Data wydarzenia: 24-9-2011

24 Wrzesień – po blisko półrocznej przerwie powraca po raz kolejny następna edycja Back To Old Night.

W tym roku niestety już ostatnia. Ale szykujemy małą niespodziankę dla wszystkich spragnionych starych dźwięków już w listopadzie. 
 

Po trzech latach nieobecności ponownie za deckami klubu Ekwador stanie postać w Polsce uwielbiana przez klubowiczów.

Johan Gielen jest prawdziwym mistrzem jeśli chodzi o współpracę z tłumem i robienie wielkiego show. Jego zdolności gry są ponadczasowe - w trakcie jego imprez można odnieść wrażenie, że gra zawsze to, przy czym chcielibyśmy się akurat bawić. 

Podziwiając jego zdolności można powiedzieć, iż osiągnął prawdziwe mistrzostwo w swojej dziedzinie. Lecz do tego, by sprostać zmieniającym się nieustannie oczekiwaniom klubowiczów, nie można ot tak po prostu sobie zagrać. Trzeba wykazać ogromną siłę charakteru, sprostać presji, jaką niesie za sobą bycie "na szczycie". Trzeba również radzić sobie z długimi podróżami, nieustannymi oczekiwaniami na samoloty i samotnymi pobytami w hotelu, by tuż po euforii jaka trwała podczas występu, zebrać myśli, wrócić na ziemię, a co najważniejsze - po nieprzespanej nocy znaleźć jeszcze wystarczająco dużo sił, czasu i wyrozumiałości dla swoich fanów. Bycie na szczycie wiąże się bowiem z ogromnym poświęceniem, a jak wiadomo nic nie przychodzi łatwo i niczego nie można mieć za darmo. Stąd też Johan Gielen wiele godzin spędza na, można by powiedzieć żmudnej pracy, lecz dla niego jest to czysta przyjemność.

Jego najbardziej znana produkcja ze SvensonemTwisted, bardzo dobrze kojarzona klubowiczom Ekwadoru została użyta jako hymn jednej z edycji TRANCE ENERGY. Tego wieczoru w Ekwadorze jak przystało na imprezę Back TO Old Night , będziemy bawić się przy dźwiękach pochodzących z lat 2000-2006 granych właśnie w tym miejscu. To właśnie Johan Gielen jest jedną z tych postaci z którą najmocniej zżył się kilka lat temu Ekwador.

Zna go każdy prawdziwy fan muzyki trance. Jest DJ'em szerokiego formatu i grał chyba już w każdym zakątku świata, zawsze przyjmowany z ogromnym aplauzem i zachwytem. W czasach swojej świetności był rezydentem prestiżowego klubu Velfarre w Tokyo. Przełom w jego karierze nastąpił wraz z wypuszczeniem na holenderski rynek muzyki trance utworu, który powalił na kolana fanów jego muzyki na całym świecie. 
 
Jako rezydent największego na świecie eventu Trance Energy, zagrał dla 20 tysięcznego tłumu, a tuż po tym, zaistniał na Sensation White w Amsterdamie, gdzie z uwielbieniem przyjęty został przez 35 tysięczną rzeszę fanów, ubranych na biało. Łatwość, z jaką Gielen dociera do każdego z osobna podczas imprez, szybko zaowocowała zwiększającą się grupą fanów i wypromowała takie imprezy, jak Dance Valley czy Mystery Land. Wystąpił w Polsce na takich imprezach jak : Revolution, Global Gathering, Sunrise Festival i wielu innych. 
 
Johan Gielen jest DJ'em grającym głeboki trance, progressive oraz techhouse. Urodził się w 1968 roku w Belgii w mieście Mol. Swój pierwszy set "zmontował" na gramofonach już w wieku 17 lat. Zadebiutował na scenie muzycznej albumem "Beauty of Silence", który po części nagrał ze swoim kolegą i zarazem ko-producentem Sven'em Maes. W 2000 przygotowywał sie do objazdowego fesitwalu, który odbywał się w Niemczech, Południowej Afryce oraz w Norwegii. W tym samym roku także wspólnie ze Sven'em Maes założył wytwórnię Johan Gielen Music Productions. Tiesto Black Hole Recordings w 2001 na licencji label'u Gielen'a wydał jego track "In Trance We Trust 004", który rozszedł się w ponad 60.000 egzemplarzy na terytorium całej Europy. Rok później Johan rozpoczął swoim nazwiskiem TOP 50 najlepszych DJ'ów według DJ Magazine TOP 100. Jak sam mówi powodem dla którego zaczął grać na klubowych parkietach było to, aby zaprezentować coś niepowtarzalnego. Podróżowanie po świecie daje mu możliwość pokazania swojego oryginalnego stylu. 
Johan Gielen nie tylko produkuje własne utwory, ale i także remiksuje tracki takich gwiazd jak Boy George, Delirium, Tiesto, Chicane lub Safri Duo. Zyskał dzięki temu przychylność i życzliwość bywalców imprez na Ibizie. Kluby podczas jego występów są maksymalnie zapełnione, szczególnie na terenach Holandii i Walii, gdzie DJ zyskał duży rozgłos oraz popularność. Swój sukces zawdzięcza także holenderskiej wytwórni Dutch ID&T Records, która wprowadziła go w krąg najlepszych trance'owych DJ'ów świata. 
Tego wieczoru powracamy do starych czasów. Muzycznie rezydenci zadbają po raz kolejny o to by nikt nie wyszedł z Ekwadoru wcześniej jak o 4:00. 
 
