Data wydarzenia: 3-9-2011

W każdy weekend na antenie radia Planeta Poznań, w ramach pasma "Transowe Piątki", tuż po audycjach takich gwiazd jak Above & Beyond czy Markus Schulz, pojawia się "We Love Trance" przygotowywane przez Next DJ'a. Pomysł na audycję powstał w 2007 roku - do chwili obecnej wyemitowanych zostało ponad 170 epizodów "We Love Trance", w których gościli zarówno polscy jak również zagraniczni artyści. W maju bieżącego roku po raz pierwszy odbyło się klubowe wydanie audycji w poznańskim Forcie Colomb. Impreza zebrała bardzo pozytywne opinie i w związku z tym przyszedł czas na organizację kolejnej w tym samym miejscu.

Tym razem pozytywną energię płynącą z muzyki trance przekazywać będą:

Aquatic Simon - od wielu lat aktywnie udzielający się na wielkopolskiej scenie klubowej;

Rafuss - pomysłodawca cyklu imprez Melodic Sea i Music Fortress na terenie całego kraju;

Sandro van Niel - dj oraz producent, odnajdujący się szczególnie w progresywnych i tech-transowych brzmieniach;

In2Vision - autor audycji Visions, pochodzący z Polkowic.

 

Podczas drugiej edycji We Love Trance Club Edition będzie miało miejsce również niecodzienne wydarzenie - za konsoletą wspólnego seta back2back zaprezentują Next DJ oraz MarV - niezwykle utalentowana młoda djka ze Śląska.

 

To wszystko będzie się działo w sobotę 3 września od 21:00 do 03:00 w poznańskim klubie Fort Colomb przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 5 - obok parku im. Karola Marcinkowskiego.

 

UWAGA! Wstęp na We Love Trance Club Edition 002 jest BEZPŁATNY! Przekażcie znajomym i koniecznie zaznaczcie datę 3 września w kalendarzu!

 
Niech muzyka nas łączy!
 
Opis: F:\wltce2-6mini.jpg
 
Next DJ
Opis: F:\Download\wltce2nextdj.jpg
 

Zakochany w muzyce od urodzenia, miłość do trance poczuł w wieku 17 lat. Dwa lata później ruszyła jego strona z przedpremierowymi newsami o wizytach zagranicznych djów w Polsce. W ciągu ponad dwuletniej działalności odnotowała blisko 200 tysięcy odwiedzin. Kolejnym krokiem był start serwisu WeLoveTrance.pl, który obecnie współpracuje z największymi polskimi agencjami muzycznymi i nie tylko.

 

Przygodę z graniem rozpoczął od gościnnych setów w radiach internetowych, następnie zajął się tworzeniem mashupów, których do dziś ma na koncie kilkadziesiąt. Z pomocą Aquatic Simona nauczył się miksować na prawdziwym sprzęcie i w pierwszy weekend 2008 roku zadebiutował na klubowej imprezie. W ciągu kilkunastu kolejnych miesięcy grał głównie w poznańskich klubach.


Czerwiec 2009 to miesiąc, w którym Next DJ po raz pierwszy zagrał na prestiżowym festiwalu GlobalGathering. Od tej pory miał okazję grać jeszcze na kolejnych dwóch edycjach tej imprezy, a także na Sensation, dwóch edycjach Trance Xplosion oraz After Party po Dniu w Parku z Arminem van Buurenem. Dołączył do MSM DJ’s Collective.


Jego mashupy można było usłyszeć w setach djów m.in. na: A State Of Trance 450, GlobalGathering, Nature One, Tiesto Club Show, I Love New Year oraz Godskitchen Urban Wave.
Pojawiały się także w licznych rozgłośniach radiowych na całym świecie: BBC Radio 1, Digitally Imported, Sirius XM, Afterhours FM, Radio Eska, Planeta Poznań, RMI FM, Radio Elka. Wśród djów supportujących mashupy Macieja znaleźli się m.in.: Ferry Corsten (Corsten’s Countdown), Judge Jules (Weekend Warmup), Jorn van Deynhoven (A State Of Trance 450, A State Of Sundays), Menno de Jong (I Love New Year, Intuition Radio), Talla 2XLC (True To Trance, Addicted To Trance), Artento Divini, Orjan Nilsen, Temple One, Faruk Sabanci, Angel Ace, Cesar Lugo, Karybde & Scylla.


