Data wydarzenia: 28-9-2012

Kolejna niezwykła noc w naszym klubie!
Kochani po Naszej ostatniej imprezie z Louim i Scibim stwierdziliśmy, że jesteście wspaniali ! Że warto dla Was robić to wszystko bo Wasze uśmiechnięte twarze na parkiecie są dla Nas bezcenne ! Dlatego zapraszamy Was 28.09 tym razem w piątek, ponieważ w sobotę w Naszym klubie odbywać się będzie impreza zamknięta.To że będzie to kolejną uczta muzyczna chyba już nie wątpicie :)
Także tego Naszym gościem specjalnym tego wieczoru będzie Vivka ! W końcu płeć piękna za konsoletą w Afterlife :P

Krótko o Ewie :
Vivka – Ewa Nowak z Bydgoszczy.
Muzyka od zawsze jest jej przewodnikiem. Ta fascynacja światem dźwięków szybko przerodziła się w pasję, której jest oddana bez granic...
2 Sweet Blondies...w 2003 roku Wojtek Oborski (dj W) stworzył kobiecy duet dj'ski. Dwie przyjaciółki Ewa (dj Vivka) i Ania (dj Anya) swoją otwartością, sympatią i energetycznymi setami przepełnionymi ogromną dawką pozytywnych wibracji szybko zaskarbiły sobie sympatię. W ciągu 5 lat gościły nie tylko w polskich klubach i na eventach: Independance (Szczecin), Lovebase (Berlin), Scream (Gorzów Wielkopolski), ale także wielu klubach za granicą: Sage Club, Geburstagclub, Into the Chateau (Berlin), Zittau, Sound of East Side (Lubbenau); Hammersmith Palais, Chaos (Londyn).
W 2006 roku zostały exclusive residents SMOOSYHOUSE.
W roku 2007 dj Anya została mamą małego Bruna i zrezygnowała z grania. Duet 2 Sweet Blondies przestał istnieć, ale Vivka nadal kontynuuje swoją podróż w świecie muzyki.
Ponad dwa lata temu najpopularniejszy i największy portal muzyki klubowej w Polsce FTB.PL zaprosił Ewę do współpracy i dołączyła do teamu FTB. Wyjątkowa osobowość i uśmiech na twarzy stały się jej wizytówką. Ciężka praca zaowocowała udziałem w wielu ciekawych i prestiżowych projektach: w 2009 roku Vivka zagrała w programie telewizji TVN PROJEKT PLAŻA, evencie Lech Summer Night oraz dwóch największych festiwalach: ELECTROCITY oraz SUNRISE FESTIWAL.

Ponadto Naszym gościem będzie Wam już dobrze znany Matias którego mogliście już usłyszeć na imprezie Unpop, with Siasia

MATIAS :

Owocowy na scenie klubowej zadebiutowal w 2006 r. Zainspirował się nurtem muzyki elektronicznej podróżując
po klubach i eventach w całej Polsce jako dziennikarz i fotograf zwiazany z wortalem clubinn.pl, clubtechno.pl, oraz RDC.
Swoje pierwsze kroki stawiał pod okiem Pawła Bobrowskiego (Mistrz Polski Dj) pomagając przy tworzeniu audycji "Noc Djów"
w Radiu Dla Ciebie. Od początku muzyką przewodnią jego setów była muzyka technicza, w której do tej pory jest zakochany.
Od kilku lat zwiazany z klubem Luzztro, gdzie był rezydentem kilku cykli takich jak czwartkowy "Barbie idzie do Luzztra", czy niedzielny "Hot & Wet".

Jak zwykle wsparcie od naszej wyśmienitej ekipy:

Gigi (Afterlife Club Resident) http://www.facebook.com/OfficialGigi
DJ47 (Surround Sound)
Raphael Priest (Surround Sound)

Info organizacyjne:

LINE UP:

VIVKA

Matias

Gigi (Afterlife Club Resident) http://www.facebook.com/OfficialGigi

Raphael Priest

DJ47

Klub Afterlife http://mapa.targeo.pl/warszawa,kolejowa%208/10
ul. Kolejowa 8/10
Start: 22:00
End: ?
Selekcja: 18+

Wjazd : 10 PLN