Data wydarzenia: 11-5-2012

11 maja we wrocławskim klubie LOG:in w ramach 4 Urodzin Trippy Sounds, wystąpi jeden z najbardziej rozchwytywanych djów i producentów muzyki deep/house ostatnich lat - DJ T.

Bilety na wydarzenie: http://www.muno.pl/bilety/zamowienie/4-22192,677/

Trippy Sounds to grupa znajomych, których wspólną pasją jest organizacja niezapomnianych imprez. Dzięki ich wysiłkom we Wrocławiu do tej porty wystąpiły takie osobistości jak: Phonique, The Timewriter, Dinky, Mathew Styles, Martin Landsky, Karol XVII & MB Valence, Hector, Glimpse, Burnski, Jacek Sienkiewicz, Catz n Dogz, SLG, Marcin Czubala i wielu wielu innych. Dwukrotnie nowinowani w plebiscyćie portalu Kluboterapia w kategori "Klubowa Impreza Roku", w którym 2011 roku zajęli 2gie miejsce!

Wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/239298862827558/


DJ T. :

Początki jego kariery sięgają 1977 roku, kiedy to Thomas Koch czyli DJ T jako 8- latek stał się zapalonym kolekcjonerem płyt winylowych. Przez następnych kilka lat jego gust muzyczny kształtowały zalewająca rynek muzyczny fala brzmień disco i równoczesny rozwój Hi NRG. W tej samej dekadzie Koch zasmakował także w świecie hip-hopu, funku i soulu podziwiając m.in. Grandmaster Flash’s New York.

W 1987 roku Thomas postanowił spróbować sił jako DJ grający czarną muzykę w różnych dyskotekach Frankfurtu. Niebawem jednak złapał bakcyla Acid House’u, co sprawiło, że przekwalifikował się na Dja house’owego i rezydował w licznych klubach Frankfurtu (m.in. Music Hall, Plastic). W latach ’90 pozostał jednym z najbardziej cenionych DJ lokalnej sceny grając w takich klubach jak słynne: Dorian Gray czy The Box nim wraz z grupą przyjaciół zdecydował się otworzyć własny klub – The Monza. W latach 1999- 2004 działał na rzecz tego miejsca jako rezydent i manager muzyczny.

Wracając do lat wcześniejszych – w roku 1989 Thomas uruchomił działalność bardzo wpływowego, niemieckojęzycznego magazynu muzycznego „Groove”, którego wydawcą był do 2004, jest również jednym z właścicieli wytwórni Get Physical.

Na płycie „Boogie Playground” – jego debiutanckim krążku- DJ T rozwinął swój niepowtarzalny styl nawiązując do szerokiej gamy brzmień house’owych. Tworząc na pograniczu disco, funku, electro, ale również Chicago, Detroit, Italo i acid house’u, T wskrzesza ducha muzyki, która ukształtowała go w latach 1978-92. Nie powielając owej estetyki wypracował specyficzną niszę, w której retrospektywne spojrzenie na dźwięk jest złączone z nowoczesnym aranżem i produkcją muzyki.

Jego ostatni album wydany nakładem wytwórni Get Physical został bardzo dobrze przyjęty w środowisku muzycznym, a każda kolejna epka z remixami utworów z owego albumu nie zchodzi z czołówek notowań takich portali jak Beatport czy Resident Advisor.

4Urodziny Trippy Sounds pres. DJ T. (Get Physical/Berlin)
11.05.2012
Klub LOGin (Wrocław)
Bilety: 18 / 20 / 25zł
support:
Gogan [Trippy Sounds]
Turu [Trippy Sounds]
Blóm [Trippy Sounds]
Vitek Jansky [!lectric play]

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ruszyła właśnie sprzedaż pierwszej puli biletów!!!

Bilety dostępne na muno.pl: http://www.muno.pl/bilety/zamowienie/4- … 22192,677/
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DJ T. Live from Berlin 8/17/11
http://www.ustream.tv/recorded/16716920

Dj T. - City Life (maceo plex remix)
http://www.youtube.com/watch?v=pMmZEsHD … r_embedded

Dj T. - Sense (Tale of us remix)
http://www.youtube.com/watch?v=5c-Pz6nq … r_embedded