Od grudnia 2007 roku prowadzi audycję We Love Trance – po niecałych trzech latach przeniosła się do radia Planeta Poznań, gdzie można jej słuchać każdego tygodnia z piątku na sobotę od 2 do 3 w nocy. Next DJ prezentuje w niej to, co najlepsze w muzyce tech-trance, uplifting trance oraz progressive trance.

 
www.facebook.com/nextdjofficial
 
Aquatic Simon
Opis: F:\Download\aquaticsimon480.jpg
 

To młody artysta z Poznania od najmłodszych lat pochłonięty magią elektronicznych dźwięków. W grudniu 2005 roku otrzymał szansę na rozwinięcie swoich skrzydeł w kierunku muzycznego świata artystycznego. Początkowo pracował za barem, jednak zawsze ciągnęło go do przekazywania muzyki ludziom. Dzięki ciężkiej pracy i samo kształcenia w sztuce miksowania osiągnął to czego zawsze pragnął. Przejście ze stanowiska barmana na stanowisko DJ-a rezydenta doprowadziło do tego, ze miksowanie muzyki traktuje jako sztukę i podchodzi do niej z wielkim szacunkiem, szanując przy tym innych artystów. Wracając do 2005 roku - od tego czasu bardzo intensywnie współpracuje z opalenickim klubem Lunatic, rozwijając i doskonaląc tam swoje umiejętności. Nie ulegając wpływom mediów i mas niezmiennie od samego początku utrzymuje swój energetyczny trance'owy styl.

 

Utwory, które umieszcza w swoich setach odzwierciedlają stan jego duszy i tylko od słuchacza zależy czy da się porwać w jego świat elektronicznych i melodycznych dźwięków. Jednak patrząc z perspektywy rezydenta klubu Lunatic - nie zawsze da się grać trance. Dlatego, jako rezydent, a także jako gość innych klubów zawsze stara się grać dla ludzi to czego oni pragną. House? Owszem, ale w sercu ZAWSZE Trance. W trakcie całej rezydentury w klubie Lunatic stanął za deckami z takimi artystami jak: Leon Bolier, Bart Claessen, Simon Patterson, Sean Tyas, Westbam, Mr Sam, Erwin Spitsbaard, Francesco Diaz, Hardy Hard, Martin Doorly, Svenson, Afrika Islam, John O'Callaghan, Nakadia, Jochen Miller, 4 Strings i inni. Preferowane gatunki: progressive trance/uplifting trance/tech-trance.

 
www.facebook.com/pages/Aquatic-Simon/146415898760045
 
 
 
 
Rafuss
Opis: F:\Download\wltce2rafuss.jpg
 

Rafał, 23-letni poznaniak zakochany w muzyce elektronicznej a w szczególności muzyce trance'owej. Zaczynał w wieku szkoły podstawowej od muzyki rockowej, gotyckiej oraz tzw. muzyki czarnej. W wieku 15 lat zainteresował się muzyką elektroniczną a konkretnie muzyką house'ową. Jego pierwsze kroki związane z dj'ką zaczynały się od takich programów jak Traktor DJ Studio oraz eJay, ale to go nie zaspokajało, więc po pewnym czasie kupił konsolę do domowego użytku. W wieku 16 lat zaprzyjaźnił się z rezydentem 7th Heaven w Poznaniu - DJ'em Olejem i po dwóch latach stał się jednym z rezydentów klubu Zeppelin Hall obok DJ'a Visiona oraz DJ'a K-Seeda. Po upadku klubu ZH w czerwcu 2008 roku przestał zajmować się muzyką wolniejszą niż 130bpm, zaczął podróżować i odwiedzać jako klubowicz największe eventy w Polsce.

 

Wraz z początkiem roku 2009 kupił bardziej profesjonalną konsolę, by trenować i rozwijać się jeśli chodzi o muzykę trance'ową. Nową inspirację dostał dzięki niektórym występom zagranicznych gwiazd w Polsce, które uwieczniał na zdjęciach publikowanych w sieci. Styl który aktualnie gra: trance, progressive, uplifting oraz muzykę trance'ową mieszaną z innymi stylami muzyki elektronicznej.

 
www.myspace.com/djrafuss
 
Sandro van Niel
 

Miłość do muzyki dla tego dj'a zaczęła się już bardzo wcześnie...Kiedy chodził do podstawówki uczęszczał na lekcje nauki gry na keyboardzie.W późniejszych latach zaczął interesować się muzyką klubową, która po dzień dzisiejszy towarzyszy mu w każdej wolnej chwili. Stopniowo sam zaczął "bawić się" programami komputerowymi, aż w końcu zakupił konsolę i prowadził audycje radiowe pt. : "Trancesound" dwa razy w tygodniu w radiu TP.


