Data wydarzenia: 31-10-2010

31. X 2010r. "REMEMBER ME!"

Nie damy Wam usiąść! :) Po dwóch nocach strasznych, halloweenowych wygłupów, kalendarz A.D. 2010 raczy nas bonusową, niedzielną nocą po której NIE TRZEBA iść do pracy!! 31 października mamy dla Was rarytasik: w znanej i lubianej Electric Cafe znakomite taneczne melodie zagrają dla Was czterej Panowie: Novicki, Lemudo, Adam O. i Conrad Kemp. Każdy z nich powinien Was zadowolić (uwaga, dziewczęta :> ), zatem sięgnijcie do skarbonki i zamiast w poniedziałek dać grosza na tacę w kościele ;) , przyjeżdżajcie do Jaworzna! Bo wstęp tylko 5 zł., a bezcennych chwil ze znajomymi czeka Was wiele!Line up:

NOVICKI (POZOR! / BAŃKA WSTAŃKA / BIELSKO-BIAŁA)
LEMUDO (KATOWICE)
ADAM O. (DIRTY STUFF REC. / SOSNOWIEC)
CONRAD KEMP (SZOKUJACY.PL / KATOWICE)

NIEDZIELA, 31. PAŹDZIERNIK 2010, GODZ. 22.00-???
ELECTRIC CAFE ART MUSIC BAR, UL. PADEREWSKIEGO 8, JAWORZNO
www.electriccafe.pl
MUZYKA: MNML HOUSE / TECH HOUSE / MNML TECH
WSTĘP: 5 ZŁ


Dziękujemy poniższym mediom za objęcie patronatem naszej imprezy. Gratulujemy dobrego gustu!


www.muno.pl
www.szokujacy.pl
www.wme.com.pl
www.c32.pl
www.clubtechno.pl
www.idance.pl
www.naklubowo.eu
www.electrownia.pl

Impreza na facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=145898128788285

Więcej o artystach:


NOVICKI

Młoda postać bardzo prężnie działająca na śląskim rynku muzycznym. Dj, promotor oraz organizator bardzo ambitnych i różnorodnych wydarzeń kulturalnych. Organizator imprez spod szyldu 'Minimalnie-Qlturalnie' w bielskim klubie Arhythmia na których wystąpili czołowi dje ze Śląska oraz jego okolic. Pomysłodawca oraz organizator bardzo świeżego projektu 'Pozor!' łączącego sztuke z niezależną muzyką undergroundową który ma na celu promować zdolnych, ambitnych i kreatywnych producentów oraz artystów z całej Polski. Jego najnowsze i najukochańsze dziecko 'Bańka-Wstańka' staje się powoli niemalże kultowym wydarzeniem w Bielsku oraz poza jego granicami które ściąga rzesze ludzi. Promuje na nim muzyke elektroniczną a także mode i sztuke. Oprócz imprez stricte tanecznych organizuje również wernisaże, pokazy mody oraz pokazy designerskie. Na co dzień współtworzy marke Shewas www.shewas.pl produkującą biżuterie artystyczną którą można zapoznać między innymi na imprezach Pozor!LEMUDO

Luk@sch K. Lemudo ur. 24.09.1982 r w Katowicach. Muzyką elektroniczną interesuje się odkąd pamięta, jego inspiracją był Kraftwerk, J.M. Jarre, Daft Punk. Pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2005 r w nieistniejącym już Klubie WW (Katowice), a okres ostatnich 2 lat to czas przemian w jego gustach muzycznych. Obecnie gra Techno, Minimal (128 - 134 BPM) uczestnik cyklicznych imprez Technologika, których organizatorem jest SIASIA oraz Minimalnie-Qlturalnie (org. NOVICKI). Kluby w których można było usłyszeć jego sety to: INQbator (Katowice), Czekolada (Chorzów), OZON (Racibórz), Bohema (Zabrze), Equinox (Tychy), Arhythmia (Bielsko Biała), Soho (Sosnowiec) i wiele innych.


ADAM O.

