Data wydarzenia: 3-12-2011

Tematem kolejnej imprezy w Levels Music Club są najbardziej popularni polscy DJ’e na których to właśnie Wy oddajecie swoje głosy. W Polsce najbardziej prestiżowym serwisem poświęconym muzyce klubowej jest FTB który jest naszym patronem medialnym i to właśnie tam znajduje się lista DJ’i z TOP10 waszych ulubieńców.

 

Już w najbliższą sobotę 3-go grudnia będziecie mieli okazję usłyszeć w Słupsku aktualnego faworyta i najbardziej popularnego w Polsce DJ’a z 2010 roku. Na jednym z naszych poziomów wystąpi dla Was NeeVald! Grał na ostatnich wydaniach Sunrise Festival, Sensation White, Global Gathering i God’s Kitchen oraz pojawił się jako support na koncertach Armin’a van Buuren’a i Tiesto w Polsce. Miał również swój epizod w Global Radio na Ibizie.

 

Kolejny poziom to muzyka prezentowana przez najbardziej popularnego DJ’a z 2007 roku. DJ W (Double U) to postać która od lat 80-dziesiątych rozkręca imprezy w najlepszych Polskich klubach. Sunrise Festiwal, Sensation White i Euforia to tylko kilka z festiwali na których grał dla tysięcy ludzi. 

 

Support którym będzie Lucas Lichacy – rezydent klubu Senso w Mielnie.

 

Start: 21:00

Wstęp: 10/20 PLN

Miejsce: Levels Music Club, ul. Starzyńskiego 3, Słupsk