Data wydarzenia: 5-3-2011

Bass Planet - tę nazwę zna już chyba każdy szczeciński klubowicz. Już trzeci rok z rzędu 5 marca w połączonych klubach Heya i Arena, na dwóch scenach odbędzie się ta największa na Pomorzu Zachodnim impreza z udziałem najpopularniejszych artystów klubowej sceny.

Tym razem będzie to jednak wyjątkowa, urodzinowa edycja. Tej nocy swoje 46 urodziny obchodzić będzie bowiem żywa legenda muzyki klubowej - WestBam, który tej nocy specjalnie dla Was zagra swojego urodzinowego seta. Zrobimy wszystko aby była to dla niego najlepsza impreza urodzinowa w życiu. Mamy nadzieję że nam w tym pomożecie i wspólnie zaśpiewamy Maxowi "Happy Birthday" :)


Skoro Bass Planet to nie mogłoby zabraknąć również nie mniej popularnego Hardy Harda oraz dj'skiej piękności, Lady Waks. Specjalnie dla Was na tę edycję Bass Planet zaprosiliśmy również duet Baymont Bross z Hiszpanii, który zaserwuje Wam solidną dawkę pozytywnych rytmów. Będzie to ich pierwszy występ w Polsce więc z pewnością chłopcy dadzą z siebie wszystko. Za konsoletą będziecie mogli również zobaczyć i usłyszeć trzech artystów, którzy wystąpili na polskiej edycji kultowej imprezy Mayday 2010 a będą to: Marten Hörger Hellboy oraz Cherry aka Break'n'Tune. Ponad to swojego seta zaprezentuje także Jaykosy, którego pamiętacie chociażby z ubiegłorocznej edycji Bass Planet czy Electronic Beats oraz Audio-matiq.


Drugą scenę okupowaną przez muzykę techno, poza wspomnianym już Hellboyem, reprezentować będzie m.in. przez jedną z najpopularniejszych postaci polskiej sceny techno - Carlę Rocę, DJ'a i producenta - Siasię, oraz Droptecha z kolektywu Neuroshocked.

 

Na tym jednak nie koniec... Przewidujemy sporo atrakcji związanych z wizualną oraz muzyczną stroną imprezy. Scena będzie ulokowana w zupełnie innym miejscu, będzie lepszy soundsystem, światła, pirotechnika oraz szereg innych atrakcji.

Jedno jest pewne. Tej nocy moc będzie z nami!


Serdecznie zapraszamy,

 
 
 
 
 
Lineup:::
 
Mainfloor:::
  

    * WestBam (Bass Planet) - Berlin

    * Hardy Hard (Bass Planet) - Berlin

    * Lady Waks (Bass Planet) - St. Petersburg

    * Marten Horger (Boogie Army/Smash HiFi) - Ravensburg

    * Baymont Bross - The Pooty Club Records - Spain

    * Cherry aka BreakNtune (Dirty Funk) - Szczecin

    * Jaykosy (Twisted Metaforce) - Berlin

    * Audio-Matiq (Dirty Funk) – Berlin

    * Peepe (Szczecin)
 
   
  Second Stage:::
 

    * Carla Roca (Poznan)

    * Siasia (Dirty Stuff records Katowice)
    * Droptech (Neuroshocked) – Szczecin

    * Hellboy (Darkmadness Records Kraków)

    * LABAM (Dirty Funk - Bielefeld/NRW)

    * H20 (Subway Szczecin)

    * Rado (Unknownerrorz Szczecin)

    * Michał Jabłoński LIVE (minicromusic rec. Warszawa] + Rocker (Szczecin)Michał Jabłoński LIVE [polish audio source / minicromusic rec. / Warszawa]

Michał Jabłoński LIVE [polish audio source / minicromusic rec. / Warszawa]

 
    * The Harfi (Szczecin)
   
    
   
   
DATA::: 05.03.2011 (Sobota)
 

MIEJSCE: Heya & dawny Lokomotiv Club, ul. Czarnieckiego 8, Szczecin

 

Bilety: Przedsprzedaż w Pizzeriach Marco Polo, Sklepie Andegrand i Platinum oraz w klubie Heya - 49zł, w dniu imprezy 59 zł

 

BILETY VIP 149 ZŁ DOSTEPNE TYLKO W PIZZERII MARCO POLO NA PLACU KOŚCIUSZKI!!

 

Po imprezie odbędzie się oficjalny after z artystami występującymi na Bass Planet. Afterparty odbędzie się w Klubie Boom Bar!!

 

""Po imprezie odbędzie się oficjalny after z artystami występującymi na Bass Planet. Afterparty odbędzie się w klubie Boom Bar!!""""Po imprezie odbędzie się oficjalny after z artystami występującymi na Bass Planet. Afterparty odbędzie się w klubie Boom Bar!!""

 
 
 
 Strona imprezy :

WWW.bassplanet.pl

Linki do filmów z poprzednich edycji imprezy Bass Planet

 
 
 
 
Serdecznie zapraszamy