Data wydarzenia: 29-6-2012

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków muzyki klubowej i nie tylko, na niezapomnianą noc do Parku Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim na nowy projekt o nazwie "Summer at the Park" !

Impreza odbędzie się 29-go czerwca, zacznie się o godz. 19:00. Będzie to rewolucyjny moment jeżeli chodzi o muzykę klubową w mieście Grodzisk.
Wspaniałe nagłośnienie za sprawą firmy Master Sound oraz niesamowite efekty wizualne czym zajmie się firma CLOCKWORK (firma robiąca wizualizacje m.in. na Sunrise Festival), zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klubowiczów.

Gwiazdami tego wydarzenia będą : Miqro & Maiqel (rezydenci Sunrise Festival Afterparty). Oboje Panowie są ze Szczecina. Kolejnymi artystami będą : Sandro van Niel, Flip&Flap, ArTrance, Preig Domey, DelVEGas, Tom Saint, Boro. Będzie panował typowo wakacyjny klimat, między innymi z tego względu, iż owe wydarzenie odbędzie się w piątek 29-go czerwca. A co to oznacza ? Że będzie to ostatni dzień szkoły, a pierwszy... wakacji !

Organizatorzy postarają się stanąć na wysokości zadania by sprostać Waszym wymaganiom. Na "Summer at the Park" będzie przeprowadzona profesjonalna wideo i fotorelacja. Nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będzie firma ochroniarska "Hunters". Przewidziane są różne niespodzianki od organizatorów. Uwaga ! Wstęp na to wydarzenie jest całkowicie bezpłatny !