Data wydarzenia: 26-10-2011

MAYDAY 2011 WARM UP with CHRIS DA BREAK, HELLBOY, NEXY, CREAM @ NIGHT SESSION SPECIAL (Środa, 26.10.2011, Chilli Music Club, Rzeszów)

 
 

PODCZAS IMPREZY ROZDAJEMY BILETY NA MAYDAY 2011!

 
 

26 października w rzeszowskim klubie Chilli odbędzie się oficjalna rozgrzewka przed festiwalem Mayday, który w tym roku świętuje dwudziestolecie swojego istnienia. Podczas imprezy MAYDAY WARM UP postaramy się wprowadzić Was w rytm tego wyjątkowego święta muzyki elektronicznej. Gościem wieczoru będzie CHRIS DA BREAK, który wielokrotnie stawał za deck'ami w katowickim Spodku oraz na wielu innych eventach. U jego boku wystąpi słynący z (prawdopodobnie) najmocniejszego uderzenia w kraju HELLBOY oraz środowy tandem: NEXY i CREAM. 

Przybywajcie - zapowiada się piekielnie dobra impreza!

Mayday - Twenty Years Of Rave History!
 
 
LINE UP:

CHRIS DA BREAK / Neuroshocked Recordings/ Szczecin

HELLBOY / Darkmadness Records / Kraków
NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów
CREAM / Houseradio / Sentence / Jarosław
 
 
UWAGA!

PODCZAS IMPREZY ROZDAJEMY BILETY NA MAYDAY 2011!

 
 
INFO:
DATA: Środa, 26.10.2011

ADRES: Chilli Music Club, Rzeszów, ul. Kopernika 12

START: 21:00

WJAZD: 5 zł (w tym gratis dostajesz piwo lub 2 shoty)

REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55

MUZYKA: techno, tech-house, progressive, house, electro, mnml

 
 
IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=249077195133142
 
 
OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.soundcloud.com/pikantnesrody
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody
 
 
WIĘCEJ INFORMACJI:
www.mayday.pl
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.myspace.com/chrisdabreak
www.soundcloud.com/chrisdabreak
www.soundcloud.com/neuroshocked-recordings
www.facebook.com/neuroshocked
www.facebook.com/hellboypl
www.myspace.com/hellboypl
www.soundcloud.com/hellboypl
www.nexy.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.soundcloud.com/nexy
www.djcream.pl
www.facebook.com/djcreammusic
www.soundcloud.com/creamdj
www.intervau.com
 
 
POSTER:
www.nexy.pl/maydaywarmup_full.jpg
 
 
---
 
 
CHRIS DA BREAK - Biografia
 

Wszystko zaczęło sie w latach 80-tych, kiedy to został zainspirowany przez muzykę artystów takich jak Kraftwerk, Vangelis, Jean Michael Jarre. Początek miksowania rozpoczął w rodzinnym mieście, gdzie grywał w klubach. Prowadził audycję radiową pt. Cyber Noc w Radiu PSR, która została reaktywowana pod nazwą "Neurologia" na falach Radia ABC. Punktem zwrotnym był rok 1998 kiedy został zauważony przez Agencję NMA. W tym samym roku wziął udziału w Red Bull Music Academy w Berlinie. Zagrał na pierwszej edycji Mayday Polska w 2000 roku i na wielu kolejnych, wystąpił dwukrotnie na Creamfields Polska, Instytutach Energetyki i wielu dużych eventach. Grał w wielu klubach w Polsce, wystąpił również parokrotnie w starym berlińskim Tresorze. Jest właścicielem wytwórni Neuroshocked Recordings, która ma na swoim koncie 8 wydanych vinyli. Już niebawem w postaci cyfrowej ukarzą się kolejne EP-ki.

 
 
HELLBOY - Biografia
 

DJ i producent z Krakowa. Jego przygoda z muzyką elektroniczną zaczęła się gdy kilka lat temu po raz pierwszy usłyszał ją na Loveparade w Berlinie. Od tamtej pory wiedział, że to co chce grać i produkować to Hardtechno i Schranz. Od kilku lat poza graniem organizuje różno tematyczne imprezy takie jak : Namiot klubowy na imprezie "NATURE ONE", "TECHNO TERROR", "HARDSTYLE TURBULENCE", "ELECTRONIC FESTIVAL" i inne. Grał już w takich klubach jak Lost Highway Club (Kraków) , Mega Club (Kraków) , WW (Katowice) , Roentgen (Kraków) , Crazy Bar (Kraków), Coyote Bar (Kraków) , Libido (Kraków) , Nietoperz (Olkusz) , Regres (Bytom) , Campari (Olkusz) , Po drodze (Kraków) , Pub Rogowiec (Istebna) , ETCetera Music Klub (Kraków) i inne. Występował też na wielu eventach: Nature One (2008), Mayday Poland (2010) , Toxicator (2011) , Soundtropolis (2011), Mayday (2011), Bass Planet (2011).

