Data wydarzenia: 4-2-2012

Impreza: Protector Ostrów Wlkp. - Rank 1
Data: 04 Luty
Miejsce: ul. Staroprzygodzka 132, Ostrów Wlkp.
Start: Godzina 21:00

Lineup:

* Rank 1
* Carlo Calabro
* Krecik


Rank 1 - holenderski muzyczny duet DJ-ski Benno de Goeija i Pieta Bervoetsa. Po raz pierwszy spotkali się w klubie w 1997 roku. Benno nie miał doświadczenia muzycznego oprócz gry na pianinie i keyboardzie, natomiast Piet był DJ-em.
W 1998 roku po wielu sukcesach używając jednak różnych pseudonimów, postanowili zmienić swój artystyczny przydomek na Rank 1, co po polsku znaczy 1 miejsce, pozycja. Był to swojego rodzaju żart i marzenie, że kiedyś uda im się osiągnąć szczyt list. Jednak marzenie stało się faktem, kiedy to „Airwave” osiągnęło pierwsze miejsce na listach przebojów.
Ich kolejnym sukcesem było wydanie remixu Cygnus X’s Superstring, który odbił się szerokim echem na rynku muzycznym. Ich następny singiel „Such Is Life” był w 2001 roku hymnem Sensation. Singiel ukazał się w lipcu i z zawrotną prędkością dotarł na szczyty list przebojów. Na albumie Symsonic Piet i Benno pokazują swój różnorodny styl, dlatego też nie jest to album wyłącznie na parkiety, ale również do słuchania w domowym zaciszu. Wydane zostało również DVD z nagraniem ich występu na żywo na Trance Energy 2002. Zaraz po tym wydaniu ukazał się nowy singiel „Awakening”, który uzyskała bardzo wysokie lokaty w rankingach europejskich list przebojów. Rok 2003 był bardzo pracowitym rokiem. Chwilą do złapania oddechu przed nowymi produkcjami było odświeżenie wersji „Airwave” z dodatkiem breakbeatowego remixu. Następnie spędzili 6 miesięcy na budowę swojego nowego studio.
Dziś są jednym z bardziej znanych miksujących duetów. W ostatnich latach, duet stworzył Hymny: Trance Energy - L.E.D., kołobrzeskiego eventu - Sunrise Festival 2009 - Symfo oraz "The Great Escape" wraz z Jochenem Millerem - bydgoski event enTrance.


Carlo Calabro, czyli Kamil Kwiatkowski urodzony w 1986 roku. Produkowaniem muzyki zajmuje się od około 2007 roku. Pierwszy kawałek, który wyprodukował został wydany przez Mały label. Nie został jednak hitem, ale cóż... w końcu to pierwsza produkcja. Jednak bardzo go to zmotywowało to dalszej pracy. Wielkimi krokami nadchodzi druga połowa 2007 roku i produkcje Kamila spodobały się Fektive Records.Carlo w międzyczasie stworzył dwa remixy dla Marcus Schossow i Glenn Morrison. Kiedy tworzył te produkcje miał dopiero półroczne doświadczenie. Rok 2009 był dla niego ogromnie pracowity. Wydał kilka singli m.in - "Strict Orange" i "Fun Is Fun/Done Is Done".
Jako Dj zaproszony przez samego Tiesto do „Club Life”. Od marca 2008 prowadzi comiesiczną audycje „Pushing The Bar” w największej na świecie internetowej rozglośni Digitaly Imported (www.di.fm) + naziemne rozglłośnie w Grecji i podcast na iTunes. W każdy pierwszy piątek miesiąca oprócz Carlo możecie uslłyszec seta gościnnego. Do tej pory zaproszenie do audycji przyjęli m.in.: Christopher Lawrence, Jonas Steur, Ernesto vs. Bastian, Leon Bolier, Sied van Riel, Matt Darey.
Carlo ma już też za sobą występy na takich imprezach jak Colors Of Sounds, Sunrise Festival czy Electrocity.