Data wydarzenia: 23-2-2011

SPECTRA & NUKEE PROFF @ NIGHT SESSION SPECIAL
(Środa, 23.02.2011, klub Chilli, Rzeszów)

23 lutego odbędzie się kolejna odsłona imprezy Night Session Special. Ta wyjątkowa elektroniczna noc, tym razem zostanie uświetniona występem dwóch utalentowanych didżejów z południa kraju: Spectry oraz Nukee Proff. W supporcie zagra jak zawsze środowy tandem: Nexy i Cream. Pamiętajcie wjazd jak zawsze podczas Night Session jest bezpłatny. Zapraszamy!

LINE-UP:
SPECTRA / MOVEMENT / Nowy Targ
NUKEE PROFF SENTENCE / Nowy Sącz
CREAM / SENTENCE / Jarosław
NEXY / SENTENCE / Rzeszów


INFO:
DATA: Środa, 23.02.2011
ADRES: CHILLI MUSIC CLUB, Rzeszów, ul. Kopernika 12
START: 21:00
REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=145175198875162


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.movement.pl
www.nukeeproff.pl
www.myspace.com/nukeeproff
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic
www.intervau.com

POSTER:
www.nexy.pl/spectra_full.jpg

---

SPECTRA - Biografia

Jako rodowity mieszkaniec Podhala jest niewątpliwie wielkim miłośnikiem folku i oscypków. Jego upodobania nie zatrzymały się jednak na tym poziomie. Już w okresie wczesnej młodości na początku lat 90-tych został zainspirowany muzyką elektroniczną. Od tego czasu bacznie obserwując, co dzieje się na rynku muzycznym, oraz uczestnicząc w wielu zróżnicowanych imprezach, powoli ukierunkowywał swój gust, odnajdując gatunki muzyki, które mu odpowiadają. W ten oto sposób odkrył, że najbardziej porusza go house, wszystkie jego odmiany ( vocal, latino, funky, disco, progressive, deep, tech), oraz wszystkie gatunki, które w jakiś sposób się z nim łączą ( garage, electro). Okazał się jednak jednym z tych osobistości, dla których słuchanie i przebywanie na imprezach to zbyt mało. Postanowił przedstawiać muzykę we własny sposób. Efektem tego jest fakt, iż od 2002 r. nieustannie zasila rynek muzyczny całego Podhala oraz małopolski, prezentując w klubach swoje energetyczne sety z mnóstwem wokalu, nie rzadko wzbogacone o przeróżne udziwnienia i eksperymenty muzyczne. Co więcej? W Nowym Targu, w swoim rodzinnym mieście otworzył klub "Chicago", w którym jako właściciel i rezydent nieustannie promuje muzykę elektroniczną, jako jedna z kilku osób na tym terenie. Osoby, z którymi miał przyjemność grać to: Exwookie [Sonic Trip Łódź], Nukee Proff [Sentence Nowy Sącz], Green Eye [La Petite Kraków], Norbert Honkish [Berlin], Maurice Ka [TI Szczecin], C.L.Vegaz [K.A.T.A.R.Z.I.S. Bielsko Biała] i wielu innych.

NUKEE PROFF - Biografia

Nukee Proff aka Wacek Uszko to obok Angelo Mike'a i Marka
Sound'a to kolejna postać wywodząca się z niewielkiej miejscowości, czyli Nowego Sącza. To oni wspólnymi siłami rozkręcali tamtejszą scenę i tworzyli fundamenty pod agencję
artystyczną, której nazwę zna już niemal każdy klubowicz w kraju - Sentence. Był to początek lat 90. i od tamtego momentu chęć do promowania muzyki elektronicznej stawała się coraz silniejsza. Tak silna, że w 1998 roku Nukee miał już na koncie pierwsze didżejskie występy. Związany wówczas z grupą Ultra DJ Team organizował imprezy techniczne na terenie Polski południowej.

Lata pracy zaowocowały, a talent i ciągłe udoskonalanie swoich umiejętności dały mu możliwość prezentowania się coraz szerszej publice. Tak jak zdolności, ewoluował również styl. Początkowo była to mocna muzyka
taneczna spod znaku takich artystów jak Carl Cox, Christian Smith i Jeff Mills. Z czasem jednak Nukee otworzył się na cieplejsze, acz nie mniej energetyczne dźwięki zwane powszechnie progressive oraz szeroką gamę brzmieniową w mniej typowym rytmie, czyli breakbeat. Nukee ProffTakim sposobem hardgroove jaki prezentował na początku swej kariery, nabrał niepowtarzalnych cech, które obecnie przyciągają rzesze coraz to nowych fanów. Działo się to przy okazji występów m.in. z takimi gwiazdami jak Marco Lenzi, Umek i Chris Liebing zarówno w kraju, jak i poza jego granicami: m.in. w Chorwacji, Słowenii, Słowacji i Czechach.

Autorytetami, które wywarły na nim największe wrażenie w dziedzinie muzyki elektronicznej, wprowadzając nowe trendy i brzmienia stali się tacy artyści jak: Massive Attack, Chemical Brothers, Prodigy, Underworld, Leftfield oraz didżeje i producenci: Nick Warren, John Digweed, Dave Seaman, Jeff Mills, Marco Carolla, Christian Smith i Johannes Heil. Elementy zaczerpnięte z muzyki prezentowanej i produkowanej przez nich można często usłyszeć w jego setach. Setach, po których słuchacze zapamiętują dwa słowa: Nukee Proff!