Data wydarzenia: 15-6-2011

15 czerwca w rzeszowskim klubie Chilli odbędzie się kolejna odsłona imprezy Night Session Special. Ta wyjątkowa elektroniczna noc zostanie uświetniona live act'em SLG - jednego z najbardziej uznanych na świecie polskich producentów. Łukasz w swoim unikalnym stylu swobodnie łączy surowość minimal techno z żywym, funkującym housowym groove'm. Jego występy to nietypowe wydanie eksperymentalnej muzyki elektronicznej z ewidentnym wpływem IDM. W zestawie z SLG jak zawsze środowy tandem: Nexy plus Cream. Wjazd oczywiście bezpłatny. Do zobaczenia na miejscu ;)


LINE-UP:
SLG live / Pets / Play It Down / Trapez / Łódź
NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów
CREAM / Sentence / Jarosław


INFO:
DATA: Środa, 15.06.2011
ADRES: CHILLI MUSIC CLUB, Rzeszów, ul. Kopernika 12
START: 21:00
WSTĘP: Free!
REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=126494080764604


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.myspace.com/slgmusic
www.facebook.com/slgmusic
www.soundcloud.com/slg
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic
www.intervau.com

POSTER:
www.nexy.pl/slg_full.jpg


---

SLG - Biografia

Pod pseudonimem SLG kryje się Łukasz Seliga, łódzki muzyk i producent. Niegdyś nigdy nie występował jako DJ, natomiast pragnął grać własną muzykę na żywo, dlatego skoncentrował się na doskonaleniu swoich live-actów, dzięki czemu jest on w chwili obecnej jednym z bardziej charakterystycznych tech-housowych live-performerów w Polsce. Wypracował swój charakterystyczny styl łączący swobodnie surowość minimal techno z żywym, funkującym housowym groove i inspiracjami estetyką Glitch/IDM. Stara się unikać monotonii i zaskakiwać, zachowując przy tym konsekwentnie własne, rozpoznawalne brzmienie, także w jego produkcjach i występach nie ma miejsca na nudę, a można odnaleźć całą gamę różnorodnych nastrojów.

W połowie 2005 roku zadebiutował pierwszymi winylowymi EP’kami - Berliński label Trenton wydał “Split EP", przygotowaną przez SLG wspólnie z przyjaciółmi ze Szczecina - 3 Channels. Wkrótce później, wytwórnia Level Records z Duesseldorfu, publikowała jego debiutancki solowy materiał - "Quarter Past Eleven", który został bardzo ciepło przyjęty. Recenzenci okrzyknęli płytę "ekscytująco świeżą interpretacją głębokiego minimal-house", zaś niemiecki magazyn Groove umieścił ja na 21 pozycji swej prestiżowej listy Top 50, i znalazła się w wielu DJ chart'ach. Latem 2006 rozpoczął współpracę ze znana wytwórnia Trapez z Kolonii, gdzie w połowie sierpnia ukazała się epka "Nine Hours", a w grudniu kolejna - "Caffeine", która grali dosłownie wszyscy czołowi DJ'e - dzięki tym płytom zyskał coraz większa reputację na europejskiej scenie techno, co zaowocowało coraz częstszymi występami na całym świecie, m.in. w Tokyo, Shanghaiu, Berlinie, Frankfurcie, Kolonii, Wiedniu, Londynie, Dublinie, Amsterdamie, Mediolanie, Rzymie, Florencji, Bolonii, Sztokholmie, Genewie, Lausanne, Moskwie, Bukareszcie. Macierzystą wytwórnia stał się wówczas Trapez, ale współpracował też z Channels Rec. - wytwórnia 3channels, oraz labelem Mike'a Shannon'a - Cynosure.

Jako, że w występowaniu w klubach liczy się przede wszystkim dobra zabawa, wiec aby tej zabawy mieć jeszcze więcej, w połowie 2008 roku decyduje się oprócz grania live występować także jako DJ, a z racji na jego rozległe zainteresowania muzyczne, w jego setach stara się nie ograniczać stylistycznie i grać wszystko co ma w sobie dużą dawkę funku. Bo funk to słowo klucz jeśli chodzi o podejście Łukasza do House’u i Techno.