Data wydarzenia: 13-10-2012

Kochani ta impreza jest dla Nas zaszczytem ! Ekipa La Noche De Eivissa odwiedzi Nas już 13.10 w sobotę :))
 
Niewątpliwie skład LNDE to czwórka niebywałych artystów ! NeeVald, Bartes, Malvee i Pequeno !
 
To czas przybliżyć Wam jak projekt La Noche De Eivissa powstał :)
 
NOCHE DE EIVISSA
 
Zachwyceni, zauroczeni, zakochani... Te uczucia po wizycie na Ibizie spowodowały, że powstał ten projekt. Miłość do hiszpańskiego wiatru w muzyce i uwielbienie klimatu Balearów.
 
Wyjątkowość hiszpańskiej wyspy niesie także muzyka, która jest wizytówką Ibizy. Eivissa to po katalońsku Ibiza. "La noche de Eivissa" to jedna noc na Ibizie, noc do innych nie podobna, noc w której my dj'e chcemy Wam przekazać to, jak czujemy i jak wspominamy cudowne wakacyjne chwile.
 
Tech House, Deep i Balearic House to gatunki pojawiające się podczas imprez "La noche de Eivissa". Jedyna klubowa muzyka z powiewem Hiszpanii i ze smakiem tego, co można poczuć na najbardziej imprezowej wyspie świata. Specjalnie wyselekcjonowane klubowe brzmienia, włączając w to klasyczne hymny sprawiają, że zamykając oczy przenosimy się tam, gdzie każdy prawdziwy klubowicz chciałby być choć przez chwile. Unieść się wysoko ponad ziemie i poczuć w piersi cudownie orzeźwiający wiatr muzycznej rozkoszy hiszpańskiej Ibizy!
 
Podczas projektu "La Noche De Eivissa" pojawiali się najznakomitsi house'owi dj'e z całej Europy na czele z wizytówkami "Białej wyspy" - Davidem Moreno, Alexem Milesem i Grahamem Saharą, związanymi  z Ibiza Global Radio, oraz klubami Bora Bora, Pacha i Km5.
Ciężka praca, determinacja i wyjątkowe serce do Ibizy zaowocowały sałą audycją neeVald'a w Ibiza Global Radio - Sexy Sunday (już prawie 100 tygodni) i spełnieniem największych dj'skich marzeń założycieli projektu - neeVald'a i Bartesa - setami na Ibizie. Po regularnych wizytach w najlepszych rozgłosniach radiowych wyspy w 2010 roku - Ibiza Global Radio i Ibiza Sonica neeVald i Bartes pojawili się w ekskluzywnym klubie Km5, a po roku we wakacje 2011 zagrali imprezy sygnowane marką La Noche w klubie Km5, Pacha! oraz Bora Bora! To był wyjątkowy start i wielkie trzęsienie ziemi dla projektu, który nabiera wiatry w skrzydła i rozwija swoje możliwości na rynku wschodio-europejskim.
 
Koniec roku 2011 już gwarantuje kolejne bookingowe kontrakty  na lato 2012 roku na Ibizie. A najbliższy czas to czas wyjątkowych brzmień, oryginalności i najlepszego house'owych dzwieków!
 
Info o artystach :
 
NeeVald :
 
NeeVald swoja klubową przygodę zaczął w Koninie grając na imprezach  taneczny przesiąkniętych muzyką house . Od zawsze z miłością do house’owych singli bujał wielkopolską publicznością. W 2004 roku kiedy przeprowadził się  na stałe do Poznania nastąpił przełom w jego rozwoju. Zagrał na głównej scenie  Sunrise Festival 2004 i wszystko tak naprawdę się zaczęło. Przeniesienie do  stolicy Wielkopolski było spowodowane pracą w poznańskim radio Rmi Fm, którą wtedy obejmował. W radio house’owa dusza w 100%. Twórca najpopularniejszych audycji w wielkopolskim eterze – Klub Fm, Weekender, House Session i wielu innych. Autor wesołych setów w „Sexy Fm”, często przesiąkniętych balearycznymi dzwiękami. Jego mixy pojawiają się coraz częściej w europejskich rozgłośniach radiowych wywołując bardzo pozytywne reakcje.
 
Podczas występów w klubach emanuje wielką energią i słonecznym brzmieniem house music, grając dużą ilość muzycznych premier nie zapomina o klasycznych brzmieniach muzyki house i często wraca do ikon klubowego grania. Wesołe  i śpiewne house music często łaczy z głębszymi deepowymi doznaniami i tech dźwiękami. Swoimi setami przekonuje miłośników mocniejszego grania, dzięki temu często pojawia się na głównych scenach klubowych eventów. Realizując się na festiwalach najgoręcej odbierany w mniejszych klubach gdzie może realizować swoje uwielbienie do delikatnych house’owych dźwięków i sex’ownych beat’ów. Od 2004 roku występował podczas wszystkich ważniejszych klubowych przedsięwzięć .Grał na ostatnich wydaniach Sunrise Festival (2004 i 2008 – main stage, 2006, 2007 i 2009 – after party) , podczas Dance Lake Event oraz ATB in Concert  1 i 2 stanowiąc jedyny polski support przed Andre.
 
