Data wydarzenia: 6-7-2011

Podążając ścieżką muzyki elektronicznej, w ramach cyklu Night Session zabieramy Was w muzyczną podróż, której przewodnikiem będzie tym razem SEBASTIAN S z Bydgoszczy. Sebastian  udziela się w duecie producenckim Double U & SS (wspólnie z didżejem W, którego gościliśmy w Chilli w roku ubiegłym). W czerwcu DUSS wydali swój track na kompilacji w Soundbar Records. Panowie i Panie zapowiada się dobre tech housowe granie. W zestawie z Sebastianem oczywiście NEXY i CREAM. Zapraszamy i przypominamy, że  wstęp na środowe imprezy w Chilli jest zawsze bezpłatny :)


LINE-UP:
SEBASTIAN S / Soundbar Records / Bydgoszcz
NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów
CREAM / Sentence / Jarosław


INFO:
DATA: Środa, 06.07.2011
ADRES: CHILLI MUSIC CLUB, Rzeszów, ul. Kopernika 12
START: 21:00
WSTĘP: Free!
REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=215611921795630


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.soundcloud.com/pikantnesrody
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.myspace.com/sebastianspl
www.myspace.com/doubleuss
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic
www.intervau.com


POSTER:---

SEBASTIAN S - Biografia

Sebastian S to młody i ambitny DJ i producent z Bydgoszczy. Swoją przygodę zaczynał na przełomie lat 2006/2007. Oczywiście na początku było ciężko, lecz upór i ogromna miłość do muzyki pomogły w przetrwaniu najgorszego okresu. Potem było już tylko prościej. Pierwsze kroki za konsoleta i pierwsze produkcje.
Rok 2008 był przełomowy w jego karierze. Zaprzyjaźnienie się z Wojtkiem (wspólnikiem ze studia) i rozpoczęcie wspólnego projektu muzycznego - Double U & SS aka DUSS. Pierwsza EPka - KURSK EP prawie od razu została doceniona przez wielu DJ-ów i klubowiczów w całej Polsce. Kolejne produkcje również nie przeszły niezauważone. Action Man znalazł się na składance "Poland Calling" miksowanej przez duet Catz'n'Dogz. Warto zaznaczyć, że wykonali specjalny re-edit na potrzeby tej składanki. Następne produkcje już czekają na wydanie w Soundbar Records :)
Sebastian jako DJ czuje się świetnie. Oddaje się muzyce bezgranicznie. Nie jest dla niego ważne czy gra na evencie dla 10 000 osób czy w klubie na 200. Do każdej z imprez przygotowuje się z taką samą starannością. Wyznaje zasadę: "Prepare & Perform". Jest wielkim fanem wszelkiego rodzaju nowinek technicznych. Ciągle poszukuje idealnego SET UP'u. Uważa jednak, że dobry didżej nie jest tym z 'czego' gra, a tym 'co' gra.
Najważniejsze zdanie któremu zawdzięcza wszystko czego dokonał: "Jeżeli czegoś pragniesz z całego serca, to nie ma takiej siły, która Ci przeszkodzi w realizacji tego!"