Data wydarzenia: 30-3-2012

Najlepszy klub w Pradze, SaSaZu, będzie świętował trzeci rok swojego istnienia! Bądź tam i świętuj z nami na imprezie, której miasto jeszcze nie widziało! Przygotowujemy dla Was wspaniałą uroczystość, pełną życia i zabawy, gdzie powitani zostaniecie wideo na którym zarejestrowane zostały wszystkie gwiazdy jakie występowały w tym klubie, tym samym poznając jego historię. Pierwszy tysiąc osób otrzyma przy wejściu maskę z podobieństwami tych gwiazd. Główną gwiazdą imprezy urodzinowej będzie legendarny brytyjski duet The Shapeshifters. O grupie stało się głośno w roku 2004 za sprawą singla Lola's Theme, który w lipcu wspiął się na szczyt zestawienia na Wyspach. Co ciekawe utwór został pierwotnie nagrany w wersji instrumentalnej rok wcześniej, a inspiracją do jego stworzenia była żona Simona - Lola. Drugą gwiazdą wieczoru będzie wschodząca gwiazda Szwedzkiej sceny muzycznej. Następny po SHM, Avici'im czy Alesso - mowa tu oczywiście o Mikael'u Weermets'ie! znanego z takich kawałków jak: Let it go czy ostatnio wydanego remixu dla Adele.
Dodatkowo zobaczymy pokazy pirotechniczne, niesamowite nagłośnienie, nie zabraknie również sexy tancerek i przystojnych tancerzy i innych tematycznych spektakli!
Klub SaSaZu przygotował specjalnie dla Ciebie prezent! Wszystkie strzały przez całą noc będzie można kupić za 50,- Kč wszystkie drinki za 79,- Kč, wódka/red bull i koktajle - to wszystko będzie w cenie 99,- Kč.
Nie może Cię zabraknąć na tak spektakularnym wydarzeniu jakim są 3cie urodziny klubu SaSaZu w Pradze!
Pierwsze 500 biletów będzie w promocyjnej cenie 190,- Kč, później cena wzrośnie do 300,- Kč. Bilety będą do nabycia także na miejscu w cenie 390,- Kč. Wejściówki VIP w cenie 1200,- Kč.
Bilety do nabycia na stronie: http://www.ticketpro.cz/
Wstęp oczywiście dla osób powyżej 18 roku życia.

Autor: Małgośka90