Data wydarzenia: 23-5-2012

Świętowanie jest wpisane w naszą naturę. Przyjdź i zobacz, jak 12 didżejów sprowadza wszystko do wspólnego mianownika, jakim jest dobra zabawa! Podczas imprezy "Cream & Nexy Birthday Bash" w rzeszowskim klubie Chilli szaleć z Wami będzie Angelo Mike z Warszawy, którego przedstawienie jest tylko kwestią formalną. Każdy jego set jeszcze długo po imprezie rozbrzmiewa w głowach klubowiczów. Urodziny chłopaków świętować będzie także Schimek ze Słowacji - charyzmatyczny dj, o którym krążą już legendy. W składzie znaleźli się także Calmy Nate oraz właściciel Nitodrum Records czyli Reedd. Obydwaj z Warszawy. Poza Panami za konsolą pojawi się także kobieta - Shari Vari z Łodzi. Powiew muzycznych świeżości zapewnią doświadczeni lokalni didżeje: Aki, Freejay, Bleiz, Distord oraz Stykky. Nie możemy zapomnieć o dwóch Panach, dzięki którym impreza w ogóle się odbywa. Nexy i Cream - dwaj przyjaciele, którzy i tej wyjątkowej nocy pokażą, że środy także mogą być pikantne! Niewątpliwie zapowiada się środowa impreza roku - musisz tam być!

 
 
LINE UP ►

ANGELO MIKE / Sentence Records / Warszawa

SCHIMEK / Intertec / Słowacja

REEDD / Nitodrum Records / Warszawa

CALMY NATE / Sentence / Warszawa

SHARI VARI / Łódź

AKI / Jarosław
FREEJAY / Dębica

BLEIZ / Przemyśl

DISTORD / Rzeszów

STYKKY / Rzeszów

CREAM / Sentence / Houseradio / Jarosław

NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów

 
 
 
INFO ►

Data: Środa, 23.05.2012

Adres: Chilli Music Club, Rzeszów, ul. Kopernika 12

Wjazd: 5 zł (w tym gratis dostajesz piwo lub 2 shoty)

Start: 21:00

Rezerwacje miejsc: (017) 853-25-55

Muzyka: tech-house, progressive, house, electro, techno, nu disco, mnml

 
 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK ►

www.facebook.com/events/323713901020393
 
 

OBSERWUJ PIKANTNE ŚRODY W SERWISACH ►

www.soundcloud.com/pikantnesrody
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody
 
 

WIĘCEJ INFORMACJI ►

www.pikantnesrody.com
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.angelomike.com
www.facebook.com/angelomikemusic
www.djschimek.com
www.facebook.com/reeddpolska
www.soundcloud.com/reeddpl
www.nitodrum.pl
www.facebook.com/calmynatemusic
www.sharivari.pl
www.myspace.com/ranishari
www.facebook.com/djfreejay
www.soundcloud.com/bleiz
www.distord.pl
www.stykky.pl
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic
www.soundcloud.com/nexy
www.soundcloud.com/creamdj
www.facebook.com/podkarpackiclubbing
www.intervau.com
 
 

 
 
 

O PIKANTNYCH ŚRODACH ►

 

Night Session to cykl imprez odbywający się od kilku lat, w każdą środę w rzeszowskim klubie Chilli. Podczas „pikantnych śród” dominuje muzyka elektroniczna, przede wszystkim: tech house, progressive, trance, house, techno, electro, nu disco oraz minimal. To wybuchowa mieszanka dźwięków, które ciężko usłyszeć w radiu czy telewizji.

 

Nad oprawą muzyczną środowych imprez w Chilli czuwają rezydenci cyklu czyli Nexy i Cream, a także goście specjalni zapraszani na cieszące się największym zainteresowaniem imprezy Night Session Special.

 

Dotychczas odwiedzili nas m.in.: Angelo Mike (Jarek Czechowski), Karol XVII & MB Valence, Schimek, Poziom-X, SLG, Diana D'Rouze, Siasia, Jakub Rene Kosik, Carla Roca, Chris da Break, Adamus, Glasse, Levy, Matush, Dervish, Kuba Sojka, Gregor Es, W (Double U), Simon S (Simon Mattson), Thomas Langner, Cherry aka BreakNtune, Come T, KD3, Calmy Nate, V_Valdi, Sebastian S, Hellboy, Larix, Alan White, Lukash Andego, Reedd, Deas & Lubica, Wanya Simonee, Ann D, Steca Si, Rui Aber, Tuxedo, EFG, Deep Fog, Shari Vari, Mourner, Lament, Adam Toxic, Milkwish.

 

Pikantne środy są jedynym takim cyklem imprez w regionie, na którym regularnie pojawiają się artyści znani z występów na największych eventach. Reprezentują oni ścisłą czołówkę didżejów oraz producentów muzyki elektronicznej.

 

W ramach środowych imprez odbywają się również oficjalne rozgrzewki przed Mayday i Soundtropolis, a także coroczny konkurs dla młodych didżejów: New Faces.