Neevald pojawił się jako support na koncertach Armina van Buuren'a i Tiesto w Polsce. Grał przed wszystkimi najważniejszymi światowymi „głowami” muzyki klubowej.Pojawił się także na polskich wydaniach :Sensation White, Global  Gathering i God's Kitchen (wydanie klubowe). Coraz częściej pojawia się w klubach  Wielkiej Brytanii i Irlandii. Miał swój epizod w Ibiza Global Radio na „białej wyspie”  w audycji David'a Moreno, gdzie szuka inspiracji i nowych wyzwań w graniu muzyki klubowej. Ibiza dla neeVald’a to wyjątkowe miejsce niosące ze sobą wene dzięki której powstał projekt „La Noche De Eivissa”. Razem ze swoim przyjacielem  Bartesem grając imprezy pod szyldem „La Noche” przenoszą klubowiczów na jedna noc w imprezowy raj świata. Na Ibize. Na dzień dzisiejszy audycja „La Noche De Eivissa” pojawia się regularnie w drugiej stacji radiowej fm Ibizy – Ibiza Sonica! Inna audycje Piotra „Sexy Sunday” pojawia się w Ibiza Global Radio, drugiej  rozgłośni fm na Ibizie. To zmysłowe chillowe doznania i delikatne rozumienie house music.
Stały współpracownik polskiego wydania Dj Magazine. Współrealizator nowego projektu na na antenie radia Planeta Poznań (dawne Rmi Fm) – Euforia. Na co dzień rezydent już kultowych wtorkowych nocy w klubie  Terytorium Poznań, cały czas pozostaje nienasycony  klubowym graniem realizuje kolejne projekty i gra klu- bowe sety, które zostają w pamięci na długo. Wyjątkowi współpracownicy to też silna strona muzycznej pasji Piotra. Obok wsparcia dj’skiego dj neeVald na stałe  kojarzony jest ze swoim przyjacielem Kubą. Najlepszym polskim męskim wokalem. Mc Jacob A to regularna  wizytówka wysokiej jakości imprez Piotra. Ciężka praca  i konsekwencja stawiają Piotra wśród najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich house’owych marek. Doceniony w 2009 roku podczas gali najpopularniejszych dj’ów wortalu Ftb.pl (#2) uśmiechnięty wykrzykuje: Groove & Sexy! House music! To dewizy dj’a neeVald’a. To jego sposób na życie, sposób na uśmiech  i miłość do zmysłowych dźwięków.
 
Bartes
 
 
 
Prezenter Radia Planeta Poznań (W rytmie Poznania pon -pt 17:00 – 20:00 ) Pierwszy oficjalny dj i rezydent imprez Bacardi B Live w Polsce. Przez dwa lata Dwukrotny członek komisji Jury w konkursie na najlepszego Polskiego dj’a Bacardi B-Live 2008 i 2009 a na codzień rezydent klubu Terytorium w Poznaniu.
 
Od roku 2007 swoich inspiracji szuka na legendarnej wyspie Ibiza. Dziś śmiało może powiedzieć że dzięki ciężkiej pracy i mocnemu zaangażowaniu w to co robi jego marzenia spełniają się. Dowodem na to są jego pierwsze sety w klubach na Ibizie. W roku 2011 zagrał w klubie PACHA , BORA BORA oraz Km5. Na zaproszenie Miquela Garhji miał okazje też zagrać seta w jednej z najważniejszych rozgłośni r adiowych na wyspie - IBIZA GLOBAL RADIO. Wszystko wskazuje że jako jeden z nielicznych Polaków będzie pojawiał się w tym magicznym miejscu coraz częściej...
 
W jego historii zapisał się już dwukrotnie występ na Sunrise Festival Afterparty w roku 2008 i 2009, gdzie miał przyjemność zagrać dla 10 tysięcznej publiczności na plaży w Kolobrzegu. Rok 2007 i 2008 to także rewelacyjne support'y przed dj'em Tonką, Davidem Moreno i występ z Till'em West'em.
 
W setach Bartesa usłyszycie house w najlepszym wydaniu. Jego szerokie horyzonty muzyczne sprawiają, że łatwo odnajduje się w każdym miejscu. Gra wesołe i porywające do tańca funky, deep, a czasem nawet nowoczesny tech house. Cały czas jednak zmysłowo i bardzo klubowo, to charakteryzuje dj'a Bartesa.
 
W każdą niedzielę o godzinie 22:00 dj Bartes zabiera wszystkich fanów muzyki klubowej na jednogodzinną muzyczną podroż po klubowej mapie świata w jego autorskiej audycji THIS IS MY HOUSE na antenie Planety Poznań.
 
Obecnie, wspólnie z dj’em neeVald’em i grupą przyjaciół realizuje projekt swoich imprez pod nazwa La Noche De Eivissa, zainspirowani tym co usłyszeli na wyspie Ibiza postanowili przekazać muzyczną dusze Hiszpanskich Balearów.
 
