Data wydarzenia: 20-8-2011

Procedura startowa:

Uprasza się wolniejszych zawodników oraz zawodniczki o nie zajmowanie miejsc na starcie z przodu stawki. Kijkarze ustawiają się za biegaczami. Uwaga! - nie wolno zmieniać w ostatnim momencie dyscypliny! - grozi to dyskwalifikacją! Tak samo kijkarzom nie wolno robić podbiegów podczas zawodów.

Trasa:

Impreza liczy ok. 12,5 km "Pasmem Arsenałowskim" - od wejścia i komendy START można poruszać się w dowolnych kierunkach. Jednak prosimy mieć na uwadze, iż głównie obowiązuje kierunek "Od startu do mety" (przed metą - trasa zboczy na chwilę ze szlaku - będzie jednak w tamtym miejscu dobrze oznakowana). Po drodze na każdym metrze można zbaczać w kierunku baru do punktu odżywczego. Limit czasu na przebycie trasy to 8 godzin - wystarczy każdemu na spokojny marsz (na szlaku dla turystów pisze, że zajmuje on 7,5h). Organizator będzie czekać na mecie do ostatniego zawodnika. Nikt nie ma prawa się zgubić. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać specjalnie przeszkolone hostessy, w każdej chwili gotowe udzielić pomocy. Na końcu wyścigu GOPR będzie zamykać trasę (kładem). Prosimy zabrać ze sobą komórki! - zwłaszcza osoby, które przewidują być dłużej na trasie... Trasa nie będzie specjalnie oznaczona (będzie to bieg trochę na orientację), ale raczej nikt nie powinien się pogubić.

Atrakcje:

Na całej trasie został rozwieszony radiowęzeł. Discjockeye będą prezentować swoje piosenki. Prosimy o nierozwieszanie bielizny na węzłach od radiowęzła.

21:00 - 23:00 Rise - stary ale jary mix
23:00 - 00:30 Luke Labick - ojciec Laidback Luke'a, brat czeskiej DJ-ki Lucci, a zarazem prawnuk Luke'a Skywalkera i zięć Lucky Luke'a (mix)
00:30 - 02:00 Plead- kolorowe płyty w pudełeczku noszę mix
02:00 - 05:00 Zjeck - run to the sun mix!
05:00 - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - w klasyfikacji generalnej we wszystkich kategoriach na terenie parkingu przed klubem

Od startu do mety na bocznym torze będzie można się zrelaksować przy czarnej muzie serwowanej przez Mike'a G.

Telefon do GOPR-owca na kładzie (w celu rezerwacji miejsca): 791-696-006

Data: 20 sieprnia 2011
Start: 21:00
Miejsce: Klub Arsenał, ul. Dominikańska 9