Data wydarzenia: 12-1-2011

SCHIMEK, EDD, CONRAD KEMP @ 6 URODZINY KLUBU CHILLI
(Środa, 12.01.2011, klub Chilli, Rzeszów)


Pikantne środy mają zaszczyt zaprosić wszystkich Was - drodzy Imprezowicze, na świętowanie 6 urodzin klubu Chilli. Na tę rocznicę zapraszają Was także wyjątkowi goście, którzy tej nocy pokażą jak bardzo uwielbiają grać i dzielić się swoją energią z innymi. Ta muzycznie pikantna mieszanka wybuchowa powstanie za sprawą Schimka ze Słowacji, Edda z Warszawy i Conrada Kempa z Katowic. Poza naszymi trzema "muzycznymi muszkieterami" posłuchamy także jak grają rezydenci środowego cyklu imprez: Cream i Nexy. Także i tym razem wstęp jest bezpłatny!


LINE-UP:
SCHIMEK / INTERTEC / Słowacja
EDD / NITODRUM / Warszawa
CONRAD KEMP / SZOKUJĄCY.PL / Katowice
CREAM / SENTENCE / Jarosław
NEXY / SENTENCE / Rzeszów


INFO:
DATA: Środa, 12.01.2011
ADRES: CHILLI MUSIC CLUB, Rzeszów, ul. Kopernika 12
START: 21:00
REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=154659687914474


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.djschimek.com
www.szokujacy.pl
www.myspace.com/dj_edd
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic


POSTER:
www.nexy.pl/6urodziny_full.jpg

---

SCHIMEK - Biografia:

Karierę DJ'a rozpoczął w 1990 miksując swoje pierwsze kawałki w Senica/Słowacja a rok później w stolicy, Bratysławie. We wczesnych latach inspiracją dla niego byli tacy wykonawcy jak: FSOL, Orbital, Orb, Spooky, Leftfield, Aphex Twin, KLF, Grid...
Od roku 1993, grając muzyke techno & house, rezydentem dwóch najbardziej znanych klubów na Słowacji: B-Klub i Elam. W późniejszym czasie grał w wiekszości znanych klubów lub imprez Słowacji, Czech oraz Węgier.
Lato 2002 i 2003 upłynęło dla niego pod znakiem Budapest Parade. W 2003 roku tutaj zagrał na oficjalnym mega after party z Luke Slater i Speedy J dla ponad 25.000 ludzi. Warto dodać, że Budapest Parade w 2003 roku przyciągnęła około 600.000 ludzi.
Występ Schimek-a na Stigma 2004 (razem z DJ Rush oraz Lucca) był uznany na Slowacji za najlepszy techno set roku . W roku 2005 byl wybrany przez management Tiesto jak support najlepszego DJ świata w ramach Słowackiej edycje Tiesto EE Tour 2005.
Jego styl muzyczny można łatwo określić jako nieustające poszukiwanie nowych dźwięków techno oraz electro czy progressive.
W jego techno setach dominuje driving and pumping techno oparte na dużej ilości perkusji i mocnej basowej linii. Alternatywnie lubi on grac tez sety electro i progressive.

EDD - Biografia:

Kiedy w 1997 stawiał pierwsze kroki za konsoletą, nigdy nie przypuszczał, że zagra na tylu wspaniałych imprezach. Dziś jego brzmienie, jest rozpoznawalne w całej Polsce i tak naprawdę jest nie wiele klubów w , których nie był, ale na pewno to nadrobi. Edd to nie tylko lider agencji "Horyzont" która po 7 latach działalności na Polskiej scenie techno, dokonała żywota w 2008, to również producent, organizator, promotor i współtwórca wytwórni płytowej "Nitodrum". Był jednym z pierwszych , który zaryzykował granie Schranz'u w stolicy, co zaowocowało wieloletnią rezydenturą w klubach "Lokomotywa", "Paragraf 51" czy "B65". Granie na festiwalach "Rytmattica", "Destination Techno", "Lords Of Techno", "Pure Underground" czy "Neurotica" tylko potwierdzały jego umiejętności. Bezkompromisowe Techno które płynęło z jego płyt pozostawiało wielokrotnie nagradzane owacjami ze strony publiki. Gaetano Parisio, Richard Bartz, Takkyu Ishino, Oliver Ho, Michael Burkat, DJ. Hell, La Di Da to tylko nieliczne nazwiska zaliczane do grona najważniejszych u boku , których miał okazję występować, a lista jest naprawdę długa. Obecnie Łukasz nie ogranicza się do jednego stylu. Przedział jego torby mieści płyty z gatunku Minimal, Tech-House, Techno, Tribal Techno czy Hard Techno. Nieważne jednak , który styl prezentuje, ważne że jego mix jest zawsze taneczny i dynamiczny. W 2004 zaczął występować Live co do dziś zdarza mu się sporadycznie, trzymając swój materiał na specjalne okazje. W 2006 światło dzienne ujrzała płyta stworzona wraz z MacAster'em na ich wytórni "Nitodrum". Przez polskie środowisko clubbingowe została przyjęta niezwykle ciepło i pojawiła się w mixach wielu scenicznych kolegów. Nie obyło się również bez echa za granicą: płyta wielokrotnie była grana przez Takkyu Ishino, Pacou czy Mad Max'a co świadczy o tym że musi być całkiem niezłą pozycją.

