Data wydarzenia: 29-10-2010

29 października, bez względu na pełnię Księżyca czy też jego całkowite zaćmienie, w centrum Chorzowa, w klubie o jakże myląco słodkiej nazwie CZEKOLADA spotkać będzie można przedziwne stwory lasu, mokradeł i cmentarzy... ale przede wszystkim z pewnością czeka nas kupa śmiechu :)
 
Czerwony Kapturek idąc do babci przez las spotkał wilka. I cóż wielkiego? Na Ciebie w Czekoladzie czeka dużo większa moc atrakcji. Wyć i straszyć będą: Lukash Andego, zasłużona postać na polskiej scenie techno; Ann-D - stała bywalczyni popularnych festiwali; Basteq z Komora.rec zapodający swoje pozytywne techy; Adam O. zaskakujący swoimi niebagatelnymi vinylami oraz Conrad Kemp - postać bardzo dobrze znana bywalcom Czekolady.
 
Na tą specjalną, przedhalloweenową noc klub przygotował specjalny wystrój. Dodatkowo, aby wynagrodzić Waszą wyobraźnię i starania oraz zachęcić Was do wspólnego stworzenia świetnej atmosfery, każda osoba przebrana / ucharakteryzowana ma możliwość nabycia biletu po super niskiej cenie 7 złotych.Straszyć będą:

LUKASH ANDEGO (GO MEDIA! / AVALANCHE.REC / OPOLE)
ANN-D (ELECTROCITY / NUMER01 / RUDYŁTOWY)
BASTEQ (TAJNE KOMPLETY / KOMORA.REC / SŁAWKÓW)
ADAM O. (DIRTY STUFF REC. / SOSNOWIEC)
CONRAD KEMP (SZOKUJACY.PL / KATOWICE)
 
PIĄTEK, 29. PAŹDZIERNIK 2010, GODZ. 22:00 - 5:30
KLUB I RESTAURACJA "CZEKOLADA", UL. DWORCOWA 6, CHORZÓW
www.klubczekolada.com
SPECJALNY WYSTRÓJ KLUBU!
KLIMAT MUZYCZNY: TECH HOUSE, TECHNO ITP.

WSTĘP:
7 ZŁ WSZYSCY W KOSTIUMACH / Z CHARAKTERYZACJĄ;
15 ZŁ BEZ PRZEBRANIA; DECYDUJE SELEKCJONERKA

 
Sponsorem imprezy jest COCAINE Stimulation - najmocniejszy energy drink.


Dziękujemy poniższym mediom za objęcie patronatem naszej imprezy. Gratulujemy dobrego gustu!

www.4fun.tv
www.muno.pl
www.szokujacy.pl
www.clubber.pl
www.mojchorzow.pl
www.pora.pl
www.sobotnianoc.pl
www.c32.pl
www.clubtechno.pl
www.idance.pl
www.naklubowo.eu
www.electrownia.pl
www.wme.com.pl
www.hotparty.pl

Impreza na facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=158000510887898Więcej o artystach:


LUKASH ANDEGO

Pasję z kręceniem czarnych płyt zaczął rozwijać pod koniec 2004 roku.Jest ambitnym samoukiem, który przechodząc przez kolejne etapy rozwija swoje umiejętnośći techniczne zdobywając przy tym cenne doswiadczenie.W lecie 2005 roku dzięki organizowanemu konkursowi dla mlodych talentów przez firme "Mayday Polska" wystąpił na Soundtropolis - tym samym zasilil szeregi agencji zrzeszającej krajowych artystów Substanz.art.W głosowaniu internautów pure clubbing 2005 zajmuje 6- ta lokatę (www.pureclubbing.pl). Na swoim koncie ma występy na wielu prestiżowych zagranicznych i krajowych festiwalach tj. Love Parade 2006 (Berlin), Mayday 2005 (Katowice),Soundtropolis 2005,2006 (Ogrodzieniec), Nature One 2007,2008 (Katowice) Creamfields 2006 (Wrocław), Tunnel Carnival 2008 (Katowice) czy Electro Sound Festival 2007 (Ujazd).W latach 2005-2008 przentując swoje niezwykłe energetyczno - eklektyczne sety  zwiedził wiele klubowych miejsc zagranicą jak i w kraju - wystąpił m.i.n w takich klubach jak: Pulp Mansion (Berlin/Niemcy) Mondo Club (Dundee/Szkocja), Kanty (Jaworzno), M25 (Warszawa), Crossed (Szczecin), IQ (Poznań), Grafitti (Lublin),Ego (Katowice), Browar Mieszczański (Wrocław) i wielu innych.Nie sposób wymienić wszystkich artystów u boku których grał - byli to między innymi: Sven Vath, Paul Van Dyk, Westbam,Richie Hawtin, Mauro Picotto, Chris Liebing itd. Jako producent w 2008 roku wydaje swoje pierwsze nagrania.Przez te kilka lat grając charakterystyczną mieszanke electro-techow/tribali i hardgroove techno zjednał sobie wielu fanów.Rok 2009 to czas zmian - nowy styl muzyczny, inne perspektywy... Aktualnie jego sety to zestawienie świeżych starannie dobranych brzmień z pogranicza (techno,minimalu czy tech-house'u). Cały czas aktywny jako organizator imprez na terenie górnego i dolnego śląska - jest współtworcą imprez MASSIVE SOUNDS, na ktorych goszczą swiatowe sławy muzyki elektronicznej.

