Data wydarzenia: 17-2-2011

LEVY @ PUSH THE TEMPO!
(Czwartek, 17.02.2011, klub Forteca, Przemyśl)


Zbliża się trzecia w tym roku odsłona imprezy Push the tempo w klubie Forteca! Już 17 lutego zagra dla Was LEVY - jeden z najbardziej rozpoznawalnych didżejów house w kraju. U jego boku zagrają: Nexy, Bleiz, Aki oraz Cream. Przybywajcie :)


LINE-UP:
LEVY / Phatbass / Warszawa
NEXY / Sentence / Rzeszów
CREAM / Sentence / Jarosław
AKI / Jarosław
BLEIZ / Przemyśl


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=161416180576992


OBSERWUJ KLUB NA FACEBOOKU:
www.facebook.com/fortecamusicclub


INFO:
Data: Czwartek, 17.02.2011
Adres: FORTECA MUSIC CLUB, Przemyśl, ul. Mostowa 2 (dawne Salto)
Start: 21:00
Wjazd: 10 pln
Rezerwacje miejsc: 517 102 101
Muzyka: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.facebook.com/fortecamusicclub
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.phatbass.com.pl
www.myspace.com/djlevy
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic
www.intervau.com


POSTER:
www.nexy.pl/levyforteca_full.jpg

---

LEVY - Biografia:

Gdyby wybierano w Polsce najbardziej sympatycznego didżeja to Levy mógłby liczyć na pewno na wyższą pozycję, niż tą, którą osiągnął w plebiscycie Top 100 magazynu „Laif”. A przecież miejsce piąte to pułap dla wielu oznaczający spełnienie marzeń. Krzysiek jednak od zawsze zachowywał się jakby jego marzenia spełniały się stale i hurtowo. Wieczny uśmiech, spontaniczność i chęć działania to przecież nie są cechy pospolite, a w Polsce wręcz uznawane przez wielu co najmniej za oznakę choroby psychicznej. I pewnie jest w nim też sporo szaleństwa, bo kto o zdrowych zmysłach poświęca się przekładaniu czarnych płyt w czasach, gdy w Warszawie niewielu ma pojęcie co to elektroniczna muzyka taneczna.
Mowa o roku 1996, w którym to Levy rozpoczął swoją trzyletnią rezydenturę w Trendzie – jednym z pierwszych prawdziwych klubów stolicy. Imprezy Rush House Party ludzie do dziś wspominają z rozrzewnieniem, a to właśnie m.in. Krzysiek swoim graniem tworzył niesamowity i niezapomniany klimat tamtych nocy. W stawianiu pierwszych kroków pomagał mu Dj Easy – postać, którą do dziś nazywa swoim muzycznym ojcem chrzestnym. Krzysiek poznawszy podstawy został całkowicie pochłonięty sztuką miksowania i postawił sobie za cel nieustanne doskonalenie się w tej dziedzinie. Bowiem nawet najwspanialsze kawałki nie zabrzmią należycie, jeśli zdolność ich doboru nie będzie szła w parze z techniką.
Levy oprócz wyżej wymienionych cech ma jeszcze jedną, wypływającą naturalnie z jego charakteru, czyli wyśmienity kontakt z publicznością. Zawsze otwarty wręcz chłonie wrażenia ludzi tańczących na parkiecie, by oddać je potem ze zdwojoną siłą. Pragnie dokładnie tego samego co oni, więc czasem na imprezach z jego udziałem trudno wyłuskać wzrokiem didżeja z rozbujanego tłumu. Tylko słuchawki odróżniają go wtedy od reszty roztańczonych sylwetek. Tak było niemal zawsze i
wszędzie. Wszędzie w przypadku Levy’ego wcale nie brzmi przesadnie, gdyż niewiele jest w Polsce miejsc, w których jeszcze nie grał. A nawet jeśli są, to pewnie niebawem nadrobi tę zaległość.
Jednak Levy nie zawsze jest tylko gościem. Wraz z Matushem i JJackiem prowadzą agencję Phatbass, której imprezy w Ground Zero i Klatce niezmiennie przyciągają rzesze fanów wesołego i skocznego house’u. Chociaż powiedzieć o Krzyśku, że gra tylko house byłoby dużym nieporozumieniem. Elementy tech i trance, które wprowadza do swoich setów sprawiają, że jego styl jest już szeroko rozpoznawany. Phatbass to nie jedyne przedsięwzięcie, w które jest zaangażowany. Współpraca z agencjami Sentence i The Rhythm Records jest owocna dla wszystkich stron i świadczy o tym, że rozwijanie polskiej sceny klubowej nadal jest jedną z głównych ambicji Krzyśka. Ambicji, której mu nie brakuje, więc jeśli chcesz posłuchać didżeja pełnego determinacji i radości, koniecznie wybierz się na imprezę z udziałem Levy’ego. Choć znając życie pewnie i tak już to kiedyś zrobiłeś.

Eventy:
Rush House Party, Durex Extra Save Fever, Tekkvision, House of Colours, Liquidism, Obsession, Cafe Del Wisla, Sugarland, Red Bull Summer Festiwal, Ibiza Vibes, Sentence Essence, Summer Cocktail Tour, Niebianska Plaza, Black Point Night, Let’s Play Tour, Halloween, Overdrive, High Tech Session, Over Sound Session, House Classics, French Express, Stars Fighting - Fuck Up Monster, Ozon, Wake Up, Studio 54, Supeready, House of Colours 2001- 2006, Technology, Call Me Baby, Independence, Mayday, Sunrise 2005, 2009, Juwenalia 2004 ,2005, 2006, 2007, 2008, Rittmatica Black Point, Polish Abroad, Let's Play, Ninechannel Sessions, Digital Movment, God Make Me Funky, Bechnid The decks, Musica Electronica, Sunset 2004 - 2009, Lazy Sundayzz, Euphoria, Pop Dancing Tour, One More Time, Audioriver 2006-2007, Sensation White, Fusion Styles,Tunnel Electrocity, East Lake Fest, Warsaw Dj Fest, Labirynth Of Sound.