Data wydarzenia: 18-4-2012

18 marca w rzeszowskim Chilli odbędzie się kolejna imprezka specjalna w ramach "Pikantnych Śród". Tym razem odwiedzi nas rezydent krakowskiego klubu Cień - Dolby S. Na tę okazję Szymon przygotował specjalny house'owy set, który na pewno wydrze Was z butów. U jego boku zagrają jak zawsze rezydenci pikantnych śród czyli Cream i Nexy, a także Vatrix. Przybywajcie!


LINE UP >
DOLBY S. / Cień Klub / Kraków
VATRIX / Jedlicze
CREAM / Sentence / Houseradio / Jarosław
NEXY / Sentence / Nitodrum / RzeszówINFO >
Data: Środa, 18.04.2012
Adres: Chilli Music Club, Rzeszów, ul. Kopernika 12
Wjazd: 5 zł (w tym gratis dostajesz piwo lub 2 shoty)
Start: 21:00
Rezerwacje miejsc: (017) 853-25-55
Muzyka: tech-house, progressive, house, electro, techno, nu disco, mnml


DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK >
www.facebook.com/events/334329233294015


OBSERWUJ PIKANTNE ŚRODY W SERWISACH >
www.soundcloud.com/pikantnesrody
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI >
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.facebook.com/sentencerec
www.facebook.com/Dolby.S.music
www.soundcloud.com/dolbys
www.mixcloud.com/dolby_s
www.nexy.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.soundcloud.com/nexy
www.djcream.pl
www.facebook.com/djcreammusic
www.soundcloud.com/creamdj
www.intervau.com

O PIKANTNYCH ŚRODACH >

Night Session to cykl imprez odbywający się od kilku lat, w każdą środę w rzeszowskim klubie Chilli. Podczas „pikantnych śród” dominuje muzyka elektroniczna, przede wszystkim: tech house, progressive, trance, house, techno, electro, nu disco oraz minimal. To wybuchowa mieszanka dźwięków, które ciężko usłyszeć w radiu czy telewizji.

Nad oprawą muzyczną środowych imprez w Chilli czuwają rezydenci cyklu czyli Nexy i Cream, a także goście specjalni zapraszani na cieszące się największym zainteresowaniem imprezy Night Session Special.

Dotychczas odwiedzili nas m.in.: Angelo Mike (Jarek Czechowski), Karol XVII & MB Valence, Schimek, Poziom-X, SLG, Diana D'Rouze, Siasia, Jakub Rene Kosik, Carla Roca, Chris da Break, Adamus, Glasse, Levy, Matush, Dervish, Kuba Sojka, Gregor Es, W (Double U), Simon S (Simon Mattson), Thomas Langner, Cherry aka BreakNtune, Come T, KD3, Calmy Nate, V_Valdi, Sebastian S, Hellboy, Larix, Alan White, Lukash Andego, Reedd, Deas & Lubica, Wanya Simonee, Ann D, Steca Si, Rui Aber, Tuxedo, EFG, Deep Fog, Shari Vari, Mourner, Lament, Adam Toxic, Milkwish.

Pikantne środy są jedynym takim cyklem imprez w regionie, na którym regularnie pojawiają się artyści znani z występów na największych eventach. Reprezentują oni ścisłą czołówkę didżejów oraz producentów muzyki elektronicznej.

W ramach środowych imprez odbywają się również oficjalne rozgrzewki przed Mayday i Soundtropolis, a także coroczny konkurs dla młodych didżejów: New Faces.


>>


DOLBY S. - Biografia

Od 2000 roku dla Dolby S. muzyka elektroniczna stała się częścią życia. Wtedy to właśnie rozpoczął poszukiwania swoich brzmień, poczynając od breakbeatu i drum'n'bass'u poprzez UK garage na house skończywszy. Muzyka klubowa i cała jej otoczka zafascynowała go podczas wypraw do słynnego katowickiego klubu Inqbator, do tego stopnia, że każdą wolną chwilę wykorzystywał na miksowanie beat'ów. Początkowo na swoim PC w domu, aby z czasem przejść do czarnych płyt i CD. Swoje pierwsze winyle położył na gramofonach w krakowskim klubie Błędne Koło. Od marca 2006 roku jest rezydentem krakowskiego klubu Cień. Jego sety są pełne pozytywnej energii, która płynie z muzyki house i zawsze stara się nią dzielić z bawiącymi się klubowiczami.

Supportował tak znanych artystów jak: Sebastien Leger, Funkagenda, Till West i DJ Delicious, Andy Mac, Antonie Clamaran, D.Ramirez, Stefano Noferini, Groove Coctail, eSQUIRE, jak również grał u boku wielu polskich dj'ów.

Swoje sety zaprezentował w klubach takich jak Coco Music Klub (Midgard) (Kraków), Prozak (Kraków), Rdza (Kraków), Kijów Klub (Kraków), Organza (Warszawa), Rezydencja (Łódź), Inqbator (Katowice), Boolvar (Gdynia), HDS (Tarnów), Pretekst (Tarnów), UL (Sopot), Space (Warszawa), Czekolada (Lublin, Poznań) i w innych klubach na terenie Polski.