Data wydarzenia: 2-6-2012

Już 2 czerwca w klubie NRD zagości niemiecka scena House z CUTMASTER JAY'em na czele. Jak sam o sobie mówi: "in the mix since 86' :) Stał się jednym z pionierów gatunku House w Niemczech i pozostaje mu wierny do dziś, a ma już na karku "prawie" 50 lat!

 
====================================
 
Line Up:
* Cutmaster Jay
* Tom Hustler
* Eddie D
* Krzysztof Falkowski
 
====================================
 

Cutmaster Jay Gra w najlepszych klubach Niemiec, Wielkiej Brytani oraz Ibizy. Od 1995 roku widywaliśmy go regularnie na Love Parade w Berlinie. Międzynarodową karierę rozpoczął w 1996 r. w Londynskim Ministry of Sound.

 

Jay`a sety to kombinacja tribal-ujacych i pompujących funkowo-house-owych vinyli, podkładanych i scratch-owanych accapelami z trzeciego gramofonu. Od 8 lat jego formacja "20th Finger aka Cutmaster & Khetama", słynie w całej Europie z jej niepowtarzalnych setów na cztery gramofony i dwa mixery. Tej nocy w duecie z Cutmaster Jayem zagra Tom Hustler.

 

Dzisiaj Cutmaster Jay jest djem i producentem remixów dla wielu gwiazd sceny klubowej na świecie, grał i nadal gra w większości liczących się klubów na świecie włączając w to znane i uznane miejsca jak SPACE (Ibiza), Amnesia (Ibiza), Cocoon Club (Ibiza), Cha Cha (Mallorca), Ministry of Sound (London/UK) Występował na największych festiwalach świata, włącznie z najbardziej znaną na całym świecie Loveparade w edycji niemieckiej i w meksyku. Grał z takimi gwiazdami sceny klubowej jak:

ARMAND VAN HELDEN, ERICK MORILLO, BOB SINCLAR, CARL COX, KEVIN

SAUNDERSON, ROGER SANCHEZ, SVEN VÄTH, FELIX DA HOUSECAT, TIMO MAAS, IAN POOLEY, MOUSSE T, WU TANG CLAN, TAKKYU ISHINO oraz wielu innych.

 

Czy trzeba więcej rekomendacji? Cutmaster jest marką samą w sobie i zapewni Wam brzmienia na poziomie światowtym od pierwszego do ostatniego utworu podczas imprezy...

 

Jego osiągnięcia można by jeszcze długo wymieniać, ale najlepiej zobaczyć i usłyszeć to na żywo.

 
www.facebook.com/pages/Cutmaster-Jay/161211127227960
www.myspace.com/cutmasterjay
www.soundcloud.com/search?q[fulltext]=cutmaster+jay
 
 

TOM HUSTLER Niemcy - 1996 pierwszy vinyl w Holandii.Pompujacy house zafascynowal swoim brzmieniem. 1997 wakacje w Paryzu, a rok pozniej -w Miami, wywolaly wielka inspiracje muzyczna zwiedzajac swiatowe kluby takie jak La Lok, Roxy lub Liquid. Vinyl przywiziony z wypraw roznil sie od tego, ktory mozna bylo kupic w Niemczech lub Holandii.

 

W 1998 pierwszy gig w legendarnym klubie Grube, gra jako support dla holenderskiej formacji, z ktora podarza cykl imprez. W tym samym czasie gosci pierwszy raz na polskim rynku w undergadowym klubie Gong / Bydgoszcz. W miedzy czasie zostaje rezydentem cyklu imprez UnityFunk i NightLight. 2000-01 prowadzi booking i gra w klubie TT-Twister. W tym samym czasie kolejne cykle to Housearrest i Boogie Nights. U boku doswiadczonych kolegow jak: Westbam, Bad Boy Bill, Moguai, Moonbotica, Steve Smooth, Boogie Pimps, Tonka, Tom Novy, Superfunk lub live House Rockers,Derryl Pandy i Rassa.Eventy jak Nature One, Powerday, Love Parade, Fashion&Mode Shows, Mayday(after p.), SnowZone.

 

Goscil w klubach: El Divino Ibiza, Living Room, Fusion, Depot, Princesse, Residenz, Flamingo, Glashaus, K31, Harpune, Farenheit, Brickhouse, Cafe Hussel, Butan, H2O, Lunabar, Madhause, Projekt1, Sams, Ballhaus, Coconut Beach.

 

Od roku zajmuje sie firma FANCY NIGHTS MANAGMENT, ktora promuje znow po latach producentow i dj z Niemieckiej oraz Holenderskiej sceny klubowej. W tym roku startuje w polsce World Tour imprezy z Ibizy “IN BED WITH SPACE”. Rezydent Plastik Punks, Fusion/Niemcy i Booker/Rezydent-Woody-Polska

 

Poza nimI piosenki puszczać będą:

 

VIKTOR DRZEWIECKI (Bydgoszcz) - Za konsolą czuję się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Potencjometry są w ciągłym ruchu. Jego granie to nie zwyczajowe odgrywanie vinyli "od deski do deski", tam się zawsze coś dzieje ! "Za każdym razem gram w inny sposób. Mnogość rozwiązań i ich realizacja zależy wyłącznie od nastroju w jakim danego dnia się znajduję". Świetne show, nie tylko muzyczne.

 

KRZYSZTOF FALKOWSKI (Samandhi) - to specyficzna postać, która do komunikacji z otoczeniem nie używa słów lecz muzyki. Alternatywne ewolucje to jego chleb codzienny. Niezliczone porcje taktów i fraz połyka na śniadanie.

 
====================================
 

Data: 2 czerwiec 2012

Start: 21:00

Wstęp: bilety w przedsprzedaży po 10 zł do nabycia w barze klubu NRD. W dniu imprezy - 15 zł.

Klub: NRD, ul. Browarna 6 Toruń.

 

Zapraszamy (zwłaszcza "Starą Gwardię" pamiętającą początki housowego grania w Toruniu) :)