Data wydarzenia: 30-12-2010

Już po raz 4 zapraszamy na Klubowo-Studenckiego Sylwestra Łeba Party Camp 2010!

Jeżeli jesteś zapalonym klubowiczem, studentem, absolwentem, lubisz poznawać nowych ludzi i nie wiesz jeszcze co zrobić w ostatnie dni w roku... a może po prostu ukończyłeś co najmniej 18 lat i chcesz zabawić się w dobrym towarzystwie...

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie... dołącz do najbardziej imprezowych studentów z całej Polski i jedź z nami na Łeba Party Camp 2010 !!!

Takiego mix-u imprezowiczów z całej Polski nigdzie indziej nie spotkasz!

Ponad 1000 studentom i ich przyjaciołom z kraju i zagranicy, będzie towarzyszyć również czołówka polskiej sceny DJ & MC (MIQRO, NEEVALD, INOX, MAIQEL, MC JACOB A)

A to nie wszystko… w tym roku przygotowaliśmy dla Was również mnóstwo konkursów (turnieje sportowe i pokera) i atrakcji (pokazy tancerek, pokazy barmańskie, konkursy w klubie, wspólne wycieczki na wydmy itp.),
imprezy od rana do rana i wiele innych.

To wszystko przeżyjesz podczas 3 dni i nocy na imprezach
w największym Sylwestrowym Miasteczku Studenckim w Łebie!


Więcej szczegółów na stronie www.partycamp.pl

Ilość miejsc ograniczona, zapisz się już dziś!
Zapraszamy na Łeba Party Camp! Nie czekaj na innych i dołącz do najbardziej imprezowych studentów z Polski i jedź na najdłuższy Sylwestrowy cykl imprez do Łeby.

Oprócz 1000 imprezowiczów z kraju i zagranicy będzie również czołówka polskiej sceny DJ’S, mnóstwo konkursów i atrakcji (kursy i pokazy tańca, pokazy barmańskie, karaoke, turnieje sportowe, Casino Royale i wiele innych), imprezy od rana do rana, a to wszystko czeka na Ciebie w Największym Sylwestrowym Miasteczku Studenckim w Łebie.

Z roku na rok podnosimy poziom naszej imprezy, a jednym z jej głównych celów, oprócz samej zabawy w ostatnie dni roku, jest również integracja środowisk studenckich i klubowych z całej Polski. 

Od 30.12.2010 r. do 02.01.2011 r. Miasto Łeba przemieni się w Nadmorską Stolicę Studencką, w której imprezowicze będą mieszkali w 15 ekskluzywnych pensjonatach w centrum Łeby i imprezowali w  3 najlepszych klubach w Łebie: Euphoria  & Vegas & Mozart (Opcja VIP).

Dobrą oprawę muzyczną zapewnią najlepsi trójmiejscy DJ-e oraz nasi goście specjalni DJ MIQRO DJ MAIQEL (rezydenci Sunrise Festival), DJ NEEVALD, wokalista MC JACOB A , DJ INOX .

Nie możesz przegapić tej imprezy, zapisz się już dziś!

 - Plan imprezy http://www.partycamp.pl/plan-imprezy 

 - Jaka jest cena http://www.partycamp.pl/title,jaka_jest_cena,pid,17.html

 - Co jest w cenie http://www.partycamp.pl/title,co_jest_w_cenie,pid,16.html

 - Info o pensjonatach http://www.partycamp.pl/title,info_o_pensjonatach,pid,21.html

 - Info o Klubach http://www.partycamp.pl/title,info_o_klubach,pid,20.html