Data wydarzenia: 6-8-2011

Randy Katana to holenderski Dee Jay i producent urodzony 14 marca 1965 roku w St Maarten. Pod tym pseudonimem artystycznym kryje się nie kto inny jak Randy Joubert. Artysta bardzo interesuje się muzyką Electro, Trance, Dance, House oraz Progressive Trance.
 
Zadebiutował w wieku 16 lat, a już rok później był znany w wielu ogromnych klubach na Arubie. Aruba to wyspa znajdująca się na Morzu Karaibskim. Wyspa ta jest ulubionym miejscem spędzania wakacji rezydenta.
 
W 1983 roku rzucił studia i przeprowadził się na wyspę St. Martin, gdzie był największym rezydentem w miejscowym klubie Studio 7. Sprawował tam urząd przez 4 lata. W 1988 roku powrócił do Holandii. Zamieszkał w Amsterdamie.
 
W między czasie przeprowadził się do Szwajcarii, ale po niecałym roku powrócił do Amsterdamu, gdzie rozpoczął pracę w Tahiti Club. Sprawował tam urząd rezydenta i Dj przez 9 lat.
 
Dzięki swojej pierwszej produkcji zwanej Sexual Intimidation wybił się na szczyty list przebojów.
 
W 2003 roku jeden z rezydentów pochodzący z Hiszpanii namówił go, aby został pełnoetatowym Dee Jay'em. I tak też się stało. Randy Katana został rezydentem w klubie XL w Amsterdamie.
Randy Katana @ Club Protector Ostrów WLKP

Impreza: Protector Ostrów Wlkp
Data: 6 Sierpnia 2011
Miejsce: ul. Staroprzygodzka 132 Ostrów Wlkp.
Start: Godzina 21:00

GOŚĆ SPECJALNY : RANDY KATANAhttp://www.youtube.com/watch?v=VUQufjfVEtg

http://www.youtube.com/watch?v=_UtazFwOGkw&feature=related
więcej info: http://klubprotector.pl/