Data wydarzenia: 9-2-2011

KD3 @ NIGHT SESSION SPECIAL (Środa, 9.02.2011, klub Chilli, Rzeszów)

9 lutego zapraszamy Was do rzeszowskiego klubu Chilli na trzecią w tym roku odsłonę imprezy Night Session Special. Tym razem gościem specjalnym będzie producent oraz didżej - KD3 z Warszawy. Krzysiek jest znany z świetnych utworów, wydanych m.in. w Sentence Records, Phatt Sounds oraz Dirty Stuff. Jego utwór "Relax" znalazł się na przełomowej kompilacji "Poland Calling" - zmiksowanej przez Angelo Mike'a. Oprócz Krzyśka tego wieczoru zagra utalentowany Bleiz z Przemyśla, a także Cream i Nexy. Wjazd bezpłatny. Przybywajcie!


LINE-UP:
KD3 / SENTENCE RECORDS / Warszawa
BLEIZ / Przemyśl
CREAM / SENTENCE / Jarosław
NEXY / SENTENCE / Rzeszów


INFO:
DATA: Środa, 9.02.2011
ADRES: CHILLI MUSIC CLUB, Rzeszów, ul. Kopernika 12
START: 21:00
REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
http://www.facebook.com/event.php?eid=107130596028214


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.myspace.com/djkd3
www.facebook.com/djkd3
www.soundcloud.com/kd3
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic


POSTER:
www.nexy.pl/kd3_full.jpg


---
KD3 - Biografia

KD3 to pseudonim Krzysztofa Dobosza - Warszawskiego DJ'a i producenta. Jego pasja do elektronicznej muzyki zaczęła się przejawiać około 2003 roku, kiedy to usłyszał pierwsze sety Paul'a Van Dyk'a, Carla Coxa albo Sashy. Ponieważ nie było go stać na zakup profesjonalnego sprzętu DJskiego zaczął kleić kawałki na swoim komputerze. Niestety było bardzo ciężko dostać jakiś booking, więc Krzysiek z kolegami zaczęli organizować własne imprezy, gdzie mogli się pokazać ludziom. W 2005 roku założyli internetowe radio promujące muzykę stricte klubową "www.naniby.com", które w bardzo krótkim czasie zyskało sporą popularność w Polsce. Pod szyldem radia zostało zorganizowane wiele imprez z cyklu "Turn On The Radio", gdzie oprócz członków radia grali najlepsi DJe w Polsce tacy jak: WAWA, Fusion F czy Peres.

Kiedy KD3 zrozumiał, że samo miksowanie to za mało by mięć zapewnione bookingi częściej niż raz na parę miesięcy, zaczął tworzyć muzykę. Na początku była to czysta zabawa, ale gdy w 2008 roku jedna z pierwszych produkcji "Relax" została wytypowana do kompilacji Poland Calling zmiksowanej przez Angelo Mike'a i wydaną przez Sony BMG z takimi nazwiskami jak Marcin Czubala, Jacek Sienkiewicz, Jakub Rene Kosik czy Jarek Czechowski i wielu innych, zaczęło to wyglądać poważnie. KD3 został opisany, jako jeden z Future 4 w polskiej edycji DJ MAGAZINE. Od tego czasu w sklepach muzycznych pojawiło się kilka jego produkcji i remixów, w takich labelach jak: Sentence Records, Gastspiel, Phatt Sounds, Dirty Stuff, Code 2, Over 30, a znaczna ilość ma się dopiero pojawić.

Ale przede wszystkim KD3 to bardzo kreatywny DJ, który kocha zaskakiwać ludzi jego zwariowanymi miksami, kiedy to publiczność może usłyszeć czasem więcej niż 3 - 4 kawałki na raz z dodatkiem accapelli, dźwięków, klasycznych motywów i wielu innych. Podczas jego występów klubem trzęsie energetyczne techno zmiksowane z techhousem, minimalem, housem, tribalem, brejkami, elektronika, ambientem, IDM, a nawet DNB. Jako znaczny sukces należy odnotować zwycięstwo KD3 we wspólnym konkursie festiwalu Audioriver i Radia Euro na mix, którego następstwem był wywiad w Radiu.