Przez ostatnie kilka lat pojawiał się na największych Polskich eventach:
 
Sunrise Festival After party 2008 /2009
Rmi Trance Explosion with Armin Van Buuren (HouseStage)
Summer City (House Stage)
Tiesto Elements of Life (HouseStage)
I Love New Year (HouseStage)
 
W roku 2010 pojawił się ze swoim setem na głównej scenie imprezy GODSKITCHEN w Poznanskiej Arenie.
W roku 2011 pojawił się ze swoim setem na głównej scenie imprezy GLOBAL GATHERING w Gdańsku
 
"Każdy set jest jak bicie serca"
 
 
Malvee -- kobiece podejście do nowoczesnej muzyki techno.
 
Deepowe wyzwania i tech house'owe uciechy. Technicznie wzorowe sety i nieobliczalna ich dramaturgia.
Wyjątkowa selekcja tracków i niepowtarzalna atmosfera w mixach. Tak kilkoma słowy można scharakteryzować kobietę, która w głębokich brzmieniach muzyki klubowej odnajduje sens bycia dj'ką.
Wizyty na Ibizie chyba jeszcze bardziej wyrobiły jej już wyrafinowany muzyczny gust. Ciekawe jest to, że piękna i kobieca Malvee potrafi po prostu dołozyć do pieca jak żadna inna polska artystka. Dość często wolno i głęboko, ale także skocznie i po hiszpańsku. Poświęca muzyce bardzo dużo czasu, a jej wybredność co do brzmień i jakości tracków spotkamy podczas każdego występu w klubie, radio, czy podczas słuchania kolejnego mixtape'u. Z resztą jak zwykle wyczekiwanego przez głodnych dobrych brzmień klubowiczów. Techniczne umiejętności zdobywała sama, podpatrując starszych stażem kolegów po fachu. Z tych najważniejszych setów live trzeba wymienić wyjątkowy występ na jednej ze scen Electrocity 2010, imprezy "La Noche De Eivissa", wizyty w Wielkiej Brytani oraz największego wydarzenia w Polsce Sunrise Festival 2012
 
Muzyki Malwy szukajcie na:
 
www.soundcloud.com/djmalvee
 
a szczegółów dotyczących dj'ki na:
 
www.djmavee.com
 
Pequeno
 
Dotychczas miał okazje zagrać z najlepszymi DJ-ami z Polski i zagranicy np. Graham Sahara (Ibiza/Pacha), David Moreno (Ibiza/ Space/Ibiza Global Radio), Marchello Marchitto (Ibiza/Prevelige), Alex Miles (Ibiza/Bora Bora), Jerry Ropero,Raul Rincon, Tonka, Neevald, Bartes, Angelo Mike, W, Toxic Noiz, Cez Are Kane, Fafaq, Inox, Miqro, Loui, Roberto Bedross, Matush, Diana D’Rouze i wielu innych… Jego sety urozmaicał Mc Jacob A (vocal) oraz Banan (sax).
 
Można go usłyszeć w Terytorium (Poznań), Club 22(Poznań) i wielu innych poznańskich klubach, jak i poza Wielkopolską. Udziela się również na antenie Planety Poznań, gdzie często gości w specjalnych audycjach i guest mixach w Klubie FM które prowadzi Dj Neevald. Jego sety miały okazje gościć w rozgłośni radiowej IBIZA GLOBAL RADIO w audycji Monique Musique Radio.
 
Zwycięzca konkursu IBIZA – PROJKET 2012! Dzięki temu miał okazje, dwukrotnie stanąć za konsolą na Ibizie, co jak sam mówi, jest to jego największym osiągnięciem! Wchodzi w skład teamu LA NOCHE DE EIVISSA (neeVald, Bartes, Malvee , Sebastian Oscilla, Pequeno), który stara się na imprezach przekazać to co dzieje, się na Balearach.
 
Otwarty na wszystkie gatunki house. Od wesołych wokalnych, po głębokie i technicznie brzmienia, ale najbardziej czuje się w tech-house’owych/deep’owych brzmieniach.
 
Wsparcie ekipa z poznania otrzyma oczywiście od Naszych rezydentów i partnerów
 
Gigi http://www.facebook.com/OfficialGigi
 
Adam Gajewski http://www.facebook.com/adamgajewskiofficial
 
Raphael Priest http://www.facebook.com/djraphaelpriest
 
DJ 47
Za wizualna cześć wieczór będzie odpowiedzialny - znany lubiany VJ Roman
Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was na bardzo przyjemną imprezę, po której na pewno zima nie będzie Wam straszna!:)
 
Info organizacyjne:
 
LINE UP:
 
La Noche De Eivissa :
 
NeeVald
Bartes
Malvee
Pequeno
 
Gigi (Afterlife Club Resident)
 
Adam Gajewski (Afterlife Club Resident)
 
Raphael Priest (Surround Sound)
 
DJ47 (Surround Sound)
 
Klub Afterlife http://mapa.targeo.pl/warszawa,kolejowa%208/10
ul. Kolejowa 8/10
Start: 22:00
End: ?
Selekcja: 18+
 
Wjazd : 10 PLN