Adam Opoka znany jako Adam O. jest polskim producentem i Dj'em związanym z Śląską sceną muzyczną od 2006 roku. W 2006 roku dołączył do polskiego elektronicznego wydawnictwa Dirty Stuff Records, gdzie wkrótce wyda swój debiutancki album "Disco Death" z jego remixami. Przez lata jego kariery występował wraz z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami takimi jak: Chevy (UK), Santos Resiak (Argentina), Siasia, Jacob Seville, Ladybug, Maxmilian Skiba, CH District, Chine, Mix2ra, Oto Studio, Not4fame. Pojawiał się na wielu wydarzeniach w Polsce i w innych zagranicznych miastach, m.in: Edynburgu, Wrocławiu i Łodzi. Jest redyzentem 'Cafe Electric' klubie mieszczącycm się w Jaworznie, słynnym poprzez nazywanie go mekką muzyki elektronicznej. Adam O stale promuje mocne elektroniczne brzmienia, poprzez organizowanie wydarzeń takich jak Electronic Circle, Solar City Beats, Electro lub Pogoria Event. Inspiruje się muzyką minimal, electro i house.CONRAD KEMP

Od 1989 roku największą pasją Conrada jest taneczna muzyka syntetyczna. Clubbing zaczął uprawiać 7 lat później, kiedy to w ogłoszonym w radio konkursie wygrał "Gościa Honorowego" na pierwszą imprezę w kultowym klubie Kanty w Jaworznie.
Jak wielu młodych ludzi zakochanych w muzyce klubowej, tak i Conrad zamarzył zostać DJem. Dzięki poradom Gogo, Vadera i kilku innych osób nabył konsoletę składającą się m.in. z gramofonów Technicsa 1210 mk2.
Pod koniec poprzedniego wieku Conrad rozkręcał imprezki w swoim mieście Sławkowie, gdzie można powiedzieć jeszcze wtedy coś się działo, a kto był na owych melanżach pamięta je do dziś. Grywał jeszcze w kilku innych miejscach, ale zawsze, wcześniej czy później słyszał że gra "za mocno", więc drogi się rozchodziły.
Prowadząc swoją nieistniejącą już stronę internetową www.conradkemp.prv.pl Conrad podróżował po klubach Polski, odrzucając możliwość występowania w klubach jako DJ. "Czułem się zbyt słaby technicznie i zbyt stremowany by wystąpić w tak kultowych miejscach jak Kanty czy Alergia".
Od 2007 roku, corocznie we wrześniu Conrad organizuje w klubach swoje urodziny, na które zaprasza plejadę zaprzyjaźnionych artystów, swoją rodzinę i przyjaciół. Imprezy te obijają się niemałym echem na śląskiej scenie klubowej.
W 2009 roku Conrad zostaje redaktorem naczelnym strony www.szokujacy.pl i znów intensywniej zaczyna jezdzic po klubach. Era digitalizmu, czyli możliwość kupna pojedyńczego utworu za przystępną cenę w formie cyfrowej, a nie jak dotychczas kupowanie całych drogich EPek na vinylu, co raz bardziej kusiła Conrada by występować i prezentować swoje ulubione kawałki. Pochłonięty około tech house'owymi brzmieniami, zainspirowany dokonaniami takich artystów jak Nick Curly, UGLH czy też Nic Fanciulli, w 2010 Conrad Kemp postanawia zabawiać publikę.

"Nie potrafiłem stać godzinami nad konsoletą i ćwiczyć grania, muzyka zbyt mnie pochłania, wolę ją po prostu tylko słuchać i się nią delektować. By grać dobrą na swój czas muzykę, trzeba przesłuchiwać przynajmniej 200 nowych utworów tygodniowo, odrzucając z nich jednak około 90%. Jeśli grasz elektronikę, nie powinieneś mieć raczej czasu na słuchanie np. hip-hopu czy rocka, inaczej będziesz w tyle. To co w tej chwili prezentują niektórzy DJ'e co raz bardziej kusi mnie by stanąć po drugiej stronie parkietu i podzielić się wyselekcjonowanymi numerami, które mam nadzieje pchną polski clubbing do przodu. Taki mam cel."