więcej info:

http://www.myspace.com/lukashandego
http://www.andego.net
http://www.massivesounds.plANN-D

Ania /1987/ ambitna i energiczna dziewczyna ze Śląska, od mlodosci interesowala sie muzyka rozrywkowa. Dawniej grała melodyjny house, który zawsze wywolywał usmiech na jej twarzy, miedzy innymi funky, vocal, club house, lecz z biegiem czasu jej gusta uległy zmianie, mimo iż dalej jest otwarta na wszelakie gatunki muzyczne. Obecnie w jej setach mozna uslyszec bardziej progressywne brzmienia jak i tech-house, minimal oraz techno! Obecnie współpracuje z agencją bookingową /FTB/Dj-Booking/ ,stowarzyszeniem "Dla Was Warto" oraz organizuje techniczne imprezy w klubie numer01 w Wodzisławiu Śląskim, gdzie również jest rezydentką. W roku 2009 miała okazje zagrać na scenie red tent /Electrocity/.BASTEQ

Od najmłodszych lat zafascynowany muzycznymi inspiracjami w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Jednak z czasem  zainteresowania jego zaczęły koncertować w okolicach djingu. Brak profesjonalnego sprzętu i wielka determinacja spowodowała, iż pierwsze sklejane beaty tworzył na paskowych gramofonach Unitra. Początkowo była to nauka "nakładania placków" w domowych warunkach. Szukając muzycznie swych upodobań testował wszelkie odmiany muzyki house jak i UK progressive. Następnie pojawiła się chęć organizowania imprez głównie dla znajomych i przyjaciół, to właśnie dzięki nim jak i swojej żonie zawdzięcza dalszy etap przygody ze światkiem klubowym. Efektem czego był pomysł utworzenia kolektywu KOMORARec. którego jest współtwórcą i założycielrm, skupiającą w tej chwili kilku młodych , ambitnych przyjaciół których połączyły wspólne pasje i miłość do muzyki ,co z kolei przełożyło się na chęć organizacji cyklicznych imprez autorskich pod szyldem KOMORArec. Sporą popularnością pośród klubowej braci cieszą się TAJNE KOMPLETY, organizowane w katowickim INQbatorze, gdzie mamy okazję ujrzeć i usłyszeć za konsoletą zarówno utalentowanych producentów, jak i doskonałych dj'i rodzimej sceny klubowej. Fascynacje brzmieniem takich wykonawców jak James Zabiela, Hybrid,Guy Gerber,Sasha jak i audycji  z udziałem John Digweed pogłębiły jego zainteresowania muzyczne. Kolejnym eteapem muzycznych eksperymentów była fascynacja gatunkiem breakbeat, ciekawa ich aranżacja oraz jego undergroundowy charakter spowodowały iż siegnął po bardziej połamane brzmienie, co w kolejnym etapie przełożyło się na wszelkie odmiany gatunku breakbeatowego . Obecnie Basteq odbiega nieco od połamanych dzwięków choć nie che się szufladkować i chce być kreatywny muzycznie więc stara się prezentować w swych setach dużą dawkę progresywnych tech-housowych i orientalnych technicznych brzmień.ADAM O.