 

Kolejną niespodzianką jest gość specjalny, którego klubowicze Ekwadoru nie słyszeli już bardzooooooo długo. Jacek – Dj Matys.

Jest on zarówno DJ'em jak i dobrym producentem. Dotychczasowe jego produkcje powstały w studiu Marca van Lindena w Niemczech, jednak po malutku zaczyna sam coś tworzyć w soim domowym studiu, przy użyciu dobrego komputera, programu Cubase, keyboard'a Yamahy i paru drobnych dodatków. Oczywiscie Marc van Linden miał ogromy udział w jego produkcjach, dzięki czemu są dopracowane do ostatniego szczegółu. Wysoką jakość produkcji zauważył sam Paul van Dyk, który czasem na imprezach gra utwór Matysa "AM 2 PM". Może dlatego, ulubionymi wykowancami MatysaPaul van Dyk, Mauro Picotto, Chris Liebing
Często gra on na większych polskich imprezach, jednak jak sam mówi nigdy nie zapomni kołobrzeskiego Sunrise'u, bydgoskiego Terminal Summer Beat, sopockiego Beach Party, poznańskiego Independence i wiele innych. Matys również występuje w Niemczech, jednak delikatnie mówiąc nie specjalnie pasuje mu klimat niemieckich imprez, zdecydowanie woli grać w polskich klubach. Ostatni raz w Ekwadorze zagrał w Kwietniu 2010 roku podczas Back To Old Night. 
 

Do tych nazwisk dołączają oczywiście Insane, Quiz, Radeck i Jay Coxx. Podczas tej edycji Back To Old Night rezydenci przygotowują specjalny występ B2B. To będzie coś czego w Ekwadorze jeszcze nie było. Przygotujcie się na muzyczną podróż po największych klubowych sztosach rodem z Ekwadoru.

Line up: 
 • JOHAN GIELEN 
 • Matys 
 • Radeck 
 • Jay Coxx 
 • Quiz 
 • Insane 
 
Data imprezy 
24.09.2011 Sobota 
start godz. 21:00 
koniec 5:00 
 
bilety 20 PLN 
 
Rezerwacje loży 
Od Poniedziałku 19 Września 
godz 12:00 
Tel 516 39 29 39 
 
Time Table 
 
Duża Sala 
 • 21:00-23:00 Quiz 
 • 23:00-24:00 Matys 
 • 00:00-01:00 Insane & Quiz B2b 
 • 01:00-02:30 JOHAN GIELEN 
 • 02:30-03:30 Quiz & Matys B2b 
 • 03:30-05:00 Quiz & Radeck B2b 
Mała sala 
 • 21:00-23:30 Insane 
 • 23:30-01:30 Jay Coxx 
 • 01:30-03:30 Insane 
 • 03:30-04:30 Radeck 
 • 04:30-05:00 Insane 
 
Planeta FM 
Ekwador Time – 2 piątki poprzedzające 
Imprezę, Godz 19:00 
90,6 oraz 99,4 
 
Wejściówki do wygrania również na 
4Fun.Tv 
 
Bądź na bieżąco – wygrywaj wejściówki 
Wyślij sms o treści Ekwador na numer 516392939. 
Będziesz informowany na bieżąco o imprezach w Ekwadorze. 
Bierzesz udział w losowaniu co imprezę darmowych wejściówek. 
SMS wysyłasz raz ! Usługa darmowa, koszt wysłania sms według stawki operatora. 
 
Autobusy z Poznania oraz Leszna 
Info tel:693715512 http://www.cmc-agency.pl/
 
Lokalizacja: 
Klub Ekwador 
Manieczki 
Ul. Wybickiego