Data wydarzenia: 3-8-2011

3 sierpnia postaramy się przygotować każdego imprezowicza do festiwalowego szaleństwa w Katowicach, bowiem ta odsłona Night Session  to oficjalna rozgrzewka przed Soundtropolis 2011! Na imprezie Before Soundtropolis nie może zabraknąć postaci, która miała możliwość zaprezentować swój set na Soundtropolis oraz na wielu innych znaczących festiwalach. Siasia - bo o nim mowa, przeniesie nas w plenerowy świat letnich imprez. Wspierać go będa Cream oraz Nexy, który również w tym roku wystąpi na Soundtroplis. Kosmicznie zapraszamy!

LINE-UP:
SIASIA / Dirty Stuff Rec / Muller Rec / Katowice
NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów
CREAM / Sentence / Jarosław


INFO:
DATA: Środa, 03.08.2011
ADRES: CHILLI MUSIC CLUB, Rzeszów, ul. Kopernika 12
START: 21:00
WJAZD: 5 zł (w tym gratis piwo lub 2 shoty)
REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=152668918135904


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.soundcloud.com/pikantnesrody
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.dj-siasia.net
www.dirtystuffrrec.eu
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic
www.intervau.com


POSTER:
www.nexy.pl/beforesoundtropolis11_full.jpg


---

SIASIA - Biografia
 
„Nikt nie pamięta gdzie ani kiedy się urodził. Niektórzy mówią, że po prostu był… od zawsze i że na zawsze zostanie. Nie został przez nikogo zesłany na Ziemię, nie został przez nikogo stworzony, zmaterializował się w chwili gdy ludzie doznali pragnienia bycia szczęśliwymi, po prostu.
Kiedy przyszła potrzeba stanął za deckami i zaczął masowo rozprzestrzeniać nie tylko radość, czy energię ale dosłownie wszystko czego ludzie pragnęli od milionów lat…”
 
Występy w klubach całej Polski a także poza nią: Niemcy, Irlandia, Szkocja, Anglia…
Występy na najważniejszych eventach: Love Parade 2006 w Berline; Mayday Polska 2002, 2006; Soundtropolis PL 2005,2006,2007; Creamfields PL 2006; Nature One PL 2007; Tunnel Electrocity 2008; Sunrise Festival 2010.
 
DJ, producent, promotor, właściciel wytwórni… Pochodzący z Katowic, Siasia to bez wątpienia jedna z najdłużej działających i najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Zadebiutował w 1996r jako 13 latek w lokalnej rozgłośni radiowej w audycji „Zerwij Sufit”. Od tej pory zaczął regularnie grywać w klubach całego Śląska. Siasia bardzo szybko zaczął zdobywać uznanie. Zaledwie 2 lata później był już rezydentem słynnego nie tylko w kraju ale także poza jego granicami klubu „Kanty” w Jaworznie z którym związany był do końca 2004r. Po rozstaniu z klubem Kanty, Siasia zajął się organizacją własnych imprez. Wraz z przyjaciółmi z ówczesnej agencji K.O. Booking wziął pod swoje skrzydła klub Ego (Katowice). Pod koniec 2005r związał się z agencją Substanz Art. We wrześniu 2006 dołączył do katowickiego Inq, gdzie raz w miesiącu prezentuje swoje autorskie imprezy. Od 2009 jest również rezydentem klubu Numer01 w Wodzisławiu Śląskim.
 
 
Od 2000r spełnia się również jako producent muzyczny. W 2008r powołał do życia swój własny label: „Dirty Stuff Records” na którym regularnie oprócz epek jego autorstwa usłyszeć można naszych rodzimych a także i zagranicznych artystów.
W 2009 roku nakładem niemieckiego Boxer Recordings wydal remix dla Dusty Kid’a.
W 2010 swiatlo dzienne ujzala pierwsza plyta winylowa pt. „Gas EP” wydana dla niemieckiego Muller Rec.
 
Aktualne info, daty, produkcje, sety itp. znajdziecie na stronach:
www.dj-siasia.net oraz www.dirtystuffrec.eu