Data wydarzenia: 3-5-2012

Trance Gate - projekt promujący muzykę z gatunku Trance. Cykl imprez, które przeniosą was w ten wspaniały świat muzyki elektronicznej. Na każdej imprezie będzie występować gwiazda z zagranicy, wspierana przez polskie nazwiska muzyki Trance.

 Nie może was zabraknąć na tym wydarzeniu! Zapewniamy 100% pozytywnej energii! Każdy kto przybędzie na Trance Gate, będzie oczekiwał na kolejne edycję naszego projektu :) do zobaczenia! Organizatorzy

Gwarek Music Club ma zaszczyt zaprosić na wyjątkową imprezę - Trance Gate !

 Trance Gate jest to impreza, w której przeniesiemy się w brzmienia muzyki Trance.

 Pierwsze nazwiska:
 
 1. Paul Cogito :

 Pasjonat historii, polityki i stosunków międzynarodowych (Które też studiuje od 2 lat), Idealista urodzony 28.09.1990 w Warszawie. Muzyka którą kocha to Trance, głównie jego Progresywna strona oraz mocniejsza Tech Trance'owa. Gra również często imprezy Houseo'we, z naciskiem, Tech i Electro, Progresive. ...Na scenie Dj'skiej od 4 lat. W Sierpniu 2011 roku grał na Summer Sound Carnival w Łochowie u boku Ummeta Ozcana, występował również na klubowych edycjach Essential Vibes u boków takich Gwiazd jak: Setrise, Mark Sherry, Indecent Noise. Największy wpływ na jego sety mają produkcje artystów takich jak: Mark Sherry, W&W, Ummet Ozcan, Skytech, Markus Schulz, Jonas Stenberg, Orjan Nilsen, Jochen Miller, Save The Robot, Umek, Koen Groeneveld, Beat Service.Zobacz więcej

 

 2. Alex van ReeVe ( Trance Gate resident ) :

 Urodzony 23.07.1985 w Koninie. Pasjonat muzyki elektronicznej od 1998 roku. Sam przyznaje, że jedną z miłości jego życia jest muzyka Trance, w szczególności jej upliftingowa strona.

 

 Pierwsze kroki jako DJ rozpoczął w 2008 roku prezentując swój styl w jego własnej audycji radiowej pt. ADDICTED 2 TRANCE w nieistniejącym już Polskim radiu internetowym REVOLUSIC.com, gdzie gościł takie gwiazdy muzyki trance jak: Galen Behr, Aly & Fila, Bryan Kearney, Nitrous Oxide, Digital Nature, itd. Jeden z jego setów właśnie z tej audycji został wyróżniony przez Polski DJ MAG.

 

 Dwa lata później nastąpił dla Alex’a największy przełom w jego początkującej karierze jako DJ’a. Został zaproszony do zagrania gościnnego seta podczas radiowego eventu POLONIA IN THE MIX 008 na antenie radia AFTERHOURS.FM. Głosami słuchaczy jego set został wybrany jako najlepszy, pokonując takie gwiazdy jak Nitrous Oxide, Adam Nickey, Indecent Noise, Mike Wind. Po tym sukcesie Alex dostał swoją własną audycję pt. Xanthe Sessions na antenie w/w radia. Pod koniec 2010 roku radio AFTERHOURS.FM organizowało największy radiowy event na świecie trwający aż 15 dni: END OF YEAR COUNTDOWN 2010. Set Alexa eq aequo z Arty’m zajął czwarte miejsce zaraz po setach Markusa Schulza, Arneja i Marcusa Schossowa w czwartym dniu tego eventu.