 
 
NEXY - Biografia
 

Piotrek mieszka w Rzeszowie. Muzyka była dla niego najpierw zainteresowaniem, później pasją, a teraz jest nieodłącznym elementem codziennego życia. Z muzyką elektroniczną pierwszy raz zetknął się pod koniec lat 90–tych podczas oglądania relacji z takich eventów jak Mayday czy Love Parade. Zafascynowany alternatywnymi technicznymi brzmieniami postanowił sam zgłębić tajniki didżejskiego fachu. Po niedługim czasie kupił wymarzony sprzęt: mikser, gramofony oraz pierwsze czarne płyty. Następnie po kilku miesiącach nauki „klejenia bitów” dostał propozycję zagrania w klubie. Od swojego pierwszego występu w klubie zagrał na kilkuset różnego rodzaju imprezach. W styczniu 2006 roku wstąpił do agencji Arytmia, która zrzesza czołówkę didżejów muzyki klubowej na Podkarpaciu. Od kwietnia 2007 współpracuje również z warszawską agencją Horyzont. W kwietniu 2008 roku zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie didżejskim "DJ's War", organizowanym przez serwis muzyczny Muzango. Dwa lata później dołączył do agencji Sentence Angelo Mike'a. W jego setach można usłyszeć szeroko pojętą muzykę elektroniczną: od techno, tech-house, progressive, electro, house, aż po minimal. Ciągle się rozwija, szuka nowych dźwięków i inspiracji, aby wciąż mieć, czym dzielić się z ludźmi na parkiecie. Ostatnio swój czas poświęca również produkcji muzyki. Zajmuje się także organizacją imprez. Ma już za sobą wiele udanych mniejszych lub większych wydarzeń z udziałem polskich oraz zagranicznych artystów. Zawsze otwarty na wszelkie propozycje współpracy.

 
Ważniejsze wydarzenia:

Mayday Poland 2008, Horyzont Tour 2008, KNS Festival 2008, Labyrinth of Sound 2009, Warsaw DJ Fest 2009, Sounds of Electrocity 2009, Euro House Night Open Air 2009, Dance With Me 2011, Labyrinth of Sound 2011, Soundtropolis Poland 2011

 
Miejsca:

M25 (Warszawa), Piekarnia (Warszawa), Luzztro (Warszawa), Tomba Tomba (Warszawa), No Mercy (Warszawa), New Deep (Warszawa), Apartament (Warszawa), Piwnica (Warszawa), Inqbator (Katowice), Spodek (Katowice), IQ Club (Poznań), Prozak (Kraków), Roentgen (Kraków), Lost Highway (Kraków), Cień (Kraków), Po Drodze (Kraków), Mish Mash (Kraków), Forty Kleparz (Kraków), Kopiec Kościuszki (Kraków), OIOM (Łódź), Soda (Łódź), Oranżada (Łódź), Flash (Częstochowa), Crossed (Szczecin), Arena/Lokomotiv (Szczecin), Dogs Bollocks (Bielsko Biała), Tlen (Bielsko Biała), Equinox (Tychy), Czekolada (Chorzów), Starówka (Cieszyn), Eleven Bar (Wałbrzych), Numer 01 (Wodzisław Śląski), Regres (Bytom), Stolarnia (Czechowice Dziedzice), Ozon (Racibórz), Silver Club (Olkusz), Va Va Voom (Zakopane), ADHD (Nowy Targ), Bajka (Płońsk), Gramofon (Biała Podlaska), Jack Rock's (Radom), Soundbar (Lublin), MC Club (Lublin), Alternatywy (Stalowa Wola), MC² (Stalowa Wola), City Club (Stalowa Wola), Max Club (Stalowa Wola), Rogowiec (Istebna), Kino Wenus (Pszczyna), Armagedon (Krosno), Babylon (Biłgoraj), Moderna (Dębica), Meduza (Dębica), Champion (Dębica), Akademia/Azyl (Rzeszów), Chilli (Rzeszów), Andromeda (Rzeszów), Grand Club (Rzeszów), Pod Palmą (Rzeszów), Piano (Rzeszów), Index (Rzeszów), Trygon (Rzeszów), Alchemia (Rzeszów), Carpe Diem (Rzeszów), Club 139 (Śmigno), Orbita (Tarnobrzeg), Maxim (Tarnobrzeg), Forteca (Przemyśl), Sing Sing (Przemyśl), Saturn (Przemyśl), Kino (Sanok), Olimp (Sanok), Night Club (Mielec), Ibiza (Leżajsk), Opera (Łańcut), Face Club (Jarosław), Tequila (Jarosław), Marios (Jarosław), Fobia (Jarosław), Studio 21 (Jarosław), Obsesja (Jarosław), Skansen (Pionki), Havana (Krzeszów), Chilli Pub (Nisko), Las Vegas (Nisko), Bacardi (Sieniawa), Sydney (Zarzecze), SKR Club (Wietlin III), SKR Club (Obsza), Duch (Zagnańsk) oraz wiele innych.

