Data wydarzenia: 21-3-2012

TUXEDO & E.F.G. @ Night Session Special (21.03.2012, Chilli Music Club, Rzeszów)


Pikantne Środy wracają po dłuższej przerwie z imprezami specjalnymi. 21 marca powitamy wiosnę razem z dwoma doświadczonymi didżejami i producentami z północy kraju. Tuxedo i E.F.G., bo o nich mowa, postarają się, aby w murach Chilli zagościł przyjemny progresywny klimat. Oprócz nich na imprezie zagrają rezydenci pikantnych śród: Cream i Nexy. Gorąco zapraszamy!


LINE UP >
TUXEDO / Gdańsk / Proton / Electronic Tree / Sentence
E.F.G. / Sopot / Electronic Tree / Passion Fruit / System
CREAM / Sentence / Houseradio / Jarosław
NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów


INFO >
Data: Środa, 21.03.2012
Adres: Chilli Music Club, Rzeszów, ul. Kopernika 12
Wjazd: 5 zł (w tym gratis dostajesz piwo lub 2 shoty)
Start: 21:00
Rezerwacje miejsc: (017) 853-25-55
Muzyka: tech-house, progressive, house, electro, techno, nu disco, mnml


DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK >
www.facebook.com/events/148723051880838


OBSERWUJ PIKANTNE ŚRODY W SERWISACH >
www.soundcloud.com/pikantnesrody
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI >
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.myspace.com/tuxedomuzik
www.facebook.com/tuxee
www.soundcloud.com/tuxedo
www.myspace.com/efgsound
www.facebook.com/efgsounds
www.soundcloud.com/e-f-g
www.nexy.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.soundcloud.com/nexy
www.djcream.pl
www.facebook.com/djcreammusic
www.soundcloud.com/creamdj
www.intervau.com


POSTER >O PIKANTNYCH ŚRODACH >

Night Session to cykl imprez odbywający się od kilku lat, w każdą środę w rzeszowskim klubie Chilli. Podczas „pikantnych śród” dominuje muzyka elektroniczna, przede wszystkim: tech house, progressive, trance, house, techno, electro, nu disco oraz minimal. To wybuchowa mieszanka dźwięków, które ciężko usłyszeć w radiu czy telewizji.

Nad oprawą muzyczną środowych imprez w Chilli czuwają rezydenci cyklu czyli Nexy i Cream, a także goście specjalni zapraszani na cieszące się największym zainteresowaniem imprezy Night Session Special.

Dotychczas odwiedzili nas m.in.: Angelo Mike (Jarek Czechowski), Karol XVII & MB Valence, Schimek, Poziom-X, SLG, Diana D'Rouze, Siasia, Jakub Rene Kosik, Carla Roca, Chris da Break, Adamus, Glasse, Levy, Matush, Dervish, Kuba Sojka, Gregor Es, W (Double U), Simon S (Simon Mattson), Thomas Langner, Cherry aka BreakNtune, Come T, KD3, Calmy Nate, V_Valdi, Sebastian S, Hellboy, Larix, Alan White, Lukash Andego, Reedd, Deas & Lubica, Wanya Simonee, Ann D, Steca Si, Rui Aber, Tuxedo, EFG, Deep Fog, Shari Vari, Mourner, Lament, Adam Toxic, Milkwish.

Pikantne środy są jedynym takim cyklem imprez w regionie, na którym regularnie pojawiają się artyści znani z występów na największych eventach. Reprezentują oni ścisłą czołówkę didżejów oraz producentów muzyki elektronicznej.

W ramach środowych imprez odbywają się również oficjalne rozgrzewki przed Mayday i Soundtropolis, a także coroczny konkurs dla młodych didżejów: New Faces.


