraz Monkeesa reprezentującego warszawską scenę breakbeat'ową.

 

Także 22 października widzimy się w Piekarni na stacji, z której elektro pociąg ruszy z prędkością dźwięku - elektro dźwięku!!!

 
MOGUAI
 

Naprawdę nazywa się André Tegeler. Miksuje muzykę od 1991 roku. Produkcjami zajmuje się od 1993.

 

Jako didżej słynie z niezwykłej umiejętności budowania napięcia, oryginalnych tricków technicznych i dobrego kontaktu z publicznością.

 

Jako producent zaistniał dzięki superprodukcjom "Beatbox” i "The Final”, dokonanym wespół z Philem Fuldnerem, z którym prowadzi studio Satelite Ranch. Stał się sławny, kiedy jego utwór "U Know Y” został wykorzystany w reklamie Coca-Coli.

 

Jest związany z jednym z najbardziej prestiżowych niemieckich wydawnictw fonograficznych Kosmo Records. Firma wydaje nagrania m.in. Toma Novy'ego, DJ-a Tomcrafta, Sonique, Nielsa van Gogha, Adriana Bahila i Genjiego Yoshidy.

 

Owocna jest także produktywność Moguaia w Punx Records jak i w labelu Deadmau5a - gdzie dominuje electro i electro-house.

 
***
***
 
www.rdkillers.com
www.promaidmusic.com
www.pieksa.pl
 
www.moguai.com
www.myspace.com/djmoguai
 
www.myspace.com/djtproject
www.myspace.com/jaykosy
www.myspace.com/breakntune
 
www.phatbass.com.pl
www.myspace.com/djalanwhite
www.myspace.com/simonspoland
www.myspace.com/djlevy
www.djschimek.com
www.myspace.com/djsebandre
www.myspace.com/soundfellas
www.myspace.com/pysh
www.myspace.com/kathree
www.myspace.com/damuelwilde
www.myspace.com/djfoton
www.myspace.com/djmatttracker
 
 
 
***
***
 
PRZEDSPRZEDAŻ
 

Jak zarezerwować bilet?

 

1) Prosimy o wpłatę kwoty 30 PLN (lub jej wielokrotności w przypadku zamówienia większej liczby biletów) na konto Organizatorów:

 

Maciej Albigowski

Mbank: 42 1140 2004 0000 3502 4385 0960

 

W tytule przelewu koniecznie podaj swój e-mail! Otrzymasz na niego potwierdzenie rezerwacji.

 

2) Z podanego w tytule przelewu maila wyślij na adres bilety@promaidmusic.com informację o dokonanej wpłacie oraz listę osób, dla której zakupiłeś bilety (format: "nazwisko / imię" ułatwi nam pracę).

 

3) W ciągu max 48 h od zaksięgowania kwoty na koncie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem wpisania na Listę Gości i numerem rezerwacji dla każdej osoby.

 

4) Zabierz do Klubu dokument tożsamości (poproś o to pozostałe osoby, dla których rezerwowałeś bilety). Pomoże on potwierdzić Twą obecność na Liście Gości.

 

Bilety rezerwować można do 20 października włącznie. Następnie można zakupić bilet w cenie 35 PLN w dniu imprezy przy wejściu.

 

Gwarantujemy pełną poufność udostępnionych danych. Zebrane adresy e-mail będą wykorzystywane wyłącznie przez Organizatorów do informowania o kolejnych imprezach.

 

Jeżeli nie chcesz otrzymywania informacji, zaznacz to w mailu. Dziękujemy.

 

Życzymy udanej zabawy!!!