Data wydarzenia: 17-11-2010

CARLA ROCA @ NIGHT SESSION SPECIAL (Środa, 17.11.2010, klub Chilli, Rzeszów)


17 listopada zapraszamy Was na kolejną "pikantną środę" w rzeszowskim klubie Chilli. Tym razem główną gwiazdą wieczoru będzie topowa didżejka polskiej sceny technicznej - Carla Roca, która swoimi oryginalnymi setami doprowadza fanów do szaleństwa. Tym razem nie będzie inaczej! Obok niej wystąpią: Freejay, Cream i Nexy. Wjazd jak zawsze bezpłatny. Wpadajcie!


LINE-UP:
CARLA ROCA / BLACK POINT / Poznań
FREEJAY / Dębica
CREAM / SENTENCE / Jarosław
NEXY / SENTENCE / Rzeszów


INFO:
DATA: Środa, 17.11.2010
ADRES: CHILLI MUSIC CLUB, Rzeszów, ul. Kopernika 12
START: 21:00
WJAZD: darmowy!
REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=110690718997454


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.carlaroca.net
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic


POSTER:
www.nexy.pl/carla_full.jpg

---

CARLA ROCA - Biografia

Od kiedy, jako dziecko, zaczęła sięgać klawiatury fortepianu, nie szło jej odpędzić od tego instrumentu! Dlatego już w wieku 5 lat zaczęła swoją edukację w Szkole Muzycznej. Przez 14 lat grała na fortepianie i związana była głównie z muzyką klasyczną. Nie przypuszczała, że kiedyś zastąpi ten instrument gramofonami, a spokojne sale koncertowe zamieni na tętniące życiem kluby pełne bawiących się ludzi! Ale tak musiało się stać, gdyż od najmłodszych lat fascynowała ją również muzyka elektroniczna. Wsłuchiwała się w dźwięki Kraftwerku i Depeche Mode, co niewątpliwie uformowało ją artystycznie.

Swoją karierę jako dj zaczęła w 2001 roku. Wtedy właśnie wraz z B'Kidzem i djem Czado utworzyła agencję o nazwie Black Point. Wtedy również pojawił się pomysł zorganizowania cyklu imprez Black Point Night z udziałem najlepszych polskich i zagranicznych dj'ów. Imprezy te cieszyły się niesamowitym powodzeniem i odbywały się regularnie, początkowo w Poznaniu, później również w wielu innych miastach w kraju.

Juz po kilku miesiącach od kiedy Carla wystąpiła po raz pierwszy, na jej temat mówiło się już wszędzie! Bardzo szybko stała się najpopularniejszą i najczęściej występująca djką w Polsce. Po niespełna roku od pierwszej imprezy, otrzymała propozycję występu na Mayday PL! A podsumowaniem tamtych sukcesów Carli był wynik plebiscytu magazynu Laif, na "Najpopularniejszego Polskiego Dj'a 2002 roku", w którym zajęła II miejsce. W kolejnych plebiscytach Carla juz tylko potwierdzała swoją wysoką pozycję na scenie klubowej Polski. Zawdzięcza to z pewnością swoim umiejętnościom technicznym, muzykalności i charyzmie scenicznej . Jej sety za każdym razem są dynamiczne i pełne pozytywnej energii przy których nie sposób ustać w miejscu. Jej styl już od samego początku jest określany jako wyjątkowy i dobrze przez wszystkich rozpoznawany.

Carla jest już kultową postacią polskiej sceny techno i trudno wyobrazić sobie jakikolwiek festiwal bez jej udziału. Dlatego też grała na prawie wszystkich prestiżowych eventach muzyki klubowej w Polsce: m.in. Mayday 2002, 2004, 2006 i 2007, Creamfields 2003, 2006, 2007, Nature One, Soundtropolis, Tunnel Electrocity 2006, 2007, 2008, Instytut Energetyki, Parada Wolności, Scream w Hali Targowej w Gorzowie Wlkp, Water Festiwal nad jeziorem Piaseczno, Electro Sound Festiwal na ruinach zamku Krzyżtopor, Hypnotica w Hali Wisły Kraków, Euforia 2003 w WFF we Wrocławiu, Rittmatica na SłuSżewcu w Warszawie, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy itd. itd..

Grała także w większości klubów w Polsce, jak np: Eskulap, MO, IQ, ZEZ (Poznań),W5, Public Club, Paragraf 51, Klatka, Luzztra, Punkt, Lokomotywa, Przestrzeń Graffenberga, Ground Zero (Warszawa), Wagon, La Fete, Intro (Wrocław), Graffitti, MC (Lublin), Iskra (Świdnik), Alergia (Chorzów), Regres (Bytom), Mega Club (Katowice), Tlen (Bielsko- Biała), Hormon, Mefisto (Kielce), G2 (Radom), Metro, Kwadratowa (Gdańsk), Cube ( Gdynia), Lokomotywa, Crossed, Alchemia (Szczecin), Kanty (Jaworzno), Boomtown, Rewers, Come in (Olsztyn), Zentrum (Bydgoszcz), Art Cafe (Toruń), Akademia (Rzeszów), Kreślarnia (Koszalin), Kazamaty (Kołobrzeg), Blue (Staroźreby), Lawa (Puławy) i innych w wielu miastach kraju..

Ma na swoim koncie rezydentury w takich klubach jak MO i Eskulap (Poznań), Kanty (Jaworzno), Hormon (Kielce), Paragraf 51, Lokomotywa (Warszawa). Carla występuje także za granicą. Grała w Niemczech, m.in. na imprezie Love Parade w Berlinie, na festiwalach Double Decker i Supagate na Słowacji, miała zaszczyt wystąpić w Belgii na imprezie "5 years Session" i "Redhead's Birthday Party". Grała także w klubach w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Czech, Holandii i Włoch. Grała prawie ze wszystkimi czołowymi djami Europy i reszty Świata m. in. byli to: Mauro Picotto, Paul van Dyk, dj Preach, Misjah, Chris Liebing, Marco Bailey, Luke Slater, Pedro Delgardo, Pet Duo, Samuel L.Session, Westbam, Marusha, Lucca, Tom Hades, Gaetano Parisio, Takkyu Ishino, Dr Motte, Corvin Dalek, Redhead, Cari Lekebush, Joel Mull, Felipe, Marco Lenzi, Lars Klain, Massimo, Eric Sneo i wielu, wielu innych...