 
 
►►
 
 

ANGELO MIKE - Biografia

 

Gram dla ludzi, i tylko z myślą o nich...

 

Prawdziwi profesjonaliści swoje nazwiska budują latami. Nawet największe sukcesy są dla nich tylko kolejnymi powodami, żeby dalej się rozwijać. Angelo Mike jest właśnie takim profesjonalistą, któremu spoczywanie na laurach nigdy nawet nie przeszło przez myśl. Ale sam profesjonalizm w zawodzie DJ-a i producenta to tylko połowa sukcesu - druga to talent, który sprawia, że za artystą podążają tłumy.

 

Matka, żona i kochanka

 

Mowa oczywiście o muzyce, która Jarka Czechowskiego przerodziła w Angelo Mike’a i nieprzerwanie umacnia jego fenomen. „Łatwo jest się zachłysnąć sukcesem, oddać hedonizmowi, zapomnieć o najważniejszych życiowych zasadach. Powodem, dla którego jestem tu, gdzie jestem i wciąż czerpię radość z pracy, jest miłość do muzyki, która nieustannie przypomina mi, po co to wszystko robię.“ – mówi o sobie Angelo Mike. A co robi? Od kilkunastu lat co weekend wchodzi na DJ-kę, żeby oddać publice kawałek siebie – tak, aby poczuli jedność z historią, którą ma im do opowiedzenia. Podczas jego występów nie ma podziałów na artystę i jego fanów. Jest idealnie zgrana całość, która porwana zachwycającą różnorodnością elektroniki z upływem nocy zdobywa kolejne niezapomniane przeżycia.

 
Od Małopolski...
 

Wszystko zaczęło się w rodzinnym Nowym Sączu, w którym Jarek organizował swoje pierwsze imprezy. Gdyby sukces był łatwo policzalny, mogłoby go oddać porównanie frekwencji jego eventów – kilkanaście osób w czasach powijaków i kilkanaście tysięcy na wydarzeniach rangi polskiej edycji Sensation White. Po drodze stać się musiało jednak wiele, by dzisiejszy sukces był w ogóle możliwy. Ważnym krokiem była przeprowadzka do Warszawy, w której przez cztery lata z rzędu Angelo Mike mógł cieszyć się zwycięstwami w plebiscycie czytelników magazynu „Laif“ na najlepszego polskiego DJ-a. Na ten tytuł ciężko pracował, grając w każdym zakątku kraju, z niemal wszystkimi zagranicznymi gwiazdami, którzy u nas występowali. Trudno było wyobrazić sobie poważny event bez jego obecności. Dziś jego pozycja pozwala mu na staranne wybieranie miejsc, w których występuje – takich, których profil muzyczny i możliwości techniczne pozwolą na pokazanie pasji i kunsztu Jarka w pełnej krasie.

 

...po Chicago

 

Polscy DJ-e rzadko wyjeżdżają grać zagranicę. Nie tyczy się to oczywiście uznanych producentów, którzy są cenionym towarem na całym świecie. Jarek na sukces studyjny dopiero jednak pracuje, a i tak ma już bogate doświadczenia z wojaży po innych krajach. Jest pierwszym Polakiem, który wystąpił na Mayday w Dortmundzie. Grał m.in. na Creamfields w Pradze i niemieckich festiwalach Soundtropolis, Nature One, House of Summer oraz Love Parade. Grał dwukrotnie na największym festiwalu w Irlandii - Planetlove. Wielokrotne występy w Londynie, Dublinie, Niemczech, Rosji, na Malcie, Słowacji czy w Czechach sprawiły, że fanów Angelo Mike’a coraz łatwiej znaleźć także poza polskim podwórkiem. W grę wchodzą również Stany Zjednoczone, gdzie Jarek wystąpił u boku ATB na evencie w Congress Theatre W Chicago. Co wiecej w chicagowskim klubie Vision Jarek zatrząsł parkietem już dwukrotnie, ostatnio podczas trasy promującej jego najnowszą kompilację Poland Calling.

 

Następny krok

 

Wspomniana wcześniej polska edycja najbardziej spektakularnej na świecie imprezy tanecznej, Sensation White, to także ważny aspekt życia Jarka. Widząc błędy i niedociągnięcia będące plagą rodzimego clubbingu postanowił sam wziąć sprawy w swoje ręce. Tak zrodziła się agencja bookingowa Sentence i agencja eventowa Essence Music. Pierwsza skupia się na profesjonalnym managemencie i promowaniu utalentowanych artystów, druga ma w swoim dorobku ogromne wydarzenia we wrocławskiej Hali Ludowej oraz w Hali Arena i na Malcie w Poznaniu. Na zaproszenie Essence Music w Polsce wystąpiły m.in. takie gwiazdy, jak Armin van Buuren, Ferry Corsten, ATB, Above & Beyond i aż dwukrotnie Tiësto. Po raz drugi odbyła się także legendarna impreza Sensation White, co najlepiej świadczy o zaufaniu, jakim światowi promotorzy darzą agencje.