Adam Opoka znany jako Adam O. jest polskim producentem i Dj'em związanym z Śląską sceną muzyczną od 2006 roku. W 2006 roku dołączył do polskiego elektronicznego wydawnictwa Dirty Stuff Records, gdzie wkrótce wyda swój debiutancki album "Disco Death" z jego remixami. Przez lata jego kariery występował wraz z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami takimi jak: Chevy (UK), Santos Resiak (Argentina), Siasia, Jacob Seville, Ladybug, Maxmilian Skiba, CH District, Chine, Mix2ra, Oto Studio, Not4fame. Pojawiał się na wielu wydarzeniach w Polsce i w innych zagranicznych miastach, m.in: Edynburgu, Wrocławiu i Łodzi. Jest redyzentem 'Cafe Electric' klubie mieszczącycm się w Jaworznie, słynnym poprzez nazywanie go mekką muzyki elektronicznej. Adam O stale promuje mocne elektroniczne brzmienia, poprzez organizowanie wydarzeń takich jak Electronic Circle, Solar City Beats, Electro lub Pogoria Event. Inspiruje się muzyką minimal, electro i house.CONRAD KEMP

Od 1989 roku największą pasją Conrada jest taneczna muzyka syntetyczna. Clubbing zaczął uprawiać 7 lat później, kiedy to w ogłoszonym w radio konkursie wygrał "Gościa Honorowego" na pierwszą imprezę w kultowym klubie Kanty w Jaworznie.
Jak wielu młodych ludzi zakochanych w muzyce klubowej, tak i Conrad zamarzył zostać DJem. Dzięki poradom Gogo, Vadera i kilku innych osób nabył konsoletę składającą się m.in. z gramofonów Technicsa 1210 mk2.
Pod koniec poprzedniego wieku Conrad rozkręcał imprezki w swoim mieście Sławkowie, gdzie można powiedzieć jeszcze wtedy coś się działo, a kto był na owych melanżach pamięta je do dziś. Grywał jeszcze w kilku innych miejscach, ale zawsze, wcześniej czy później słyszał że gra "za mocno", więc drogi się rozchodziły.
Prowadząc swoją nieistniejącą już stronę internetową www.conradkemp.prv.pl Conrad podróżował po klubach Polski, odrzucając możliwość występowania w klubach jako DJ. "Czułem się zbyt słaby technicznie i zbyt stremowany by wystąpić w tak kultowych miejscach jak Kanty czy Alergia".
Od 2007 roku, corocznie we wrześniu Conrad organizuje w klubach swoje urodziny, na które zaprasza plejadę zaprzyjaźnionych artystów, swoją rodzinę i przyjaciół. Imprezy te obijają się niemałym echem na śląskiej scenie klubowej.
W 2009 roku Conrad zostaje redaktorem naczelnym strony www.szokujacy.pl i znów intensywniej zaczyna jezdzic po klubach. Era digitalizmu, czyli możliwość kupna pojedyńczego utworu za przystępną cenę w formie cyfrowej, a nie jak dotychczas kupowanie całych drogich EPek na vinylu, co raz bardziej kusiła Conrada by występować i prezentować swoje ulubione kawałki. Pochłonięty około tech house'owymi brzmieniami, zainspirowany dokonaniami takich artystów jak Nick Curly, UGLH czy też Nic Fanciulli, w 2010 Conrad Kemp postanawia zabawiać publikę.

"Nie potrafiłem stać godzinami nad konsoletą i ćwiczyć grania, muzyka zbyt mnie pochłania, wolę ją po prostu tylko słuchać i się nią delektować. By grać dobrą na swój czas muzykę, trzeba przesłuchiwać przynajmniej 200 nowych utworów tygodniowo, odrzucając z nich jednak około 90%. Jeśli grasz elektronikę, nie powinieneś mieć raczej czasu na słuchanie np. hip-hopu czy rocka, inaczej będziesz w tyle. To co w tej chwili prezentują niektórzy DJ'e co raz bardziej kusi mnie by stanąć po drugiej stronie parkietu i podzielić się wyselekcjonowanymi numerami, które mam nadzieje pchną polski clubbing do przodu. Taki mam cel."