Data wydarzenia: 17-6-2011

Zapraszamy gorąco wszystkich poszukujących swojej drugiej połówki (i nie tylko)oraz wielbicieli mocnych wrażeń do klubu Senso na imprezę z cyklu AreYouSingle?. To niesamowite wydarzenie, na którym będziesz mieć okazję, by poznać masę otwartych na nowe znajomości ludzi oraz przeżyć niesamowite widowisko.

Kiedy i gdzie?

17.06.2011- Piątek,

godz. 21:00

Senso , Niepodległości 18/22, Szczecin

Oprócz tego czekać na Ciebie będzie specjalnie przygotowany i udekorowany lokal i przede wszystkim nasza ekipa, która pomoże Ci poznać tej nocy kogoś wyjątkowego! Do tego wszystkiego weźmiesz udział w Szybkich Randkach (FAST DATES!).

To największe wydarzenie tego sezonu! Pamiętaj, nie może Cię tam zabraknąć!

Na imprezę zaprasza Cię: Szkoła Uwodzenia www.perfectdating.pl

 
 
 

Are You Single? – to cykl comiesięcznych imprez organizowanych w renomowanych klubach i miejscach w całej Polsce z myślą o singlach. Specjalnie dla Was przygotowane są specjalne atrakcje, promocje i konkursy. Przez cały czas imprezy poznajemy Was ze sobą, pomagając przełamać nieśmiałość i spędzić czas w miłym towarzystwie - rozdajemy Wam firmowe opaski lub przypinki, które oznaczają, czego szukasz - Just Sex, I`m Single, Love, Don`t Look At Me!. 

Podczas imprezy odbywają się również tzw. Speed Dating czyli szybkie randki, będące w ostatnim czasie hitem sezonu w całej Europie - w ciągu kilkudziesięciu minut możesz poznać nawet kilkanaście kobiet/mężczyzn. W związku z ogromnym zainteresowaniem randkami, tym razem przeprowadzimy kilka edycji.

Musisz się tutaj pojawić - nigdy sobie nie wybaczysz, jeśli ominie Cię najgorętsza impreza w tym miesiącu. Zawsze na imprezach klub jest pełny pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn. Bawimy się w najlepszym towarzystwie w mieście!