Data wydarzenia: 5-3-2011

5 marca b.r. w godzinach 22:00-05:00, w Warszawskim klubie Fonobar, odbędzie się impreza Trance Night.

Jest to druga już edycja imprezy organizowanej przez Polską formację SoundNation. Na tę okazję zaplanowana jest moc atrakcji - tym razem będzie nam towarzyszyć 3 dj-ów oraz producentów z całej Polski.

Zagrają:

22:00-00:00 Tomitek
Tomitek (Tomasz Motowski) -  dj, który swoje początki muzycznej kariery wiąże z muzyką tribal techno i progressive trance. Grał w wielu, przede wszystkim, warszawskich klubach, takich jak: Przestrzeń Graffenberga, Apartament, Klatka, Nowy Klub, The One i inne. Interesuje się obecnie mocno progresywnym, płynącym trancem. Wpływy to Simon Patterson, Andy Moor, Armin Van Buuren.

00:00-03:00 SoundNation (live act)
www.myspace.com/soundnationmusic
SoundNation to formacja muzyczna, składająca się z trzech osób, których połączyła niezwykła pasja do tworzenia muzyki Trance. Powstała zimą 2010 r., tuż przed pierwszą edycją Trance Night. W skład zespołu wchodzą: Rafał Marzec, Julia Dzierżek oraz Patryk Miś.
Rafał jest również znany z projektu Blue Wings. W 2009 r. poznaje niezwykle utalentowaną artystkę Julie i proponuje jej współpracę. Jej efektem jest pierwszy wspólny utwór "Forever", który ma swoją premierę podczas pierwszej edycji Trance Night. W lipcu 2010 r. do formacji dołącza Patryk Miś, młody dj i producent muzyczny. Przez ostatnie miesiące, formacja skupiała się głównie na produkcji, w tym czasie udzieliła również dwóch wywiadów: dla lokalnej telewizji TVS oraz Polsat News. Muzyka jaką wykonuje SoundNation można określić jako melodyjny, harmoniczny i unoszący Trance, mocny beat z dużą dawką pozytywnej energii. Już wkrótce ich nowy track zostanie wydany w jednej z niezależnych holenderskich wytwórni.

03:00-05:00 Pixel
Pixel (Mirosław Sienkiewicz) to dj i producent z Bydgoszczy. Wychowany od najmłodszych lat na muzyce elektronicznej, zawsze pragnął by samemu ją tworzyć. Przez wiele lat uczył się produkcji by w końcu, w okolicach 2000 roku stworzyć swoje pierwsze dzieła w stylu Trance. Grał w wielu klubach w Kujawsko-Pomorskim, jednak bez większego rozgłosu. Ponieważ wciąż poszukiwał nowych brzmień, z czasem zaczął komponować także w innych gatunkach tj. Psychedelic Trance (Alien Bug), Drum and Bass (Streetfreak), by ostatecznie porzucić wszelkie granice, zaczął współpracować z muzykami każdego gatunku muzyki, od klasyki po Hardcore. Co by się jednak nie działo, sentyment do muzyki z lat młodzieńczych pozostaje i dlatego już niedługo pojawi się za deckami grając klasyczny już, euforyczny i ekstazyjny Trance.


Na tej imprezie zafundujemy potężną porcję upliftingu. Fani brzmień takich artystów jak Daniel Kandi, SoundLift czy Aly And Fila napewno będą zadowoleni.