Data wydarzenia: 2-6-2012

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków mocnych bitów, wzniosłych melodii oraz wykwintnego klimatu 2-go czerwca na wspaniałą imprezę do Wigwamu w Zdroju. Owym wydarzeniem będzie nowy projekt muzyczny o nazwie "Piramusic Event".

Bardzo ogromnym zainteresowaniem cieszyła się w tym samym miejscu impreza kończąca wakacje, czyli "Holidays Ending Party". Wspaniała oprawa wizualna jak i nagłośnienie przeszło Wasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki pozytywnym opiniom, jak i ciągłymi pytaniami kiedy odbędzie się kolejna edycja - właśnie teraz odpowiadamy na to pytanie. Już 2-go czerwca w okolicach Grodziska Wlkp. za sprawą Joker's Teamu oraz wszystkich zaangażowanych w tym ludzi, nastąpi kolejna muzyczna rewolucja na skalę krajową.

"Piramusic Event" to połączenie wizualnego spektaklu, wraz z niesamowitym nagłośnieniem za sprawą firmy Master Sound. Wychodzimy na przeciw wymaganiom klubowiczów, którzy nie są zamknięci w jednym gatunku muzycznym. Biorąc pod uwagę fakt, że na imprezie wystąpi aż tylu artystów, każdy z nich prezentuje zupełnie inny styl oraz gatunek muzyczny. Począwszy od muzyki House, Tech-House, Progressive House, Electro-House kończąć na cięższych klimatach Minimal, Techno oraz Trance.

O tym, że imprezy w tym miejscu są wyjątkowe pod każdym względem, przekonał się nie jeden z Was. Piękne położenie oraz bezpośredni kontakt z naturą dodaje niesamowitego klimatu całemu wydarzeniu. Nad bezpieczeństwem będą czuwali ludzie odpowiednio do tego wykwalifikowani.

Główną gwiazdą wieczoru będzie SKYTECH (Coldharbour Recordings), przez wielu nazywany uczniem Markusa Schulza czyli jednego z najlepszych, jak nie najlepszego dj'a oraz producenta na świecie !

Pozostałymi artystami wypełniającymi line up imprezy są: Tralien (Squared Away / Global Gathering), Rafuss (Music Fortress, Melodic Sea), Maikez (Beatsplit / Czarna Owca, Balzac Resident), Flip&Flap (Joker's Team), delVEGas (Joker's Team), ArTrance (Sudety Sound / Joker's Team), Sandro van Niel (Vortek Records / Joker's Team).