Data wydarzenia: 20-7-2011

Już 20 lipca zapraszamy Was do rzeszowskiego klubu Chilli na kolejną odsłonę imprezy Night Session Special. Specjalnie na tę okazję do Chilli przybędzie THOMAS LANGNER z Krakowa. Tomek jest cenionym producentem i didżejem. Po jego utwory sięgali m.in. Dubfire, Erick Morillo, Nic Fanciulli, Audiofly i Hernan Cattaneo, a sam miał okazję prezentować się na Audioriver, Coke Live, Selektor i Mayday. W Chilli wspierać go będą rezydenci środowych imprez: NEXY i CREAM. Wjazd jak zawsze bezpłatny. Przybywajcie!


LINE-UP:
THOMAS LANGNER / Time Has Changed Rec / Dust Rec / Kraków
NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów
CREAM / Sentence / Jarosław


INFO:
DATA: Środa, 20.07.2011
ADRES: CHILLI MUSIC CLUB, Rzeszów, ul. Kopernika 12
START: 21:00
WSTĘP: Free!
REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=105935749497446


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.soundcloud.com/pikantnesrody
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.myspace.com/thomaslangner
www.facebook.com/thomas.langner
www.myspace.com/unikatrecords
www.unikatrecords.org
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic
www.intervau.com


POSTER:---

THOMAS LANGNER - Biografia

Tomek Langner wcześniej jako dj Ex-Or aktywny od 10 lat na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Zaczynał w Częstochowie, by dzisiaj jako producent muzyki tech-house i deep house, dzięki jednej z najnowszych Ep’ek dla francuskiej wytwórni Time Has Changed zająć miejsce wśród takich postaci labelu jak: Oxia, Kiki, Alex Niggemann, Alex Celler, Milton Jackson, Marcin Czubala, Kruse & Nuernberg, Mihai Popoviciu i Acumen.

Jednym z najważniejszych okresów podczas muzycznej przygody Tomka okazał się rok 2010, za sprawą utworów wydanych na meksykańskiej Akbal Music, francuskiej Brown Eyed Boyz Rec., włoskiej Starlight Unlimited Rec. i holenderskiej Outside The Box Rec.

„Trumpet Show” i „So What” nie znikały z listy bestsellerów deep house przez kilka tygodni, „Get Up” Ep zyskała duże uznanie wśród takich producentów jak : Audiofly, Hernan Cattaneo, Erick Morillo, Nic Fanciulli, Dubfire, Desyn Masiello, Miss Nine i Nuno Dos Santos a „Green Land” okazał się stałą pozycją w kejsach didżei new disco.

Od kilku tygodni Tomasz znajduje się również wśród artystów wytwórni Witty Tunes, dla której wydają między innymi : Jody Wisternoff, Luke Fair, Satoshi Fumi i Redondo. 

Organizator imprez na południu Polski z udziałem wielu cenionych artystów. Didżej festiwali: Audioriver, Coke Live, Selektor i Mayday. Na stałe mieszkający w Krakowie. Kojarzony z  imprezami LOVE i Communication, pochłonięty produkcją czerpie inspiracje z tego co kształtowało jego gust muzyczny w ciągu minionych lat.