Data wydarzenia: 15-10-2010

15.10.2010 (piątek)

Eklektyczny Promaid "Urodzinowy B4"
Klub Obsesja, ul. Cicha 2

Lublin

...DJs: FatAl (rdkillers.com, SoundFellas), Matt Tracker (Klubowy Lublin), Samuel Wilde (Promaidmusic)

Muzyka: house, tech, techno, breaks, electro

Start: 21:00, wjazd: 10 pln

Na tydzień przed oficjalnymi urodzinami Agencji Promaidmusic, dj FatAl zaprasza Was na cykliczną dawkę tanecznej nuty.

Udowadniając, że Promaid jest eklektyczny, zapodamy Wam przegląd tego co najlepsze w obszarach house, electro, techno i breaks.

Cóż więcej dodać? Będzie tak jak lubicie najbardziej - na fotelu, przy barze i na parkiecie :) Zapraszamy serdecznie!

Sylwetki grających:

FatAl

www.myspace.com/soundfellas

www.rdkillers.com

Eklektyczny Dj odpowiedzialny za prowadzenie kalendarza imprez kolektywu djskiego SoundFellas oraz relacje ze współpracującymi artystami i klubami. Człowiek nie uznający konwenansów.

Charakterystycznym elementem setów FatALa jest żonglowanie gatunkami w secie, skakanie po tempach. Wyszukana, oryginalna selekcja to główny atut Jego występów.

Granie dużej ilości zapomnianej, klasycznej muzyki klubowej z lat 90tych (nie tylko w remiksach, ale też w oryginale) to sposób FatALa na dotarcie do publiki. Często zaskakuje nowościami oraz utworami, których nikt nie spodziewał się usłyszeć właśnie w tym momencie… Najchętniej grywa wszelkie odmiany house, szczególnie tech-house, techno, electro, jak i muzykę bassową (breaks, d'n'b, dubstep).

Wielki entuzjazm i energia to cechy wyróżniające FatALa za djką "Gram dokładnie taką muzykę jaka porywa mnie do tańca, a że porywa też innych, to wielce miła sprawa! Uwielbiam „tańce i hulanki” z publiką - to najlepsza część bycia djem."

FatAl to także członek kolektywu MBassy, w którym gra razem z Mc SirReal'a z The Freestylers. MBassy to głównie wspólne występy i dj sety, jednak trwają też prace nad produkcjami muzycznymi.

FatAl zagrał u boku: Bass Planetr (Westbam, Lady Waks, Hardy Hard), The Freestylers, Barry Ashworth (Dub Poistols), Slyde, Ed Solo. Współpracuje także z Polskimi artystami takimi jak: Kwazar, Simba, Green Jesus, RasSepomatik, Bob One, Junior Stress, Gwoździu Selekta, Infinity, Harper, Hot&Tasty Breakz, Cherry, Krzyku, Sulu, Last Robots, AD|HD, Break Sabbath i TAS.

Samuel Wilde

www.myspace.com/samuelwilde

www.samuelwilde.pl

Samuel Wilde czyli 23 letni Patryk. Z muzyką związany od najmłodszych lat. Już jako mały chłopiec zaczął rozwijać swój niesamowity talent muzyczny zapisując się do prywatnej szkoły muzycznej w klasie pianina. Swoją karierę dj’ską rozwija już od ponad 4 lat, jednocześnie pracując i ucząc się w dziedzinach muzyki. Jego umiejętności, zapał do pracy oraz pasję doceniła duża agencja muzyczna Promaid Music. Jako młody artysta ma przyjemność grać z najlepszymi. Supportował m. in. najlepszą Polską czołówkę dj’ską oraz Roberta Natusa. W swojej działalności muzycznej nie ogranicza sie do jednego gatunku. Obecnie Patryk skupia się na muzyce tech house, minimal, minimal techno i w najlepszej czystej postaci, techno. Ponieważ cały czas się rozwija jako artysta/muzyk zaczął korzystać z inspirującego i pobudzającego kreatywność Abletona pozwalającego tworzyć muzykę live oraz ze sterownika midi. Jednak jego pasja do muzyki nie kończy sie na mixowaniu oraz tworzeniu dźwięków w czasie rzeczywistym. Zaczął więc organizować własne eventy, które dostarczyły bardzo pozytywne opinie. Poprzez swoje dobre serce, ma również na swoim koncie imprezy charytatywne, które przyniosły bardzo dobre zyski i dzięki temu pomogły wielu ludziom. Swoje niesamowite zdolności miał przyjemność zaprezentować publiczności w całej Polsce, jednak ma nadzieję. że jego umiejętności zostaną docenione również poza granicami kraju. Patryk współpracował ze znaną Polska agencja bookingowa Substanzart, z którą z wielkim rozmachem miał przyjemność zorganizować imprezę ”Ratujmy Anioły”. Odbyła sie ona tej samej nocy w dwóch klubach i przyciągnęła ogromne ilości imprezowiczów. Z bardzo dobrymi wynikami Patryk zakończył realizację dźwięku, dzięki której ma okazje pracować jako akustyk. Przede wszystkim chce występować i robić dla ludzi jak najwięcej, bo jak twierdzi to dzięki nim tworzy i organizuje wspaniałe niezapomniane imprezowe noce.

