Data wydarzenia: 2-9-2011

Zapraszamy wszystkich serdecznie na największe (jak do tej pory) zakończenie wakacji w Grodzisku Wlkp. Owym wydarzeniem będzie impreza pt.: "Holidays Ending Party", która odbędzie się 2-go września (piątek) w Wigwamie w Zdroju (ok/Grodziska Wlkp.). Gościem specjalnym "Holidays Ending Party" będzie sam rezydent klubu "Ekwador" w Manieczkach - Dj Quiz, goszczący m.in. na takich imprezach jak Independence, Sunrise Festival 2006' i... 2007' 2010' 2011', Insomnia Open Air Festival, Tunnel Electrocity 2008' i 2010', Euforia Festiwal. Kolejnym zaproszonym przez Nas gościem będzie David Biller - uczestnik tegorocznej edycji Global Gathering w Gdańsku. Line Up uzupełnią bardzo dobrze już Wam znani z imprez "Dirty Fridays" - ArTrance, Sandro Van Niel oraz Peter White. Oprawą wizualną oraz nagłośnieniem, będzie zajmowała się firma "Master Sound". Będzie to jeden z największych projektów muzycznych w historii Naszego miasta. Wejściówki do nabycia w pubie "Joker" przy ul. Garbary 4 w Grodzisku Wlkp. w przedsprzedaży w cenie 10zł. W dniu imprezy cena najprawdopodobniej wzrośnie. Więcej informacji www.pub-joker.pl .


Dj Quiz

DJ QUIZ- dla przyjaciół i znajomych Tomek.
Początki jego dj-skiej kariery sięgają lat 90-tych. Czasy kiedy w klubach jednoznacznie królowały hity takich wykonawców jak : Dr Alban czy też La bouche.
Jego zainteresowania pod kątem muzyki były i są do dziś bardzo szerokie ze wskazaniem na house’owe brzmienia.
Swoje kilkunastoletnie doświadczenia potrafi wykorzystać przenosząc do klubu, gdzie w danej chwili zaspokaja od strony muzycznej najbardziej wymagających klubowiczów.

Muzyka to jego życiowa pasja, której oddaje się w pełni. Kolekcjoner kilkunastu tysięcy płyt vinylowych, o których twierdzi, że w dotyku są ,,aksamitne niczym ciało kobiety''.
Poprzez wykorzystywanie tego typu nośników potrafi docenić trud i pracę włożoną przez danego artystę , stąd też jego miłość do vinyli.

Rezydował w wielu znanych i cenionych klubach w Polsce m.in. :

*Fiesta – sieć klubów dyskotekowych ( 9 lat)
*Pyramid – Chojęcin (4 lata)
*Fabryka Rytmów – Ostrów Wlkp (1 rok)
*Pulsar – Poznań (2 lata)
*Ekwador- Manieczki ( od 2008 roku do teraz)

Jako DJ został zauważony i doceniony przez przedstawicieli MDT , w efekcie czego został zaproszony na Independence w poznańskiej hali Arena. Jego doskonały występ
zaowocował tym, że został dwukrotnie zaproszony na główną scenę Sunrise Festival.

Ogromne doświadczenie wraz z doskonałą techniką mixowania to jego wizytówka. To wszystko sprawiło, że występował na dużych klubowych eventach : Independence, Sunrise Festival 2006' i 2007' 2010', Insomnia Open Air Festival, Tunnel Electrocity 2008' i 2010', Euforia Festiwal.
obecnie resident klubu "EKWADOR"


David Biller

Rozwijający się w potężnym tempie artysta, którego już teraz widzą na swoich imprezach najlepsze Polskie kluby. Niesamowita energia, pozytywne nastawienie oraz świetne wyczucie gustu Klubowiczy sprawia że jego progresywno-trance’owe występy są niesamowitym wydarzeniem w każdym miejscu.

Uczestnik tegorocznej edycji Global Gathering w Gdańsku. Występował w wielu klubach w całej Polsce m.in. w klubie "Ekwador" w Manieczkach.


ArTrance

ArTrance (Arkadiusz Pakuła) urodzony 27.12.1988 w Grodzisku Wielkpolskim .
Jego początki z muzyką zaczeły się gdy miał 12 lat , wtedy otrzymał
od Ojca pierwszy keyboard . W pózniejszych latach jego zamiłowanie
przerodziło się w muzyke klubową, przez rózne gatunki house , techno az
po trance . Ambitny młody człowiek , z
wieloma pomysłami .Organizator niewielkich imprez masowych , przy współpracy z renowomaną firmą MASTER SOUND . Efektem jego cieżkiej pracy było pojawienie sie na głównej scenie Sudety Sound 2011 . Zagrał z takimi artystami jak Inox , V_valdi , Carla Roca , Marco Saville , Mindfuckers i wielu innych . Sam jak twierdzi to jego sposób zycia , każdą wolną
chwile spedza przy konsolecie ! Bardzo wszechstronny DJ jak i organizator , gra wszelkie odmiany Trance'u , ale takze siega po houseowe brzmienia ! Od kilku miesiecy pracuje na platwormie FL Studio tworzac swoje projekty muzyczne .


Sandro Van Niel

Miłość do muzyki dla tego dj'a zaczęła się już bardzo wcześnie...Kiedy
chodził do podstawówki uczęszczał na lekcje nauki gry na keyboardzie.W
późniejszych latach zaczął interesować się muzyką klubową ,
która po dzień dzisiejszy towarzyszy mu w każdej wolnej chwili. Stopniowo sam zaczął
"bawić się" programami komputerowi , aż w końcu zakupił konsolę i
prowadził audycje radiowe pt. : "Trancesound" dwa razy w tygodniu w
radiu TP.

Dj ten ma niezwykle zróżnicowany styl - przez wielu jednak nazywany
niezwykle oryginalnym. Zawsze gra to co lubi , co najważniejsze podoba
się to odbiorcom. Człowiek zdecydowanie stawiający na jakość , aniżeli
ilość muzyki granej przez siebie. Gra głównie progresive trance, progressive house i
wysublimowany tech-trance. Oryginalność - to jego przepis na sukces. Od dłuższego czasu zajmuje się tworzeniem własnych produkcji w programie FL Studio, co zaowocowało podpisaniem kontraktu z wytwórnią Vortek Records z Kanady. Ciągłe dążenie do celu, stało się jego codziennością.


Peter White

Piotr Walkowiak znany jako Peter White urodził się 30 października 1989 roku w Grodzisku Wlkp .
Zodiakalny Skorpion swoim temperamentem potrafi niejedno zwojować .
Jego przygoda z muzyką zaczęła się po pierwszej "wielkiej" imprezie , w której uczestniczył , mianowicie : Global Gathering w 2008 roku
Wtedy właśnie poczuł , że to jest jego powołanie .
Mimo tego , iż nie gra na żadnych większych imprezach , jego zapał do tworzenia czegoś nowego z gatunku Trance przyćmiewa codzienną rzeczywistość .
Dla niego Trance nie jest tylko muzyką , jest czymś w rodzaju doładowania , doładowania siły , która może pomoc mu spełnic marzenia i pokonać wszystkie przeciwności .
Gdy gra , czuje się spełniony . Jest w swoim żywiole .
Jednak to jakie ma możliwości mieli okazję przekonać się tylko nieliczni .
Swoją przyszłość także chciałby wiązać z tym gatunkiem muzycznym .
To dla niego prawdziwy sens życia , narkotyk , który pobudza jego serce do życia .