 

 W międzyczasie grał dwukrotnie gościnnie seta w jednej z popularnych audycji w USA pt: The Vanishing Point u DJ Kaeno a także niedawno gościnnie wystąpił w audycji u Mike Saint-Julesa. Alex van ReeVe jest też stałym DJ’em radiowych eventów pt. ILLUSION OF HIGH SOUNDS

Punktem zwrotnym w karierze Alexa było ogłoszenie wyników na najlepszy set, który zagrał podczas radiowego eventu END OF YEAR COUNTDOWN 2011 na antenie radia AFTERHOURS.FM, gdzie przez 15 dni 333 DJ’i prezentowało swoje sety w tym gwiazdy jak.: Armin van Buuren, Aly & Fila, Markus Schulz, Leon Bolier i inni najbardziej znani DJe grający trance i progressive. Nie dość, że jego set dostał najwięcej głosów w drugim dniu imprezy pokonując gwiazdy jak Stoneface & Terminal, Kyau & Albert, Ronski Speed, RAM to też z pośród wszystkich 333 setów jakie zostały zaprezentowane jego set miał największą liczbę oddanych głosów co czyni go nieoficjalnym zwycięzcą tego eventu.

 Od 2012 jest stałym gościem audycji DRUGA STRONA BITU na antenie Radia Konin. Jako przyjaciel audycji prezentuje cyklicznie swoje trance’owe sety, pokazując przy tym swój unikatowy styl i pasję do muzyki.

 
 3. Soulless

 Soulless to tak naprawdę projekt muzyki trance, który tworzą dwoje doświadczonych producentów tego właśnie gatunku: Reverse Bass oraz Ledo. Oboje osobno mają wiele sukcesów oraz supportów takich gwiazd jak Armin Van Buuren, ATB, Pedro Del Mar, Dj Shah, A&B,Ferry Corsten Paul van Dyk,Manuel le Saux i wiele innych. Ostatnio postanowili połączyć siły i stworzyć coś razem jako Soulless. Pierwsze efekty ich pracy możecie już podziwiać.

 
 4. Darius Wilde

 Muzyką pasjonował się od dziecka. Kiedy to jego ojciec grał jeszcze na perkusji. W wieku 14 lat, poznawał klubowe dźwięki. Różne odmiany techno i house'u, poprowadziły Darius'a na temat djki. Zaś 3 lat później zobaczył relacje z dużej imprezy plenerowej, wtedy to właśnie zdecydował się na naukę.

 Pierwsze mixy, nabierał obycia dj'a. Dwa lata później uczył się grać za konsolą. Pierwsze kroki w klubie DOGMA, a po roku debiut klubie NIMFA.

 Na początku grał z odtwarzaczy cd, aż w końcu w 2006 zaczął grać z płyt winylowych.

 W 2005 grał na imprezach organizacji Night Experience, tutaj poznał Levego, Dervish'a oraz Angel Kiss.

 W jego setach można usłyszeć house w różnym wydaniu, od klimatów progressive house po klimatyczny minimal, przez bardzo melodyjne klimaty Progressive Trance. Jego gra jest bardzo energiczna, przez co klubowiczom trudno jest ustać w miejscu. Cały wolny czas poświęca na naukę nowych trików. Od niedawna rezydent Warszawskiego klubu Herezja. Teraz stawia pierwsze kroki w produkcji, poznaje tajniki tworzenia muzyki.

 Do tej pory grał w takich klubach jak: Nimfa(Warszawa), Rezerwat(Warszawa), IceBar(Warszawa), XXL(Legionowo), GroundZero(Warszawa), Piekarnia(Warszawa), M25(Warszawa), 55(Warszawa), Szklarnia(Warszawa), Luzztro(Warszawa), Herezja(Warszawa).

 Jego ulubieni wykonawcy/producenci to: Alex Gudino, Chris Lake, Deadmou5, FusionF & ComeT, Jerome Isma-Ae, Mark Knight, Michael Woods, Swedish House Mafia, Thomas Gold, i wiele innych.

 Zaś ulubione wytwórnie to Azuri, Defected, Hypnotic, Positiva, Sentence Records, Seekrecords, Subliminal, Underawater, Virgin.

 5. Nasza niespodzianka !! 1 raz w POLSCE !! JAMIE WALKER !! Przyleci specjalnie dla was z Wielkiej Brytanii.. Więcej info już niebawem

 

 6. George Luka ( Polska/ Lublin )

 
 Bilety w cenach:
 15 zł w dniu imprezy

 10 zł w przedsprzedaży