 
Produkcja…
 

Obecnie Jarek Czechowski jest pomysłodawcą i twórcą projektu kompilacji POLAND CALLING zawierającej nagrania muzyki klubowej polskich artystów. Jest to pierwsza tego rodzaju kompilacja w Polsce. Jarek na płycie zamieścił swój producencki debiut, efekt wielu tygodni pracy w studio. Utwory te stanowią brzmienie progressiv z mieszanką minimal i tech house. Dla jego twórczości inspirację stanowią emocje, które towarzyszyły mu przez lata pracy dj'a. To niesamowite w jak idealny sposób zawarł w melodii to co chciał wyrazić. Każdy fan muzyki klubowej powinien tego wysłuchać.

Każdy kolejny sukces otwiera drogę do następnego. Nie potrafię i nie chcę się zatrzymać. Pracuję z ludźmi, których bardzo cenię. Pracuję dla ludzi, bez których nic nie znaczę.“ – Angelo Mike.

 
 
 

SCHIMEK - Biografia:

 

Karierę DJ'a rozpoczął w 1990 miksując swoje pierwsze kawałki w Senica/Słowacja a rok później w stolicy, Bratysławie. We wczesnych latach inspiracją dla niego byli tacy wykonawcy jak: FSOL, Orbital, Orb, Spooky, Leftfield, Aphex Twin, KLF, Grid...

Od roku 1993, grając muzyke techno & house, rezydentem dwóch najbardziej znanych klubów na Słowacji: B-Klub i Elam. W późniejszym czasie grał w wiekszości znanych klubów lub imprez Słowacji, Czech oraz Węgier.

Lato 2002 i 2003 upłynęło dla niego pod znakiem Budapest Parade. W 2003 roku tutaj zagrał na oficjalnym mega after party z Luke Slater i Speedy J dla ponad 25.000 ludzi. Warto dodać, że Budapest Parade w 2003 roku przyciągnęła około 600.000 ludzi.

Występ Schimek-a na Stigma 2004 (razem z DJ Rush oraz Lucca) był uznany na Slowacji za najlepszy techno set roku . W roku 2005 byl wybrany przez management Tiesto jak support najlepszego DJ świata w ramach Słowackiej edycje Tiesto EE Tour 2005.

Jego styl muzyczny można łatwo określić jako nieustające poszukiwanie nowych dźwięków techno oraz electro czy progressive.

W jego techno setach dominuje driving and pumping techno oparte na dużej ilości perkusji i mocnej basowej linii. Alternatywnie lubi on grac tez sety electro i progressive.

 
 
 

REEDD/EDD - Biografia:

 

Kiedy w 1997 stawiał pierwsze kroki za konsoletą, nigdy nie przypuszczał, że zagra na tylu wspaniałych imprezach. Dziś jego brzmienie, jest rozpoznawalne w całej Polsce i tak naprawdę jest nie wiele klubów w , których nie był, ale na pewno to nadrobi. Edd to nie tylko lider agencji "Horyzont" która po 7 latach działalności na Polskiej scenie techno, dokonała żywota w 2008, to również producent, organizator, promotor i współtwórca wytwórni płytowej "Nitodrum". Był jednym z pierwszych , który zaryzykował granie Schranz'u w stolicy, co zaowocowało wieloletnią rezydenturą w klubach "Lokomotywa", "Paragraf 51" czy "B65". Granie na festiwalach "Rytmattica", "Destination Techno", "Lords Of Techno", "Pure Underground" czy "Neurotica" tylko potwierdzały jego umiejętności. Bezkompromisowe Techno które płynęło z jego płyt pozostawiało wielokrotnie nagradzane owacjami ze strony publiki. Gaetano Parisio, Richard Bartz, Takkyu Ishino, Oliver Ho, Michael Burkat, DJ. Hell, La Di Da to tylko nieliczne nazwiska zaliczane do grona najważniejszych u boku , których miał okazję występować, a lista jest naprawdę długa. Obecnie Łukasz nie ogranicza się do jednego stylu. Przedział jego torby mieści płyty z gatunku Minimal, Tech-House, Techno, Tribal Techno czy Hard Techno. Nieważne jednak , który styl prezentuje, ważne że jego mix jest zawsze taneczny i dynamiczny. W 2004 zaczął występować Live co do dziś zdarza mu się sporadycznie, trzymając swój materiał na specjalne okazje. W 2006 światło dzienne ujrzała płyta stworzona wraz z MacAster'em na ich wytórni "Nitodrum". Przez polskie środowisko clubbingowe została przyjęta niezwykle ciepło i pojawiła się w mixach wielu scenicznych kolegów. Nie obyło się również bez echa za granicą: płyta wielokrotnie była grana przez Takkyu Ishino, Pacou czy Mad Max'a co świadczy o tym że musi być całkiem niezłą pozycją.