Data wydarzenia: 26-1-2011

COME T @ NIGHT SESSION SPECIAL
(Środa, 26.01.2011, klub Chilli, Rzeszów)


Już 26 stycznia zapraszamy Was do rzeszowskiego klubu Chilli na kolejną odsłonę imprezy Night Session Special. Specjalnie na tę okazję do Chilli przybędzie COME T z Warszawy. Tomek jest cenionym na świecie producentem i didżejem. Miał już okazję zaistnieć na łamach wytwórni takich jak: Global Underground, Baroque, Audio Therapy czy Armada. Po jego utwory sięgali m.in.: Nic Fanciulli, D'Ramirez, Mark Knight, Funkegenda, Guy J, Nick Warren, Tom Novy, Dj Hell, Moshic, Mandy, Popof, Thomas Gold, ATB, Jerome Isma-Ae, Markus Schulz, Gareth Emery i Armin van Buuren. Bogaty dorobek, prawda? Dlatego serdecznie Was zapraszamy na występ Tomka. Wspierać go będą rezydenci pikantnych śród: NEXY i CREAM. Wjazd bezpłatny. Przybywajcie!


LINE-UP:
COME T / GLOBAL UNDERGROUND / Warszawa
CREAM / SENTENCE / Jarosław
NEXY / SENTENCE / Rzeszów


INFO:
DATA: Środa, 26.01.2011
ADRES: CHILLI MUSIC CLUB, Rzeszów, ul. Kopernika 12
START: 21:00
REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=141065049280441


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.fruitmachine.pl
www.myspace.com/djcometmusic
www.facebook.com/fusionfandcomet
www.soundcloud.com/fusionfandcomet
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic


POSTER:
www.nexy.pl/comet_full.jpg

---
COME T - Biografia

To oczywiście muzyka zadecydowała o losach Tomka. Od dzieciństwa stał z nią twarzą w twarz i stopniowo, każdego dnia się rodziła się w nim wielka pasja, miłość do dźwięków. Początkowo niezbyt skomplikowane melodie, które grywał na swoim pierwszym instrumencie - keyboardzie, nie zwiastowały mu jeszcze kariery muzycznej, ale z czasem wszyscy zaczęli dostrzegać ogromny talent w dłoniach uderzających klawisze przez Tomka.
W 2007 roku zdecydował się na produkcję muzyki, a jego pierwsze utwory spowodowały szeroki odzew zainteresowania wśród znajomych i nie tylko. Niedługo później, spełnił swoje tak ogromne marzenie o występie za deckami jako DJ. Jego sety od samego początku budziły podziw wśród uczestników imprezy, na których grał. Od tego czasu dj'ing na równi z produkcją muzyki stał się jego pasją i drugim życiem.
Poprzez miłość do muzyki Come T zawsze daje swoim słuchaczom moc niezapomnianych wrażeń i mnóstwo pozytywnych emocji. Jego sety są mieszanką z kilku gatunków muzyki elektronicznej splecionych w jedną spójną całość, w której tkwi głębia uczuć. Można w nich usłyszeć elementy głębokich rytmów deep house, tech-house, techno i progressive, ale przede wszystkim energetyczny, dynamiczny i melodyjny styl, który jest wizytówka Come T'ego.
Patrząc na stosunkowo krótki czas rozwoju jego kariery, imponuje fakt, że grał w większości najważniejszych klubów w Polsce: Piekarnia, Vinyl, Luzztro, Tomba Tomba, Le Madame, Art Cafe, 1500m2, Rura, G2, Discrete...
Nie zabrakło go również u boku wielu gwiazd światowego formatu, takich jak: Dave Seaman, Tomcraft, Markus Lange, Presslaboys, Ozgur Can, Monoluxx, Michael Parsberg i wielu innych.
Rok 2008 w karierze Come T przyniósł wiele nowości, w tym nowy, dobrze znany obecnie w Polsce i na świecie projekt "Fusion F & Come T". Ich współpraca w burzliwym tempie gromadziła laury osiągnięć na międzynarodowej scenie muzycznej. Już w pierwszym miesiącu chłopaki mocno zabłysnęli swoim pierwszym singlem i zarazem kontraktem ze słynną wytwórnią Baroque, co podkreśliło rangę marki Fusion F & Come T.
Tomek wraz z Jarkiem tworzy i wydaję muzykę dla Audio Therapy, Baroque Records, Mashtronic Records, Armada, State Recordings, Babylon, Proton Music, Whats Happen, Evolution, Farbenfroh, Presslab, 38dB Tonspotgruppe, a także dla słynnej potęgi muzyki elektronicznej Global Underground, z którymi to podpisali kontrakt już w rok od czasu swojego pierwszego singla. Na ich koncie jest masa produkcji i remiksów dla wielu gwiazd muzyki klubowej z całego świata. Wraz z Fusion F wydał dwie płyty winylowe, których sprzedaż według rankingów sklepu Juno była naprawdę imponująca. Większość produkcji duetu trafiała na Top 100 Chart Beatport, a także była wielokrotnie polecana na listach najlepszych utworów danego okresu przez twórców tego oto serwisu. Ich produkcje są cenione i grane przez czołowe gwiazdy międzynarodowej sceny muzycznej: Nic Fanciulli, D'Ramirez, Mark Knight, Funkegenda, Jim Rivers, Guy J, Hernan Cattaneo, Nick Warren, Tom Novy, Dj Hell, Moshic, Mandy, Popof , Rui Da Silva, Thomas Gold, Djuma Soundsystem, ATB, Jerome Isma-Ae, Markus Schulz, Gareth Emery i Armin van Buuren.
Zaangażowanie w to, co robi daje Tomkowi pozytywne nastawienie do świata i ludzi na co dzień. To stanowi jego unikalne podejście do muzyki, jego ogromnej pasji, którą uznaje za sposób przekazywania uczuć i emocji innym ludziom.