Data wydarzenia: 29-4-2011

Na ostatni piątek kwietnia zapraszamy do klubu Pinacolada Music Club w Zielonej Górze na wydarzenie muzyczne pod hasłem “Hear the colours!”. Imprezę wspiera nie kto inny jak legendarna brytyjska wytwórnia Anjunabeats. Po raz pierwszy w klubowej historii naszego kraju na jednym evencie za konsoleta staną Polacy związani z tą wytwórnią:


Nitrous Oxide (Anjunabeats)

Kobana (Anjunadeep)

Yane3dots (Anjunadeep)

Kwietniowa edycja “Hear the colours!” jest w zasadzie połączeniem klubowej nocy pełnej doznań zmysłowo-muzycznych (stąd też nazwa pochodząca od słowa synestezja) z imprezą charytatywną, jako że artyści zdecydowali się przekazać wynagrodzenie na pomoc w zakupie protezy dla Damiana Merdy zmagającego się z konsekwencjami choroby nowotworowej (http://www.wsparciedladamiana.zgora.pl/).

O ile o Krzyśku Nitrousie - będącym klasa dla samego siebie – jednym z najpopularniejszych polskich producentów i DJ-ów nie tylko w kraju, ale i za granica, napisano już wiele o tyle warto tu wspomnieć o pierwszych Polakach w Anjunadeep! Panowie Kobana (Filip) oraz Yane3dots (Janusz) pojawili się na dorocznej kompilacji Anjunadeep 03 (wydanej w Polsce przez Sony Music/Prologic) obok takich sław jak Underworld, Sasha, Spooky czy Jaytech. Obaj maja już za sobą kilka innych produkcji, które regularnie gościły w top 100 progressive Beatportu oraz współprace z takimi wytwórniami jak Proton Music, Particles, Silk czy Lowbit. W lutym 2011 Progressive House Worldwide umieścił dwie produkcje duetu w Top 20, a Kobana został wybrany producentem miesiąca (wytwornią miesiąca została Anjunadeep).  Również w lutym Yane3dots w ciągu 24 godzin zagościł na “antenie” uznawanych za opiniotwórcze Proton Radio oraz Frisky Radio potwierdzając zainteresowanie mediów polskimi producentami.

Odpowiedni warm-up przed muzyczną synestezją zagwarantują: Sentez oraz Mike Lone.

Uwaga: liczba miejsc w klubie jest ściśle ograniczona, wczesne przybycie jest zalecane. O wejściu do klubu decyduje selekcjonerka.

 

Data i miejsce: 29 kwietnia 2011, start: 21.00

Pinacolada Music Club, Stary Rynek  (obok Ratusza), Zielona Góra