Data wydarzenia: 14-9-2011

LARIX, CALMY NATE, NEXY, CREAM @ Night Session Special (14.09.2011, Chilli Music Club, Rzeszów)


Startujemy z nowym sezonem pikantnych imprez w Chilli. Zaczynamy mocno bo jako pierwszy odwiedzi nas Larix! Rafał jest cenionym didżejem, producentem oraz właścicielem labelu Stereophonic. Po jego produkcje sięgali m.in. Laurent Garnier, Dave The Drummer czy nawet Richie Hawtin. W konkursie na remiks tego ostatniego znalazł się w pierwszej piątce laureatów, których interpretacje "Ask Yourself" zostały wydane w słynnym Minus-ie. Razem z Larixem zagra Calmy Nate z Warszawy, który w ostatniej chwili dołączył do składu oraz środowy tandem: Nexy i Cream. Serdecznie zapraszamy :)


LINE UP:
LARIX / Stereophonic / Iława
CALMY NATE / Houseradio / Warszawa
NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów
CREAM / Houseradio / Sentence / Jarosław


INFO:
DATA: Środa, 14.09.2011
ADRES: Chilli Music Club, Rzeszów, ul. Kopernika 12
START: 21:00
WJAZD: 5 zł (w tym gratis dostajesz piwo lub 2 shoty)
REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=220111104684758


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.soundcloud.com/pikantnesrody
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.rafaelmuttke.com
www.myspace.com/rafaelmuttke
www.myspace.com/stereophonicrec
www.soundcloud.com/stereophonic-recordings
www.soundcloud.com/larix
www.facebook.com/calmynatemusic
www.nexy.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.soundcloud.com/nexy
www.djcream.pl
www.facebook.com/djcreammusic
www.soundcloud.com/creamdj
www.intervau.com


POSTER:---

LARIX - Biografia

Rafał Muttke aka Larix swoją karierę rozpoczął w roku 2000 gdy jako niespełna siedemnastoletni dj stał się rezydentem jednego z bardziej szanowanych polskich klubów. Szybko odnalazł się w świecie mocnych podziemnych brzmień które inspirowały jego wyobraźnię i kreowały dalszy rozwój. Ciężka praca nad rozwojem swoich talentów, duży "smak" muzyki oraz niezwykle sympatyczna osobowość sprawiły ze stal się cenionym i lubianym artystą . Wkrótce potem zaczął dostawać propozycje bookingu z całej Polski. Po kilku latach grania jako dj Larix dalej rozwijając swoją karierę i zdolności postanowił zająć się produkcją muzyki. Pierwsze jego utwory które wydawał w małych netlabelach dzięki swojej pomysłowej budowie i nieschematycznych dźwiękach dostawały bardzo dobre oceny. Był to wielki przełom w jego karierze i szybko jego praca w studiu została dostrzeżona przez większe i bardziej znane labele takie jak Impact Mechanics, Faction Records czy prowadzony przez A.Paula label Naked Lunch. W 2008 roku Larix odnosząc znaczący sukces jako producent zakłada swój własny label Stereophonic. Od tego momentu Larix to nie tylko didżej. live prformer, producent z dużą dyskografią czy właściciel labelu, ale też osoba chętnie pomagająca młodym utalentowanym producentom dając możliwość zaistnienia im w świece wydając ich utwory. Stereophonic odnosi ogromny sukces w świecie, a numery wydawane na Larixa labelu grane sa przez najlepszych artystów jak. Richie Hawtin, Dave The Drummer, A.Paul, Laurent Garnier oraz wielu innych. Larix z nowatorskimi pomysłami i świeżym spojrzeniem tworzy nową jakość muzyki. Został doceniony przez Polski magazyn muzyczny DJ Mag, który pozytywnie opisuje jego dotychczasową działalność.


CALMY NATE - Biografia

Ekspresja, harmonia, emocje i wyniosłość – to jedne z wielu cech oplatających sety Kamila Stachowiaka, który swą karierę rozpoczął już kilka lat temu. Jego występy zawsze wzbudzają przyjemne doznania w słuchaczach, wyzwalając pozytywną energię. Calmy Nate zawsze dążył do kultywowania muzyki na wysokim poziomie, a w znanych utworach często odkrywa to, czego inni odkryć nie potrafią. Jego sety to połączenia wyselekcjonowanych brzmień o dużym zabarwieniu melodyjnym, z grubą linią basową i energiczną perkusją. W jego stylu odszukać można coś z progressive house, tech-house, oraz techno. Grywał w takich klubach jak: Piekarnia - Warszawa, Cień - Kraków, Taawa - Kraków, VIP - Zabrze, Opium - Warszawa. Na początku 2009 r. wygrał RMF MAXXX SESSION, co umożliwiło mu występ z Markiem Knightem.