>>


TUXEDO - Biografia

Urodzony w 1984 roku, mieszkający w Gdańsku dj i producent. Od zawsze silnie związany z muzyką na co znaczący wpływ miała rodzina - dużą jej część stanowią zawodowi muzycy. Jako nastolatek pobierał nauki gry na gitarze oraz pianinie. Pierwsze amatorskie produkcje tworzone za pomocą programów takich jak Acid i FL Studio to lata 1999-2001. Okres dorastania to czas wielkich muzycznych poszukiwań, niezliczonych imprez i fascynacji twórczością takich artystów jak Chemical Brothers, Chicane, The Prodigy, Westbam, Way Out West i wielu innych. Niebagatelną rolę odegrały w tym okresie znakomite sety polskiego dj'a Angelo Mike'a, które ostatecznie ukierunkowały jego muzyczne gusta. Rok 2005 to debiut za konsolą w gdańskim klubie Parlament, a przez kolejne lata jako dj odwiedza kilkadziesiąt innych miejsc, proponując słuchaczom zróżnicowane stylistycznie sety oparte najczęściej na deepowych i progresywnych brzmieniach, które przyniosły mu uznanie w 3miejskim środowisku. Harmonia dźwięków, zrozumiały przekaz emocjonalny i kunszt aranżacyjny to rzeczy, które ceni sobie najbardziej w muzyce elektronicznej, niezależnie czy jest house, breakbeat, trance czy techno. Wciąż namiętny kolekcjoner i koneser płyt winylowych - korzysta z nich na większości granych przez siebie imprez. Prowadzi własną comiesięczną audycję na prestiżowym Proton Radio, a także często gości wraz ze swoimi setami na falach innych rozgłośni, m.in. Frisky, Innervisions, PureFM, InsomniaFM, Houseradio.
Od roku 2009 regularnie wydaje swoją twórczość, m.in. w założonym przez siebie labelu Passion Fruit, będącym również muzyczną bazą również dla wielu innych zdolnych twórców z Polski i świata. Poza PFR związany z takimi labelami jak Mistique, Mestiza, Stellar Fountain, Balkan Connection, Tanzbar, Elektrotribe, Stanch, Dirty Stuff i Sentence, a w chwili obecnej skupiony na nowym autorskim projekcie Electronic Tree zainicjowanym pod skrzydłami jednego z potentatów na undergroundowej scenie - Proton Music.
Jego produkcje są doceniane i wykorzystywane w setach mniej lub bardziej znanych dj'ów na całym świecie, co stanowi powód do dumy, a zarazem motywację do dalszej pracy nad warsztatem produkcyjnym. Nabywana latami umiejętność płynnego sterowania emocjami na klubowych parkietach wciąż procentuje we własnej twórczości oraz przy okazji kolejnych występów na żywo, które traktuje zawsze priorytetowo. Dla Tuxedo przygoda z muzyką to przede wszystkim wielka życiowa pasja, która przy zachowaniu odpowiedniej ilości dystansu do świata - balansującego rosnące ambicje i plany, pozwala z dużym optymizmem patrzyć w przyszłość.


E.F.G. - Biografia

Oleg Szyszkin aka E.F.G. to sopocki DJ i producent. Swą przygodę z muzyką elektroniczną zaczynał w późnych latach 90-tych słuchając Prodigy i Fatboya Slim’a. W późniejszym czasie przerodziła się ona w prawdziwą fascynację wieloma gatunkami - od trance, przez progressive i deep house, aż po techno. W setach łączy elementy właśnie tych styli muzycznych w jedną wybuchową mieszankę. Z natury lubi rzeczy melodyjne, nie gardzi jednak pozytywnie bujającym technicznym groove'em. Przy produkcji również nie uznaje granic gatunkowych, a jego utwory charakteryzują się głebokim, przestrzennym brzmieniem i potężnym ładunkiem energii. Prowadził własną audycję na Houseradio („Frequency Gloom”), a także współpracował z takimi wytwórniami jak Passion Fruit, Electronic Tree, Levitate, System czy Dirty Stuff czego efektem jest kilkanaście oficjalnie wydanych utworów autorskich i remixów, z których wiele znalazło swe miejsce w playlistach znaczących artystów sceny elektronicznej.