Data wydarzenia: 29-7-2011

Świdnica, miasto położone na Dolnym Śląsku, nieopodal Wrocławia. Twierdzisz, że nic się tam nie dzieje, że nie ma miejsc, w których można się dobrze bawić, w świetnym towarzystwie i przy dobrej muzyce ? Nic bardziej mylnego !

Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić wszystkich fanów muzyki trance oraz vocal trance na prawdziwe muzyczne święto właśnie w naszym mieście zapewniając jednocześnie, że ten jedyny w swoim rodzaju event będzie niezapomnianą, największą, najgorętszą i najbardziej szaloną imprezą tego lata. Dlaczego warto do nas przyjechać ? Co możesz u nas zobaczyć ? Jakie atrakcje mamy w planach i czego możesz się spodziewać ?

Przede wszystkim zagra u nas sześciu znakomitych artystów: Andy Castro, Camilo Santi, Mike Drop, Maximus i Sied van Riel natomiast nazwisko ostatniego na obecną chwilę pozostaje w formie niespodzianki. Oprócz tego bardzo korzystne ceny – 75PLN bilet normalny oraz 150PLN bilet V.I.P. – które nie nadwyrężą waszych portfeli, fantastyczne nagłośnienie, które swym brzmieniem podniesie serca aż do samego gardła, pokazy laserowe, które upiększą i wprowadzą was w odpowiedni klimat, pokaz sztucznych ogni, możliwość zakupu płyt ze zdjęciami i filmem z imprezy, wyśmienite dania i napoje, które będą serwowane przez cały czas trwania imprezy, różnego rodzaju konkursy, w których można będzie wygrać atrakcyjne nagrody oraz wiele innych atrakcji.

Zapamiętaj !

29 lipca 2011r.

Świdnica, ulica Inżynierska 6

(teren zajezdni MPK)

Musisz tam być !!!

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/profile.php?id=100002008947131

Bilety na event Euphoria of Trance już w sprzedaży !!! Bilety dostępne na stronie Ticketpro, oraz bezpośrednio u organizatorów. Więcej informacji na oficjalnym koncie na Facebook-u oraz na stronie www.euphoriaoftrance.pl