Data wydarzenia: 31-3-2012

W zeszłym tygodniu Armin Van Buuren ogłosił pierwszą 10tkę DJów, którzy wezmą udział w wielkim finale ASOTu. Teraz ujawnia pełny skład, który jest gotowy zatrząść parkietem w Brabanthallen, Den Bosch!

Z ponad czterdziestoma utalentowanymi i obiecującymi nazwiskami, na 31go marca 2012 zapowiada się jedno z największych muzycznych przedstawień, jakiego Holandia jeszcze nie widziała!

 Wspólnie na State of Blue, Green, Yellow, Pink oraz Red, DJe poprowadzą tysiące ludzi przez kolorowe scenerie, migające światła i dostarczą wielu niesamowitych przeżyć. Tej nocy wszyscy fani muzyki elektronicznej połączą się, żeby wspólnie razem celebrować miłość do muzyki trance.

 Jeśli chcesz być częścią tego wydarzenia, musisz się pospieszyć i już teraz kupić bilety. Pomimo tego, że bilety deluxe zostały już wyprzedane, wciąż jest jeszcze szansa na nabycie biletów standard. W między czasie Armin wzywa wszystkich producentów do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanym na tę okoliczność konkursie. Jeśli chcesz, żeby to właśnie Twój numer stał się hymnem imprezy, wysyłaj swoją propozycję na www.astateoftrance.com/anthemcontest. Zwycięzca zostanie ujawniony 8 grudnia, więc powodzenia!

STATE OF BLUE
 Armin van Buuren (warm-up set)
 Jochen Miller
 Sied van Riel
 Gabriel & Dresden
 Armin van Buuren
 Ferry Corsten
 Cosmic Gate
 Aly & Fila
 John O’Callaghan

 STATE OF GREEN
 Super 8 & Tab
 Ørjan Nilsen
 Arty
 Markus Schulz
 Gareth Emery
 Armin van Buuren
 W&W
 Giuseppe Ottaviani

STATE OF YELLOW
 Matt Darey
 Protoculture
 Stoneface & Terminal
 Tritonal
 LeonBolier
 Kyau & Albert
 Bobina
 Will Holland
 Ronski Speed

 STATE OF PINK

 Miss Nine
 Nifra
 Vicky Devine
 Kristina Sky
 Sophie Sugar
 Claudia Cazacu
 Lisa Lashes

STATE OF RED
 Antillas
 M6
 The Blizzard
 Dennis Sheperd
 Wezz Devall
 Jorn van Deynhoven
 Sebastian Brandt
 Setrise
 MaRLo
 DNS Project