Dj ten ma niezwykle zróżnicowany styl - przez wielu jednak nazywany niezwykle oryginalnym. Zawsze gra to co lubi, co najważniejsze podoba się to odbiorcom. Człowiek zdecydowanie stawiający na jakość, aniżeli ilość muzyki granej przez siebie. Gra głównie progresive trance, progressive house i wysublimowany tech-trance. Ma za sobą występy m.in. z Dj Adamsem , Maikezem , Darell'em , Soundbringers , Edd'em , Tomem Saintem , Krisem del Vegasem, Dj Maxx'em (planeta.fm) , Next DJ , Rafussem i innymi. Cały swój wolny czas spędza za deckami , nieustannie szlifując swoje umiejętności. Oryginalność - to jego przepis na sukces. Samo mixowanie jednak nie dawało mu pełnej satysfakcji, pragnął tworzyć własne produkcje. Po długotrwałej walce z programem FL Studio stworzył swój pierwszy profesjonalny track Sandro Van Niel - Perfidious Sky, którym zaintersowała się wytwórnia muzyczna Vortek Records z Kanady podpisując z nim kontrakt na owy utwór.

 
www.myspace.com/sandrovanniel
 
In2Vision
Opis: F:\Download\wltce2in2vision.jpg
 

Ma na imię Łukasz. Pochodzi z małego położonego na Dolnym Śląsku miasteczka. Jak podają źródła urodził się w roku 1985. Muzyką interesował się od najmłodszych lat, słuchając takich klasyków jak: Scooter, Brooklyn Bounce czy Sash! DJ'ką zaraził się w 2004 roku, na jednym z pierwszych polskich dużych eventów. Początkowo sety tworzył na znanych programach komputerowych typu Traktor DJ Studio, gdzie często przebierając w wielu gatunkach muzycznych, szukał swojego stylu. Poszukiwania nie trwały jednak dość długo. Szybko poczuł moc płynącą z trance'owej muzyki, w której bezgranicznie się zakochał. Rok 2008 to początek gry w radiach internetowych. Na początku były to gościnne sety w mniej lub bardziej znanych stacjach, czy tez w audycjach znajomych. Początek 2009 roku przyniósł pierwsze występy na żywo w pobliskich klubach i pubach.

 

Aktualnie prowadzi swoją audycję "VISIONS" w każdy poniedziałek między 17:00 a 19:00 na falach www.radioftb.net, kanał TRANCE. Dotychczasowe występy na żywo: Live: Fashion Beauty Night 15.05.2010 klub "Laguna" (Mysłowice), Muzyka Tosię Leczy 28.10.2010 klub "Eskulap" (Poznań), Melodic Sea 18.03.2011 klub "V.I.P" (Ostrów Wielkopolski), We Love Trance Club Edition 001 14.05.2011 klub "Fort Colomb" (Poznań), Dance For Freedom 13.08.2011 (Gościno).

 
www.facebook.com/in2vision
 
MarV
 

Marta, czyli MarV zaczęła interesować się muzyką elektroniczną w 2007 roku. Samo słuchanie nie wystarczało - wiedziała, że chce czegoś więcej, że chce się w to bardziej zagłębić, bardziej poczuć... Spotkała na swojej drodze ludzi, którzy pomogli jej to osiągnąć i odkąd pierwszy raz zasmakowała zabawy z dźwiękami, trwa w stanie "umuzycznienia" aż do teraz. Dotychczas grała w radiach internetowych - zarówno swoje "radio show", jak również guestmixy w kilku znanych audycjach.

 

"Zdecydowanie rozpływam się pod wpływem magicznych vocali, dlatego też vocal trance przemawia do mnie najbardziej. Wszystko jednak zależy od humoru i nastroju, bo przecież muzyką wyraża się samego siebie. Kiedy mam bojowe nastawienie do świata, to gram klimaty tech trance a nawet electro, nie boję się mocniejszych uderzeń. Jednak generalnie trance to kluczowy gatunek, który gości w moich setach. Mogę powiedzieć, że mam już swój styl grania - teraz pozostaje mi go tylko szlifować i dostarczać tym przyjemności wielu słuchaczom."

 
www.facebook.com/marvmini
 
 
 

We Love Trance Club Edition 002
Sobota 03.09.2011
Fort Colomb
Poznań, ul.
Powstańców Wlkp. 5 (przy parku im. Karola Marcinkowskiego)
Start: 21.00
Wstęp: BEZPŁATNY

 Wyświetl większą mapę