Data wydarzenia: 17-3-2012

Nazwa: Marc Romboy & Sigma
Data: 17 marca 2012

Miejsce: Warszawa, 1500m2, ul. Solec 18

Klimat: tech house, techno, electro, drum & bass, dubstep

Bilety: 21 pln (do 16.03), 30 pln (w dniu imprezy). Sprzedaż: www.muno.pl/bilety/spolkaakcyjna

 
WYSTĄPIĄ:

Main Floor

Marc Romboy (Systematic / Niemcy)

SLG (Pets, Play It Down, Trapez)

Leon (Audioriver, Spółka Akcyjna)

bshosa (detroitZDRoj)
 

Second Floor

Sigma (LIFE, Hospital, Viper / UK)
CLS (Hospital, NeverAfter)

Alegria (Jazzsticks, DrumObsession)

ASX (Deeper Than Deep, dnb.pl)

 
INFO

Spółka Akcyjna po raz kolejny dowodzi że jej celem jest sprowadzanie artystów, których nieczęsto można w Polsce zobaczyć. Tym razem producenci festiwalu Audioriver nie tylko sięgnęli po gwiazdę, której w naszym kraju nigdy nie było. Sięgnęli po całe brzmienie, które niezwykle trudno zastać w rodzimych klubach.

 

Mowa o mieszance German electro, techno i house’u, którą Marc Romboy wypracował wspólnie z dwoma innymi, bardzo dobrze znanymi producentami, czyli Stephanem Bodzinem i Oliverem Huntemannem. Oliver Huntemann po raz ostatni w Polsce był na Audioriver 2007 a Stephan Bodzin w klubie Klatka w 2006. Marca Romboya nie było nigdy! To niezwykłe, bo przecież wszyscy oni mają niepodrabialne brzmienie, cieszą się światową sławą i cały czas są w wybornej formie. Marc działa na scenie od ponad 10 lat, a na koncie ma już dziesiątki singli, pięć kompilacji i dwa albumy autorskie. Co więcej, jest właścicielem niezwykle cenionej wytwórni Systematic.

 

Jednak nie tylko on będzie gwiazdą tej imprezy, gdyż na drugiej scenie królować będzie drum & bass z brytyjskim projektem Sigma na czele. Relatywnie nowi na scenie, zdołali już na niej sporo namieszać. Karierę zaczęli w 2007 roku i już po dwóch latach mieli w garści tytuł Odkrycia Roku na nagrodach Drum & Bass Arena. Wydają m.in. na Hospital Records, Breakbeat Kaos, LIFE oraz mają na koncie współpracę z DJ-em Freshem, czyli słynny numer „Lassitude”. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas wyborna noc na obu parkietach.

 

Na głównej scenie w klubie 1500m2 oprócz Marca Romboya wystąpi jeden z czołowych polskich producentów, SLG, znany promotor i dziennikarz radia Roxy – bshosa, a także Leon – jeden z filarów Spółki Akcyjnej i Audioriver. Z kolei na drugiej scenie, Sigmę wspierać będzie m.in. CLS, który fanom drum & bass znany jest doskonale. Towarzyszyć mu będą dwaj inni specjaliści gatunku, czyli Alegria i ASX.

 

To wszystko w cenie zaledwie 21 zł w przedsprzedaży, która właśnie ruszyła pod linkiem: www.muno.pl/bilety/spolkaakcyjna. W dniu imprezy cena wzrośnie do 30 zł.