Data wydarzenia: 26-11-2011

Zbliżamy się do wydarzenia, które poruszy Słupski rynek klubowy.

Mowa o wielkim otwarciu nowego klubu muzycznego, który zaskoczy konkurencję i klubowiczów wspaniałym klimatem, znakomitą obsadą artystyczno-didżejską i najlepszymi beatami. Panie i panowie, już 26-go listopada wielkie otwarcie Levels Music Club Słupsk!
 
Już za kilka tygodni solidnego klubu z dobrą, klubową muzyką doczekają się klubowicze ze Słupska. Od pewnego czasu piszą o tym oraz mówią, bo klub będzie tworzył prawdziwą kulturę klubową w Słupsku. Będzie się mieścić przy ulicy Starzyńskiego 3, obok Galerii Podkowa w samym centrum miasta. Klub będzie składał się z 3 poziomów, w tym dwóch sal tanecznych. Poza tym będzie miejsce na chwile odpoczynku w chill-roomie mieszczącym się nad salami tanecznymi. 
 
Imprezy klubowe planowane są w soboty, a już od połowy grudnia dojdą piątki i inne dni w których atrakcji nie zabraknie. Obowiązywać będzie selekcja, a wstęp do klubu przewidziany jest tylko dla osób powyżej 18 roku życia. W Levels Music Club będzie mogło bawić się na raz około 300 osób, co sprawi że atmosfera będzie niezwykle przyjazna i bezpieczna. Manager klubu Pan Tomasz podkreśla, że będzie to klub, a nie dyskoteka. Miejsce nie dla wszystkich, o niezwykłym klimacie, przeznaczone jedynie dla kulturalnych gości. Poza tym w planach imprezy nie zamykające się w jednym nurcie muzycznym, prowadzone przez najlepszych didżejów. Nie będzie to klub w którym każdego tygodnia grany jest ten sam repertuar muzycznym przez jednego didżeja. 
 

Już na samym otwarciu na jednym z poziomów zagra dla Was Diana D Rouze, występująca na takich festiwalach jak Creamfields czy Mayday, znana nie tylko polskiej publiczności występując w takich krajach jak Holandia czy Hiszpania, a dokładniej mekka światowego clubbingu - Ibiza. Na tym samym poziomie zagra również DJ ADHD, jedyny polski DJ miksujący składanki dla legendarnego światowego brandu Ministry Of Sound. Na swoim koncie ma występy w USA, Wielkiej Brytani, Austrii i Turcji. Supportował takie gwiazdy, jak Paul Oakenfold, ATB, Mark Knight czy Moguai. Z kolei na innym poziomie podczas tej samej imprezy usłyszymy DJ 600V - pierwszy polski DJ i producent hip-hopowy. Jako producent i odkrywca talentów, 600V w początkowej fazie pomagał zaistnieć takim artystom jak: Molesta, Zip Skład (Sokół, Pono, Koras, Fu i wielu innych), Tede, Pih. Na stałe jest związany z wytwórnią Prosto. Ze względu na swój dorobek artystyczny oraz jego dominującą pozycję nazywany jest przez środowisko legendą kultury hip-hop w Polsce.

 
 
 
Już wkrótce więcej informacji o wielkim otwarciu na stronie www.levelsclub.pl, która przenosi Was do strony Facebook gdzie jako fani pierwsi dowiecie się o atrakcjach, których będzie nie mało. 
 
Wstęp: Panie 5 PLN; Panowie 10 PLN
 
Miejsce: Levels Music Club, ul. Starzyńskiego 3, Słupsk
 
Start: 21.00