Data wydarzenia: 13-10-2010

V_VALDI @ NIGHT SESSION SPECIAL (Środa, 13.10.2010, klub Chilli, Rzeszów)


W środę 13 października zapraszamy Was do rzeszowskiego klubu Chilli na imprezę urodzinową didżeja AKI-ego w ramach cyklu Night Session Special. Tej nocy zagra dla Was didżej V_VALDI - znany choćby z występów na festiwalu Electrocity. Oprócz niego za konsolą pojawią się także: CREAM, NEXY, TECH oraz oczywiście nasz solenizant AKI. Wjazd jak zawsze bezpłatny. Zapraszamy!


LINE-UP:
V_VALDI / ELECTROCITY / Ostrów Wielkopolski
AKI / B-DAY SET / Jarosław
CREAM / SENTENCE / Jarosław
TECH / Jarosław
NEXY / Rzeszów


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
http://www.facebook.com/event.php?eid=113161685410894


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody
www.facebook.com/nexymusic


INFO:
Data: Środa, 13.10.2010
Adres: CHILLI MUSIC CLUB, Rzeszów, ul. Kopernika 12
Start: 22:00
Wjazd: darmowy!
Rezerwacje miejsc: (017) 853-25-55
Muzyka: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml
 

WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.myspace.com/djvvaldi
www.djcream.pl
www.nexy.pl
www.facebook.com/nexymusic


POSTER:
www.nexy.pl/vvaldi_1024.jpg

---


V_VALDI - Biografia

Pierwszy raz za deckami stanął 22 stycznia 1988 roku w klubie MCK (Browar) w Ostrowie Wielkopolskim. Od tego czasu trwa nieprzerwanie pochód przez kluby i dyskoteki na terenie całego kraju i za granicą. Od początku wierny muzyce house starannie i umiejętnie przemyca nawet te trudniejsze odmiany w klubach o charakterze komercyjnym. Wielokrotnie zdobyło to uznanie przez zarówno klubowiczów jak i ludzi z branży , co w dobie często niezdrowej konkurencji jest nie lada wyczynem.
Rezydent kilku znaczących klubów w historii Polski. Zdobywca publiki jak Polska długa i szeroka . Bezkompromisowo zdobywa też klubu w coraz to nowych krajach . Jego niezwykły kunszt miksowania i doboru materiału mogli do tej pory poznać goście w klubach Niemiec , Czech, Słowacji, Anglii, Szkocji, Irlandii, Szwajcarii czy Rosji.
Współpracował ze znakomitymi producentami takimi jak SOUDPLAYERS , DARKMAN oraz samodzielnie przy produkcjach takich jak : JERK IT OUT, PLAY IT LOUDEST czy AFTERNOONISH, MACKMOON.
W 2003 ukazała się jego wariacja na temat SINGH HALLELUJAH. Mimo że był to remiks zrobiony na potrzeby chwili do dnia dzisiejszego na wielu parkietach robi oszałamiająca karierę.
W latach 2000-2005 jako rezydent klubu SFINKS miał okazję poznać wielu ciekawych ludzi z którymi od 2006 roku pod szyldem SOUNDTRADE produkuje największe eventy klubowe w tej części Europy. ELECTROCITY na terenie obiektów zakonu pocysterskiego czy TUNNEL CARNIVAL to imprezy które już po pierwszej edycji zdobyły uznanie zarówno wśród publiczności jak i konkurencji. Jest na nich niczym człowiek orkiestra : odpowiedzialny za wygład i technikę scen , line up oraz całą reżyserię spektaklu.
Do dziś dzień wystąpił lub w najbliższym czasie wystąpi na jednej scenie z wieloma znaczącymi artystami z całego świata. Między innymi z: ARMAND VAN HELDEN, TOM NOVY , ROGER SANCHEZ, ANTOINE CLAMARAN, CHRIS LAKE, GREEN VELVET, STEVE ANGELLO, SEBASTIEN LEGER, ROBBIE RIVERA, HARDY HARD, WESTBAM, AXWELL, BOOKA SHADE, THE DISCO BOYS, AZZIDO DA BASS, DEADMAU5, RAUL RINCON i wielu innych .
Organizował imprezy na których poza w/w wystąpili : MARCO V, BLANK & JONES, UMEK, MARCO BAILEY, BEN SIMS, CHICANE, RUSH, LISA LASHES , RICHARD DURAND, LUCCA, ADAM BEYER.
Wśród krajowych artystów wystąpił na scenie praktycznie z każdym , a nawet jest tak , ze V Valdi jest wymieniany często w biografiach czołówki didżejów.
Od początków kariery minęło już 20 lat i mimo iż wierny house i płycie winylowej to zawsze gdzieś siódmy zmysł kieruje go zawsze w dobrym kierunku , w nowe trendy , to co w danej chwili jest na topie . Często nawet wyprzedzając o krok to co będzie się działo w klubach . W jego setach czuć za każdym razem powiew świeżości i nowoczesności. Jak sam twierdzi nie zagrał jeszcze nigdy dwa razy tego samego seta. Biorąc pod uwagę że jego kolekcja zawiera ponad 10.000 tytułów 12” płyt winylowych, więc coś w tym musi być.