 
Cytaty:
 

"...Tyle o samym Nexy'm, teraz o secie. Dwoma słowami rzecz ujmując: techniczny majstersztyk. Słowo „techniczny” należy rozumieć zarówno jako świetnie dobraną muzę, jak i jego brzmienie. Coś dla tych, którzy od techno oczekują energii, mocy i klimatu. Nie ma tu czasu na oddech, choć warto znaleźć czas na docenienie każdej produkcji z osobna, bo nasz set tygodnia jest fenomenalny zarówno w całości, jak i w poszczególnych fragmentach, w ogóle i w szczególe. Słowem – każda minuta dobra! Przyjemności."

NEXY - C32 Podcast #006 @ Set tygodnia, FTB (Lipiec 2011)

 
 

"Arcymistrz konsolety, zwycięzca - "DJ' s War", zaszachuje każdego Klubowicza. Jego maszynologia bitów, doprowadzi do hipnotycznej euforii. Uwięziony w muzycznej pasji, wciąga do swojego technologicznego świata. On szuka nowych dźwięków i inspiracji, aby wciąż mieć, czym dzielić się z ludźmi na parkiecie. Dzięki jego muzycznej wyobraźni, jak co roku Spodek szybko odleci."

MAYDAY 2008: Reflect Yourself - Materiały promocyjne (Wrzesień 2008)

 
 

"Doskonały technicznie, pędzący set z całą gamą współczesnych brzmień, z odniesieniami do wszelkich rodzajów techno i progressive. Etykietki tu jednak nie mają znaczenia, każdy numer jest dobry, każdy ma w sobie coś wyjątkowego i robi wrażenie. Prawdziwa energetyczna bomba, przez całe 80 minut. Aż chce się przesłuchać jeszcze raz, jeszcze kilka razy. "

NEXY - Polvo / Horyzont.6 Tour Mix @ Mixtury, DJ Magazine (Kwiecień 2008)

 
 
CREAM - Biografia
 

Cream czyli Krzysiek urodził się w Krakowie, a aktualnie mieszka w Jarosławiu. Muzyczną fascynację zaszczepił w nim jego ojciec, który od najmłodszych lat wpajał mu muzykę The Beatels. Kolejne lata dzieciństwa przyniosły zainteresowanie muzyką new romantic (Thomson Twins, Duran Duran) oraz electropop (Depeche Mode, OMD). Wiek dorastania Krzyśka to czas, w którym odkrywał muzykę elektroniczną (Kitaro, Kraftwerk, Jean Michel Jarre), która w dużym stopniu ukształtowała go muzycznie.

W 1984 roku, gdy na parkietach królowała muzyka eurodisco oraz italodisco zagrał na swojej pierwszej imprezie. Sześć lat później został rezydentem pierwszego klubu nocnego w Jarosławiu – Marashino. Było to miejsce, w którym Cream doskonale się realizował oraz nabierał muzycznego doświadczenia. W połowie lat 90-tych ubiegłego stulecia nadeszła fascynacja muzyką transową oraz house, która kilka lat później zdominowała kluby muzyczne. W 1996 roku Krzysiek na stałe związał się z jarosławskim klubem Reno, który w tamtych czasach był swoistą kolebką muzyki house w regionie. Podczas swojej niespełna 10 letniej rezydentury w Reno zorganizował wiele tematycznych imprez, na które zapraszał czołówkę polskich didżejów. W trakcie 20 lat spędzonych w Jarosławiu Cream grał niemalże we wszystkich jarosławskich klubach, równolegle pracując w lokalnym radio, a także jako realizator dźwięku, poszerzając tym samym swoją wiedzę z zakresu reżyserii dźwięku. Od 2004 roku grywał w wielu rzeszowskich klubach (m.in. Akademia, Kwadrat, Pod Palmą), a na stałe zadomowił się w klubie Chilli, w którym wspólnie z Nexym realizuje cykl imprez z muzyką alternatywną - Night Session.

Ciężko sklasyfikować styl muzyczny Krzyśka. Aktualnie oscyluje on wokół brzmień z pogranicza house, progressive, electro, tribal, tech-house minimal oraz techno. W wolnych chwilach lubi relaksować się słuchając dobrego chill outu, muzyki klasycznej (Bach, Strauss, Beethoven) oraz jazzu z Chrisem Bottim na czele.

Po ponad ćwierć wieku spędzonym w roli didżeja Cream śmiało może powiedzieć, ze muzyka jest jego życiową pasją, której oddaje się bez końca. W 2009 roku swoją działalność poszerzył o produkcję muzyczną. Wspólnie z Nexy'm pracuje nad projektem muzycznym, który niebawem ujrzy światło dzienne.

Cream w swoim długoletnim stażu miał okazję zagrać u boku m.in. Hypno (UK), Gilles (FR), Angelo Mike, Jakub Rene Kosik, Diana D'Rouze, Schimek, Poziom-X, Carla Roca, Kuba Sojka, Adamus, Karol XVII & MB Valence, DB Cooper, Reedd, Alan White, Siasia, Larix, Matush, Levy, Glasse, Martin Harmony.