Data wydarzenia: 7-9-2012

C&C BOOKINGS presents:

Rooftop party: All night long with AN ON BAST & OBLIQUE INDUSTRIES

LINE UP:


OBLIQUE INDUSTRIES / LIVE ACT + DJ SET

zwycięzca Plastikman Remix Competition, dla Burnstudios

(Melbourne, Australia)

www.facebook.com/pages/Oblique-Industries/61404279079
soundcloud.com/oblique_industries
www.myspace.com/obliqueindustries

AN ON BAST / LIVE ACT + DJ SET

(Poznań)

www.facebook.com/AnOnBast
www.anonbast.com/
www.sistrum-studio.com/
www.myspace.com/anonbast
www.soundcloud.com/an_on_bast
www.youtube.com/anonbast

Seb (Step ahead / Wrocław)

--------------------------------------------------------

OBLIQUE INDUSTRIES (Melbourne, Australia)
zwycięzca Plastikman Remix Competition, dla Burnstudios

AN ON BAST (Poznań)
An On Bast, to pseudonim artystyczny Anny Sudy z Poznania. Kompozytorka zaczęła tworzyć dzieła elektroniczne w 2003 roku, ale jej przygoda z muzyką rozpoczęła się na długo wcześniej, w wieku czterech lat, gdy rozpoczęła naukę gry na pianinie.
Pierwszy swój album zatytułowany "WELCOME SCISSORS" An On Bast wydała w maju 2006 roku, autorski projekt zrealizowany został własnym sumptem. Drugi - "HAPPY-GO-LUCKY" - został już wydany we wrześniu tego samego roku przez Wydawnictwo Etalabel - polski netlabel eksperymentalnej muzyki elektronicznej. Oba albumy są utrzymane w atmosferze "delicate synthetic music"- tak Anna lubi nazywać swoja twórczość - jest to przestrzenny idm - pełen melodii, tekstów, klików, zgrzytów i wszystkiego co ważne pomiędzy. Całość zmieszana jest z metafizyka H. Bergsona, literaturą H. Hessego, muzyką Mozarta i Autechre, Arvo Parta i współczesnymi brzmieniami muzyki eksperymentalnej. W październiku 2006 roku AN ON BAST była uczestniczką Red Bull Music Academy w Melbourne. To niesamowite doświadczenie przyczyniło się do pogłębienia jej muzycznych poszukiwań, dało nową energię i umiejętności do eksplorowania świata dźwięków. Zafascynowana taneczną energią w 2009 roku wydaje EP “Calypso” (La Folia Recordings/USA ) utrzymaną w klimacie minimal techno oraz "Upon the Dew Drop" EP (2010).
Anna ma w swoim dorobku w sumie 6 płyt, udział w wydawnictwach zbiorowych oraz performerskie występy na licznych koncertach i festiwalach, m.in.: Sonar (Barcelona), Strom (Kopenhaga), Kvitnu (Kijow), Numusic (Stavanger), Unsound (Torun), Plateaux (Torun), Audioriver (Plock), poszerzają umiejętności i obszary zainteresowań producentki.
Obecnie artystka zakresem swych muzycznych działań obejmuje zarówno delikatne, ambientowe, eksperymentalne obszary jak i te pełne dynamiki, energiczne, utrzymane w ekspresji danceflooru.
Anna kilka lat temu rozpoczęła także reinterpretacyjne opracowywanie dzieł muzyki klasycznej. Wpierw dokonało się ono na potrzeby poznańskiego Festiwalu Święta Wiosny, było to zmierzenie się z kontrowersyjnym na swoje czasy dziełem Igora Strawińskiego. Następnie przy okazji obchodów Roku Chopinowskiego Anna została poproszona o przygotowanie godzinnego koncertu muzyki elektronicznej bazującej na dziełach Fryderyka Chopina. Zafascynowanie nowymi możliwościami wynikłymi ze spotkania świata klasycznych i elektronicznie syntezowanych dźwięków zaowocowało dalszymi projektami, między innymi obejmującymi twórczość Henryka Wieniawskiego.
Anna komponuje, koncertuje na terenie Polski oraz poza granicami kraju, jest stałą członkinią Stowarzyszenia City Inside Art oraz zespołu Inside Story, tworzy duet z Maciejem Fortuną, kontynuowana jest również współpraca artystki z Red Bull Music Academy.

--------------------------------------------------------

Gdzie / where: Gdzie: SKY BAR, dach budynku Times event center, budynek Times (Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 1) / www.timeseventcenter.pl

UWAGA: w przypadku załamania pogody, impreza zostanie przeniesiona do klubu LOG:IN mieszczącego się na Placu Solidarności 1/3/5

Otwarcie / Door open: 20.00
Start: 20.00
Bilety / Entry: 10 PLN