Matt Tracker

www.myspace.com/djmatttracker

Od 2008 roku występuje na klubowej scenie jako MATT TRACKER. Jego wizytówką są dynamiczne sety pełne niekonwencjonalnych "zwrotów akcji" obok których nie da się przejść obojętnie.Doskonale odnajduje się w klimatach house, często raczy publiczność muzyką progresywną a jego "techniczne oblicze" już chyba nikomu nie jest obce.

Jest miłośnikiem dobrej muzyki a co za tym idzie dobrej zabawy. Organizując imprezy takie jak: Active Friday Night, Don't Look Back, House Ever, Dont Sleep, Water Festival "Wspomnienia" wpisał się w historię lubelskiego clubbingu. Za Swój najwiekszy sukces uważa organizację EAST LAKE FEST - jednego z najciekawszych wydarzeń muzycznych Lubelszczyzny w ciągu ostatnich lat.

Aktualnie przy wsparciu dj'a George Luka pracuje nad muzycznym projektem In Da House. Inicjatywa ma na celu promocję muzyki house na lubelskiej scenie z udziałem znanych dj'i promujących ten gatunek muzyki.

Zagrał między innymi z: Levy, Alan White, Seb Andre, Nrg*ee, Steca Si, Mario, Platimati, Jabcoq, Heat Higher, Dirtysounds, Peter Spectre, Walker, Phunk Rock, Offbeat, Lowrider, Carol Case, George Luka, Purple Pill, Trackmaster, Pump, Hipnotoc Livestyle, Greg Kay, Lenny, Mark Ave, ST.John, Mass, Nuno Sanchez, Meg Cocaine, Marsel, Gordon Flame, Acid Tom, Ya-sQ, Slimy Noise, Najgorsi.pl, Diabolomonte, Soha, B!, Senso, Shimek, Diana D'rouze, Afrika Islam, Mark Ave, The Rookie, Fresh Daniels, Einar, Young D, Emson, Kasper D, Martin Brixx, Winkiel, E-reck, Lebe, Ann-D, KayDee, Foton, Don Young, Luca Gatto, Gordon Flame, Acid Tom i wielu innych

Do tej pory udało mu się zagrać w takich klubach jak: Help Disco (Lublin), MC (Lublin), No Name (Lubartów), Graffiti (Lublin), Megido (Lublin), May-Day (jez piaseczno), Esculap (Lublin), Jocker (Lublin), Sema4 (Lublin), Kino (Lublin), Negatyw (Łęczna), Chilli (Lublin), Retro Rocket (Łęczna), CK (Łęczna), Amnezja (Łęczna), Vid-Bil (Trawniki,), Luzztro (Warszawa), Soundbar (Lublin), Corrado (Suchowola), Archiwum (Lublin), Pulp Fiction (Łęczna), Kuźnia Decybeli (jez. Biale), Fashion (Lublin).

Obecnie Jest rezydentem i managerem klubu Chilli (Lublin). Aktualnie współpracuje lubelskim portalem klubowylublin.pl i warszawską
agencją DraftDJ.com