CONRAD KEMP - Biografia:

Od 1989 roku największą pasją Conrada jest taneczna muzyka syntetyczna. Clubbing zaczął uprawiać 7 lat później, kiedy to w ogłoszonym w radio konkursie wygrał "Gościa Honorowego" na pierwszą imprezę w kultowym klubie Kanty w Jaworznie.
Jak wielu młodych ludzi zakochanych w muzyce klubowej, tak i Conrad zamarzył zostać DJem. Dzięki poradom Gogo, Vadera i kilku innych osób nabył konsoletę składającą się m.in. z gramofonów Technicsa 1210 mk2.
Pod koniec poprzedniego wieku Conrad rozkręcał imprezki w swoim mieście Sławkowie, gdzie można powiedzieć jeszcze wtedy coś się działo, a kto był na owych melanżach pamięta je do dziś. Jak twierdzą członkowie kolektywu Komora Rec. – Shemy Vee i Basteq, Conrad Kemp był w owych czasach dla nich inspiracją. Kemp grywał jeszcze w kilku innych miejscach, ale zawsze, wcześniej czy później słyszał że gra "za mocno", więc drogi się rozchodziły.
Prowadząc wraz z Bono (www.olkuszanin.pl) swoją nieistniejącą już stronę internetową www.conradkemp.prv.pl Conrad podróżował po klubach Polski, odrzucając możliwość występowania w klubach jako DJ. "Czułem się zbyt słaby technicznie i zbyt stremowany by wystąpić w tak kultowych miejscach jak Kanty czy Alergia".
Od 2007 roku, corocznie we wrześniu Conrad organizuje w klubach swoje urodziny, na które zaprasza plejadę zaprzyjaźnionych artystów, swoją rodzinę i przyjaciół. Imprezy te obijają się niemałym echem na śląskiej scenie klubowej.
W 2009 roku Conrad zostaje redaktorem naczelnym strony www.szokujacy.pl i znów intensywniej zaczyna jeździć po klubach. Era digitalizmu daje możliwość kupna pojedynczego utworu za przystępną cenę w formie cyfrowej, a nie jak dotychczas kupowanie całych drogich EPek na vinylu, co coraz bardziej kusiło Conrada by występować i prezentować swoje ulubione kawałki. Pochłonięty około tech house'owymi brzmieniami, zainspirowany dokonaniami takich artystów jak Nick Curly, UGLH czy też Nic Fanciulli, w 2010 Conrad Kemp postanawia zabawiać publikę.
"Nie potrafiłem stać godzinami nad konsoletą i ćwiczyć grania, muzyka zbyt mnie pochłania, wolę ją po prostu tylko słuchać i się nią delektować. By grać dobrą na swój czas muzykę, trzeba przesłuchiwać przynajmniej 200 nowych utworów tygodniowo, odrzucając z nich jednak około 90%. Jeśli grasz elektronikę, nie powinieneś mieć czasu na słuchanie np. hip-hopu czy rocka, inaczej będziesz w tyle. To co w tej chwili prezentują niektórzy DJ'e co raz bardziej kusi mnie by stanąć po drugiej stronie parkietu i podzielić się wyselekcjonowanymi numerami, które mam nadzieje pchną polski clubbing do przodu. Taki mam cel."