Data wydarzenia: 13-8-2011

Data: 13 sierpnia 2011
Godz.: 11.00
Miejsce: Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, Świetlica Tęcza, pl. Wolności, Cedynia
Organizator: COKiS, Paul Sleeven Media, portal Chojna24.pl, Stowarzyszenie MONAR Szczecin

Interesuje Cię muzyka? Chcesz poznać sztukę miksowania i zostać dj-em? Serdecznie zapraszamy w sobotę, 13 sierpnia 2011 od godz. 11.00, do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie dj-skim. Warsztaty poprowadzi pochodzący ze Stargardu, rezydent wielu szczecińskich klubów, dj z wieloletnim stażem pracy za konsoletą – Gabriel Nadobny. Podczas warsztatów będzie również poruszany problem narkotyków i używek w lokalach rozrywkowych.

Podczas kursu będzie można zapoznać się z nowoczesnymi technologiami, wykorzystywanymi przez dj-ów podczas pracy na imprezie. Do dyspozycji uczestników będą kontrolery oraz konsolety (miksery, odtwarzacze i gramofony) renomowanych marek Pioneer, Traktor, Numark i Reloop. Warsztaty będą również świetną okazją do znalezienia kontaktów i wymienienia doświadczeń.

Kurs jest bezpłatny, jednak liczba uczestników jest ograniczona. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt pod nr tel. 601 492 482, e-mail: paulsleeven@e-mail.net.pl lub gg: 5635282. Organizatorami kursu są Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, firma Paul Sleeven Media, portal Chojna24.pl oraz Stowarzyszenie MONAR.